Лето во Банско! Со купон од 143 ден. и доплата од 1283 ден. (21 евро) добивате 49% попуст за 1 ноќевање за 1 лице во едноспален апартман со балкон на база All Inclusive + бесплатно користење на СПА со температура на водата од 30 до 33°C за термин од 21.06 - 15.09.2019 год. во хотел „EVERGREEN ApartHotel & Spa“ Банско

Со купување на овој ваучер добивате 14 "kupinapopust" поени.

Истечено Купи како подарок
    • Симнато од 2790 ден.
    • Попуст 49%
    • Заштедуваш 1364 ден.
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  21.06.2019  до  30.09.2019 
Со купон од 143 ден. и доплата директно во хотелот на рецепција од 1283 ден. (21 евро) добивате:
• 1 ноќевање за 1 лице база All Inclusive
• Сместување во едноспален апартман со балкон
 Бесплатно користење на базен - џакузи со температура на водата од 30 до 33°C
 Бесплатно користење на сауна и парна бања.
 Бесплатен wifi интернет.
 Бесплатен приватен сопствен паркинг.
 Туристичката такса, осигурувањето и 9% ДДВ е вклучено во цената.
 Супер одмор во Банско.
Појаснување:
 Понудата е за 1 лице за 1 ноќевање за термин од 21.06 - 15.09.2019 год.
 Понудата е валидна само со минимум два купени купони, односно минимум едно ноќевање за две лица. За 2 ноќевања купувате 4 купони итн.
 Минимален капацитет на студио е 2 возрасни, максимален капацитет на студио е 2 возрасни + 1 дете / возрасен.
Доплати:
 За подземен паркинг со видео надзор се доплаќа 2,5 евра на ден.
 Користење на бањарка се доплаќа 2,5 евра за целиот престој.
 За деца и трет возрасен не купувате купон.
 За деца до 3.99 год. е бесплатно.
 Второ и трето дете од 4 - 11.99 год. плаќаат 744 ден. (12 евра) по ноќевање на база All Inclusive
 Трет возрасен и деца над 12 год. плаќаат 1116 ден. (18 евра) по ноќевање на база All Inclusive
Програма All Inclusive:
 Појадок од 08:00 - 10:00 часот - Се служи на блок маса или сет мени (безалкохолни појалоци: кафе, чај, млеко, сок, минерална вода...)
 Ручек од 12:30 - 13:30 часот - Се служи на блок маса или сет мени (бугарски пијалоци: ракија, вотка, мастика, бело или црвено вино, пиво и безалкохолни пијалоци)
 Ужина од 16:00 - 17:00 часот - Вкусни слатки и крекери (бугарски пијалоци: ракија, вотка, мастика, бело или црвено вино, пиво и безалкохолни пијалоци)
 Вечера од 19:30 - 21:00 часот - Се служи на блок маса или сет мени (бугарски пијалоци: ракија, вотка, мастика, бело или црвено вино, пиво и безалкохолни пијалоци)
Процедурата за купување на купон е следнава:
 Задолжителна е претходна резервација на телефон +359 889 530 306 и +359 749 888 70 или на е-маил sales@evergreen.com
- По потврдната информација дека има слободна соба во рок од 24 часа го купувате купон.
- Купонот го испраќате на е-mail на хотелот како доказ дека сте платиле и со тоа резервацијата Ви се потврдува. При check-in во хотелот потребно е да го прикажете купонот испечатен кој претходно сте гo испратиле на e-mail на хотелот.

ул. Валевица 4
2770 гр.Банско
(обл. Благоевград)
Покажи ми го патот
Тел: +359 889 530 306
+359 749 888 70
е-маил
sales@evergreen.com
Web
Facebook

 Задолжителна е претходна резервација на телефон +359 889 530 306 и +359 749 888 70 или на е-маил sales@evergreen.com 

Хотел „EVERGREEN ApartHotel & Spa“ - Банско нуди 43 целосно опремени апартмани, од кои 4 студиа, 37 едноспални апартмани и 2 двоспални апартмани. Тие се декорирани и опремени со неопходните удобности за незаборавен одмор. Секој апартман е со пространа дневна, модерно опремена кујна, пријатна спална соба, стилска бања со када или туш кабина и панорамска тераса со прекрасен поглед."EVERGREEN ApartHotel & Spa" нуди одлични услови за :
- Зимски и летен планински туризам и спорт.
- Културен туризам,
- Бизнис и конференциски туризам,
- Организиран групен туризам.
- Организиран детски и училишен туризам и камп.


