Викенд во прекрасното Банско во хотел Orphey 4* (17.11 - 19.11.2017; 24.11 - 26.11.2017; 01.12 - 03.12.2017 или 08.12 - 10.12.2017)! До 25% попуст за две ноќевања на база HB или All Inclusive + автобуски превоз + користење на СПА центар заедно со „Т.А Бисер Пром“


Опции:

Со купување на овој ваучер добивате 36 "kupinapopust" поени.

Истечено Купи како подарок
    • Симнато од 4850 ден.
    • Попуст 25%
    • Заштедуваш 1200 ден.
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  17.11.2017  до  19.11.2017 

 Две ноќевања на база HB + автобуски превоз + користење на СПА (17.11 - 19.11.2017) - 3650 ден.
 Две ноќевања на база HB + автобуски превоз + користење на СПА (24.11 - 26.11.2017) - 3650 ден.
 Две ноќевања на база ALl Inclusive + автобуски превоз + користење на СПА (01.12 - 03.12.2017) - 3750 ден.
 Две ноќевања на база ALl Inclusive + автобуски превоз + користење на СПА (08.12 - 10.12.2017) - 3990 ден.

Појаснување:
 Понудата е за 1 лице.
 Ваучерот може да се користи за период 17.11 - 19.11.2017; 24.11 - 26.11.2017; 01.12 - 03.12.2017 или 08.12 - 10.12.2017
 За закуп на соба потребно е да купите минимум 2 ваучери односно да престојуваат две лица. 
 Задолжително патничко осигурување (може да се извади и во агенцијата).
 Доплати:
 За деца до 4.99 год. кои користат седиште се доплаќа 1500 ден. директно во агенцијата.
• За прво дете од 5 до 11.99 год. со двајца возрасни се доплаќа 2800 ден. директно во агенцијата за термините 24.11 - 26.11.2017 и 01.12 - 03.12.2017
• За деца од 5-11.99 год. се доплаќа 3000 ден. за терминот 08.12 - 10.12.2017
 Доколку сакате да користите само автобуски превоз за истиот термин, цената изнесува 1860 денари по лице и се доплаќа директно во агенцијата. 
 Термини за поаѓање и враќање:
- Поаѓање на 17.11, 24.11 или 01.12 во 07:00 часот од Дрводекор, а на 08.12 во 06:00 часот од пред Дрводекор
- Враќање на 19.11, 26.11 или 10.12 во 14:00 часот по локално време од Банско.
 За сите подетални информации јавете се во агенцијата на 02/ 3228 - 603
Процедурата за купување на ваучер е следнава:
 Пред да го купите ваучерот, јавете се во агенцијата за да проверите дали има слободни места. Откако ќе Ви потврдат од агенција го
купувате ваучерот. По купувањето, задолжително посетете ја агенцијата „Бисер Пром“ за да ја комплетирате резервацијата и да потпишете договор за патувањето.

 Кеј 13 Ноември б.б Скопје 
(Кај Дрво Декор)
Покажи ми го патот

 078/ 439 829
е-маил
admin@kupinapopust.mk

 Facebook

 WEB

 Пред купувањето на ваучерот јавете се на 078/ 439 829 за да добиете информација дали има слободни места.

Туристичка агенција „БИСЕР ПРОМ“

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Релакс масажа на ЦЕЛО тело со етерични масла на Esensa mediterana, 60 мин.  - 35%
Салон за убавина „Лаванда Релакс“ - нас. Ново Лисиче
Релакс масажа на ЦЕЛО тело со етерични масла на Esensa mediterana...
Уште 19 ч. 45 мин.
 
Термин - 22.12 - 26.12 или 07.01 - 31.01.2019 год. - 30%
Apart Hotel & Spa Orbilux - Bansko
Термин - 22.12 - 26.12 или 07.01 - 31.01.2019 год.
Уште 7 дена и 2 ч.
 
Термин - 06.12-23.12.2018 и 06.01-30.03.2019 год. 
Hotel Olymp***, Bansko
Термин - 06.12-23.12.2018 и 06.01-30.03.2019 год. 
Уште 7 дена и 2 ч.
 8 Купувачи
Термин - 14.12 - 29.03.2019 год.
Хотел „Casa Karina 4*“, Банско
Термин - 14.12 - 29.03.2019 год.
Уште 19 ч. 39 мин.
 
Библиотека BRUSALI
Ikea
Библиотека BRUSALI
Уште 19 ч. 45 мин.
 1 Купувач
ТВ комода BRUSALI
Ikea
ТВ комода BRUSALI
Уште 19 ч. 33 мин.
 1 Купувач
Термин - 07.12 - 31.01.2019 год. - 38%
Хотел & СПА „Тино“ - Св. Стефан, Охрид
Термин - 07.12 - 31.01.2019 год.
Уште 19 ч. 38 мин.
 
Термин - 07.12 - 31.01.2019 год. - 50%
Хотел „Тино“ - Охрид
Термин - 07.12 - 31.01.2019 год.
Уште 19 ч. 38 мин.
 
24 Power Plate третмани со личен тренер со времетраење од 1 месец: 12 тренинзи Power Plate + 12 кардио вежби (со Orbitrek) + 8 антицелулитни масажи - 66%
Фитнес центар „Power Plate Studio MK“
24 Power Plate третмани со личен тренер со времетраење од 1 месец...
Уште 19 ч. 39 мин.
 
Развивање на фотографии: 10 фотографии (10x15 cm), 5 фотографии (13x18 cm) или 3 фотографии (15x21 cm) + бесплатна достава - 50%
Фото студио „ДИЧО“
Развивање на фотографии: 10 фотографии (10x15 cm), 5 фотографии (...
Уште 7 дена и 2 ч.
 11 Купувачи
1 час забава и креативност за деца на возраст од 10 - 15 год. - 48%
Драмско студио „Играј и Учи“
1 час забава и креативност за деца на возраст од 10 - 15 год.
Уште 19 ч. 43 мин.
 
Сет од 10 мечиња FABLER BJORN
Ikea
Сет од 10 мечиња FABLER BJORN
Уште 19 ч. 39 мин.
 8 Купувачи