Прекрасен летен одмор во Банко! 3, 5 или 7 ноќевања за 1 лице во студио, едноспален или двоспален апартман со вклучени појадок и вечера + пијалоци + СПА во период од 01.07 - 30.09.2019 год. во прекрасниот хотел „Aspen Resort Golf Ski & SPA“


Опции:

Со купување на овој ваучер добивате 52 "kupinapopust" поени.

Купи за 521 ден. Купи како подарок
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  01.07.2019  до  30.09.2019 

 * Пресметани цени со вкалкулиран трошок за купонот:
 3 ноќевања за 1 лице во двоспален апартман со појадок и вечера + пијалоци + СПА - 4340 ден. (70 евра)
 3 ноќевања за 1 лице во двокреветно студио со појадок и вечера + пијалоци + СПА - 4402 ден. (71 евро)
 3 ноќевања за 1 лице во едноспален апартман со појадок и вечера + пијалоци + СПА - 4898 ден. (79 евра)
 5 ноќевања за 1 лице во двоспален апартман со појадок и вечера + пијалоци + СПА - 7130 ден. (115 евра)
 5 ноќевања за 1 лице во двокреветно студио со појадок и вечера + пијалоци + СПА - 7192 ден. (116 евро)
 5 ноќевања за 1 лице во едноспален апартман со појадок и вечера + пијалоци + СПА - 7750 ден. (125 евра)
 7 ноќевања за 1 лице во двокреветно студио со појадок и вечера + пијалоци + СПА - 9762 ден. (156 евро)
 7 ноќевања за 1 лице во двоспален апартман со појадок и вечера + пијалоци + СПА - 9734 ден. (157 евра)
 7 ноќевања за 1 лице во едноспален апартман со појадок и вечера + пијалоци + СПА - 10.664 ден. (172 евра)

Појаснување:
 Ваучерот може да се искористи во период од 01.07 - 30.09.2019 год.
 1 купон е за 3, 5 или 7 ноќевања за 1 лице во двокреветно студио, едноспален или двоспален апартман со појадок и вечера + пијалоци + СПА. Тоа значи дека доколку престојувате три ноќевања 2 лица потребни би ви биле 2 купони, за шест ноќевања 4 купони итн.
 Попустот е валиден при максимално искористување на капацитетот на собата / апартманот.
• Во двоспален апартман потребно е да престојувате мин. 4 лица за што би ви биле потребни 4 купона за две ноќевање, 8 купона за четири ноќевања итн.
Доплати:
 За деца не е потребно да се купува купон.
 За дете до 5.99 години е бесплатно.
 За дете од 6-11.99 год. сместено на дополнително легло се доплаќа 50% од вкупната сума на еден возрасен за 3, 5 или 7 ноќевања со вклучени појадок и вечера + пијалоци + СПА
 За трет возрасен и деца над 12 год. не е потребно да се купува купон односно се доплаќа 70% од вкупната сума на еден возрасен со вклучени појадок и вечера + пијалоц + СПА

Процедурата за купување на ваучерот е следна:
 Пред да го купите ваучерот, потребно е да се јавите во хотелот: +359 887 209 429+359 747 97777 или на e-mail: reservations@aspenresort.bg за да резервирате соба.
- По потврдната информација дека има слободна соба во рок од 24 часа го купувате купонот.
- Купоните ги испраќате на е-mail на хотелот како доказ дека сте платиле и со тоа резервацијата Ви се потврдува. При check-in во хотелот потребно е да ги прикажете купоните испечатени кои претходно сте ги испратиле на e-mail на хотелот.


Местност Бетловото 2760
Разлог, Банско
тел. +359 887 209 429, 
+359 747 97777 
e-mail: 
reservations@aspenresort.bg
Facebook
WEB

 Задолжителна е претходна резервација на +359 887 209 429, +359 747 977 77 или на e-mail: reservations@aspenresort.bg

Hотел „Aspen Resort Golf Ski & SPA“ се наоѓа во прекрасната и мирна површина на долината Разлог. Одморалиштето е на само 10 минути со автомобил од добро познатиот ски-центар - Банско.

Гостите на Аспен одморалиште имаат можност да уживаат во величествениот поглед на снежните ридови на планините Пирин, Рила и Родопи.

Комплексот се состои од една главна зграда - Аспен Голф и 2 други споредни. Приемот, ресторанот и велнес центарот се наоѓаат во Аспен Голф.

Ресторан и Лоби БарСобиРелакс зона
Детско катче
Може да ве интересираат и следниве понуди:

Шопинг во Софија - секоја сабота во месец Септември - 38%
Т.А БИСЕР ПРОМ - Скопје
Шопинг во Софија - секоја сабота во месец Септември
Уште 3 дена и 20 ч.
 
250 гр. порција вкусни и крцкави пилешки прсти или пилешки крилца - 45%
Гостилница „Налеј“, нас. Аеродром
250 гр. порција вкусни и крцкави пилешки прсти или пилешки крилца
Уште 4 дена и 1 ч.
 
Ноќевање со појадок и вечера / Термини - 13.09 - 31.12.2019 год.
Хотел „Medite Resort SPA & Villas 5* - Сандански
Ноќевање со појадок и вечера / Термини - 13.09 - 31.12.2019 год.
Уште 4 дена и 1 ч.
 
Акумулаторски ножици за трева
Професионални и хоби алати „Купи Алат“ - Нас. Центар
Акумулаторски ножици за трева
Уште 4 дена и 1 ч.
 1 Купувач
6, 12 или 18 месечен online курс за Microsoft Excel - 90%
Online курсеви „Goethe Sprachschule“
6, 12 или 18 месечен online курс за Microsoft Excel
Уште 4 дена и 1 ч.
 
6, 12 или 18 месечен online курс по Шпански јазик - 90%
Online курсеви „Goethe Sprachschule“
6, 12 или 18 месечен online курс по Шпански јазик
Уште 4 дена и 1 ч.
 
Пакет тест за откривање на интолеранција на 96 видови храна и нејзини состојки - 74%
ПЗУ „ПАВЛИНА“ - Кисела Вода
Пакет тест за откривање на интолеранција на 96 видови храна и неј...
Уште 4 дена и 1 ч.
 6 Купувачи
HB ноќевање за 1 лице / Термини - 20.12 - 25.12; 02.01 - 01.02 или 18.02 - 10.03.2019 год. - 17%
Хотел „Finlandia“ - Пампорово
HB ноќевање за 1 лице / Термини - 20.12 - 25.12; 02.01 - 01.02 ил...
Уште 4 дена и 1 ч.
 
7 ноќевања со појадок и вечера / Термин - 01.09 - 30.09.2019 год.
Апартмани и ресторан „Konoba Akustik“ - Сутоморе
7 ноќевања со појадок и вечера / Термин - 01.09 - 30.09.2019 год.
Уште 4 дена и 1 ч.
 2 Купувачи
 Kратка релакс масажа + киропрактичен третман на цело тело - 45%
Студио за масажа „Power“
 Kратка релакс масажа + киропрактичен третман на цело тело
Уште 4 дена и 1 ч.
 2 Купувачи
Ноќевање во апартман за 2, 3, 4 или 6 лица / Термин - 22.08 - 15.11.2019 год. - 21%
Вила и апартмани „Природа“ - Берово
Ноќевање во апартман за 2, 3, 4 или 6 лица / Термин - 22.08 - 15....
Уште 4 дена и 1 ч.
 2 Купувачи