Спа центарот со затворен базен - џакузи, парна бања, финска сауна, зона за одмор и масажа студио се прекрасно место за опуштање, обновување и полнење со енергија на телото и духот.Може да ве интересираат и следниве понуди:

Фарбање на цела коса - 50%
Фризерски салон „Mona City Fashion“ - позади Соборен Храм
Фарбање на цела коса
Уште 5 дена и 14 ч.
 
Фарбање на корен со фарба Kay Pro Evolution  - 57%
Фризерски салон „Mona City Fashion“ - позади Соборен Храм
Фарбање на корен со фарба Kay Pro Evolution 
Уште 5 дена и 14 ч.
 
Миење + маска + ампула + фенирање - 62%
Фризерски салон „Mona City Fashion“ - позади Соборен Храм
Миење + маска + ампула + фенирање
Уште 5 дена и 14 ч.
 
Шишање за мажи - 50%
Фризерски салон „Mona City Fashion“ - позади Соборен Храм
Шишање за мажи
Уште 5 дена и 14 ч.
 
Депилација на нозе, раце и интима (со чист топол восок) - 37%
Фризерски салон „Mona City Fashion“ - позади Соборен Храм
Депилација на нозе, раце и интима (со чист топол восок)
Уште 5 дена и 14 ч.
 
Класичен маникир - 37%
Фризерски салон „Mona City Fashion“ - позади Соборен Храм
Класичен маникир
Уште 5 дена и 14 ч.
 
Класичен педикир + пилинг + масажа - 50%
Фризерски салон „Mona City Fashion“ - позади Соборен Храм
Класичен педикир + пилинг + масажа
Уште 5 дена и 14 ч.
 1 Купувач
Третман на коса со кавијар + шишање - 42%
Фризерски салон „Mona City Fashion“ - позади Соборен Храм
Третман на коса со кавијар + шишање
Уште 5 дена и 14 ч.
 
Миење + маска + фенирање  - 40%
Фризерски салон „Mona City Fashion“ - позади Соборен Храм
Миење + маска + фенирање 
Уште 5 дена и 14 ч.
 
 Испитување на Helicobacter pylori IgG - 35%
Спец. орд. по трудова медицина и биохемија „Лукс Медикус“, н...
 Испитување на Helicobacter pylori IgG
Уште 5 дена и 14 ч.
 
Испитување на крвна слика, биохемиски и уринарен статус - 34%
Спец. орд. по трудова медицина и биохемија „Лукс Медикус“, н...
Испитување на крвна слика, биохемиски и уринарен статус
Уште 5 дена и 14 ч.
 
Прегледи по системи (крвна слика, спирометрија, аудометрија, ЕКГ) - 64%
Спец. орд. по трудова медицина и биохемија „Лукс Медикус“, н...
Прегледи по системи (крвна слика, спирометрија, аудометрија, ЕКГ)
Уште 5 дена и 14 ч.
 
Издавање на лекарски уверенија со испитувања и преглед - 47%
Спец. орд. по трудова медицина и биохемија „Лукс Медикус“, н...
Издавање на лекарски уверенија со испитувања и преглед
Уште 5 дена и 14 ч.
 
Прочистувач на воздух за ПМ честички - модел Winix Zero + бесплатна достава + 2 год. гаранција - 15%
Естер Софт - Winix - Ново Лисиче
Прочистувач на воздух за ПМ честички - модел Winix Zero + бесплат...
Уште 5 дена и 14 ч.
 5 Купувачи
Дијамантска дермоабразија на лице - 71%
Салон за убавина „Body&Soul - beauty lounge“ - нас. Кисела В...
Дијамантска дермоабразија на лице
Уште 5 дена и 14 ч.