Прекрасен летен одмор во Банко! 3, 5 или 7 ноќевања за 1 лице во студио, едноспален или двоспален апартман со вклучени појадок и вечера + пијалоци + СПА во период од 01.07 - 30.09.2019 год. во прекрасниот хотел „Aspen Resort Golf Ski & SPA“


Опции:

Со купување на овој ваучер добивате 52 "kupinapopust" поени.

Истечено Купи како подарок
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  01.07.2019  до  31.10.2019 

 * Пресметани цени со вкалкулиран трошок за купонот:
 3 ноќевања за 1 лице во двоспален апартман со појадок и вечера + пијалоци + СПА - 4340 ден. (70 евра)
 3 ноќевања за 1 лице во двокреветно студио со појадок и вечера + пијалоци + СПА - 4402 ден. (71 евро)
 3 ноќевања за 1 лице во едноспален апартман со појадок и вечера + пијалоци + СПА - 4898 ден. (79 евра)
 5 ноќевања за 1 лице во двоспален апартман со појадок и вечера + пијалоци + СПА - 7130 ден. (115 евра)
 5 ноќевања за 1 лице во двокреветно студио со појадок и вечера + пијалоци + СПА - 7192 ден. (116 евро)
 5 ноќевања за 1 лице во едноспален апартман со појадок и вечера + пијалоци + СПА - 7750 ден. (125 евра)
 7 ноќевања за 1 лице во двокреветно студио со појадок и вечера + пијалоци + СПА - 9762 ден. (156 евро)
 7 ноќевања за 1 лице во двоспален апартман со појадок и вечера + пијалоци + СПА - 9734 ден. (157 евра)
 7 ноќевања за 1 лице во едноспален апартман со појадок и вечера + пијалоци + СПА - 10.664 ден. (172 евра)

Појаснување:
 Ваучерот може да се искористи во период од 01.07 - 30.09.2019 год.
 1 купон е за 3, 5 или 7 ноќевања за 1 лице во двокреветно студио, едноспален или двоспален апартман со појадок и вечера + пијалоци + СПА. Тоа значи дека доколку престојувате три ноќевања 2 лица потребни би ви биле 2 купони, за шест ноќевања 4 купони итн.
 Попустот е валиден при максимално искористување на капацитетот на собата / апартманот.
• Во двоспален апартман потребно е да престојувате мин. 4 лица за што би ви биле потребни 4 купона за две ноќевање, 8 купона за четири ноќевања итн.
Доплати:
 За деца не е потребно да се купува купон.
 За дете до 5.99 години е бесплатно.
 За дете од 6-11.99 год. сместено на дополнително легло се доплаќа 50% од вкупната сума на еден возрасен за 3, 5 или 7 ноќевања со вклучени појадок и вечера + пијалоци + СПА
 За трет возрасен и деца над 12 год. не е потребно да се купува купон односно се доплаќа 70% од вкупната сума на еден возрасен со вклучени појадок и вечера + пијалоц + СПА

Процедурата за купување на ваучерот е следна:
 Пред да го купите ваучерот, потребно е да се јавите во хотелот: +359 887 209 429+359 747 97777 или на e-mail: reservations@aspenresort.bg за да резервирате соба.
- По потврдната информација дека има слободна соба во рок од 24 часа го купувате купонот.
- Купоните ги испраќате на е-mail на хотелот како доказ дека сте платиле и со тоа резервацијата Ви се потврдува. При check-in во хотелот потребно е да ги прикажете купоните испечатени кои претходно сте ги испратиле на e-mail на хотелот.


Местност Бетловото 2760
Разлог, Банско
тел. +359 887 209 429, 
+359 747 97777 
e-mail: 
reservations@aspenresort.bg
Facebook
WEB

 Задолжителна е претходна резервација на +359 887 209 429, +359 747 977 77 или на e-mail: reservations@aspenresort.bg

Hотел „Aspen Resort Golf Ski & SPA“ се наоѓа во прекрасната и мирна површина на долината Разлог. Одморалиштето е на само 10 минути со автомобил од добро познатиот ски-центар - Банско.

Гостите на Аспен одморалиште имаат можност да уживаат во величествениот поглед на снежните ридови на планините Пирин, Рила и Родопи.

Комплексот се состои од една главна зграда - Аспен Голф и 2 други споредни. Приемот, ресторанот и велнес центарот се наоѓаат во Аспен Голф.

Ресторан и Лоби БарСобиРелакс зона
Детско катче
Може да ве интересираат и следниве понуди:

Електрична четка за заби - 50%
NikMit
Електрична четка за заби
Уште 3 дена и 10 ч.
 
Mидер без ногавици - Genie Slim - 53%
NikMit
Mидер без ногавици - Genie Slim
Уште 3 дена и 10 ч.
 
Пенкало за гравирање - 46%
Online Shopping Mk
Пенкало за гравирање
Уште 3 дена и 10 ч.
 
Рачна пумпа за вода
Online Shopping Mk
Рачна пумпа за вода
Уште 3 дена и 10 ч.
 
Be Active - појас за колено - 50%
Online Shopping Mk
Be Active - појас за колено
Уште 3 дена и 10 ч.
 
One Power очила
Online Shopping Mk
One Power очила
Уште 3 дена и 10 ч.
 1 Купувач
M4 смарт спортска нараквица
Online Shopping Mk
M4 смарт спортска нараквица
Уште 3 дена и 10 ч.
 3 Купувачи