Лето во прекрасното Банско во хотел Orphey 4* - 10.07 - 21.08.2019 год.! До 20% попуст за 5, 6, 10 или 11 ноќевања за едно лице на база All Inclusive + автобуски превоз + користење на СПА центар заедно со Т.А „Бисер Пром“


Опции:

Со купување на овој ваучер добивате 88 "kupinapopust" поени.

Купи за 9300 ден. Купи како подарок
    • Симнато од 11200 ден.
    • Попуст 17%
    • Заштедуваш 1900 ден.
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  10.07.2019  до  31.07.2019 

 5 ноќевања на база All Inclusive + автобуски превоз / Термин - 10.07 - 16.07.2019 год. - 9300 ден. (150 евра)
 5 ноќевања на база All Inclusive + автобуски превоз / Термин - 15.07 - 21.0720.07 - 26.0725.07 - 31.07 или 15.08 - 21.08.2019 год. - 9600 ден. (155 евра)
 5 ноќевања на база All Inclusive + автобуски превоз / Термин - 05.08 - 11.08 или 10.08 - 16.08.2019 год. - 10.250 ден. (165 евра)
 6 ноќевања на база All Inclusive + автобуски превоз / Термин - 30.07 - 06.08.2019 год. - 11.950 ден. (193 евра)
 10 ноќевања на база All Inclusive + автобуски превоз / Термин - 10.07 - 21.07.2019 год. - 17.200 ден. (277 евра)
 10 ноќевања на база All Inclusive + автобуски превоз / Термин - 15.07 - 26.07 или 20.07 - 31.07.2019 год. - 17.800 ден. (287 евра)
 10 ноќевања на база All Inclusive + автобуски превоз / Термин - 10.08 - 21.08.2019 год. - 19.250 ден. (310 евра)
 11 ноќевања на база All Inclusive + автобуски превоз / Термин - 25.07 - 06.0830.07 - 11.08. или 05.08 - 16.08.2019 год. - 19.950 ден. (322 евра)

Појаснување:
 Понудата е за 1 лице и е валидна во период од 10.07 - 21.08.2019 год.
 Поаѓање од Скопје во 22:00 часот пред Дрводекор
 Поаѓање од Куманово во 22:30 часот пред Макпетрол
 Поаѓање од Крива Паланка во 23:00 пред Макпетрол
 Враќање во 14:00 часот по локално време.
 Сместување во собата веднаш при пристигнување (околу 04:00 часот) и подарок појадок при сместувањето
Доплати:
 За дете од  0-4.99 год. се доплаќа 1500 ден.
 Деца од 4-11.99 год. користат седиште и дополнителен кревет во хотелот доплаќаат 50% од вкупната сума на еден возрасен
 Задолжително патничко осигурување (доплата во агенцијата)
 Сите доплати се вршат директно во агенцијата!

Процедурата за купување на ваучерот е следнава:
 Пред да го купите ваучерот, Ве молиме пишете ни на емаил -  admin@kupinapopust.mk за да проверите дали има слободни места. Откако ќе Ви потврдат дека има слободни места, го купувате ваучерот и повторно ни пишувате на е-маил -  admin@kupinapopust.mk  име и презиме, број на пасош, кодот од ваучерот и контакт тел. Не е потребно да одите лично во агенцијата, туку на денот на тргање потребно е да го прикажете ваучерот во автобус. Можете да го прикажете од вашиот мобилен телефон или таблет. Не е задолжително да го имате испечатен ваучерот.

Ул. Даме Груев блок 5 лок.10
(кај полициската станица Беко)
Покажи ми го патот
тел.
 078/ 439 829
е-маил
admin@kupinapopust.mk
Facebook
WEB

 Пред купувањето на ваучерот пишете на е-маил admin@kupinapopust.mk
 Доколку поради било која причина, патувањата или турите се откажат или не се реализираат, ќе добиете комплетно рефундирање на уплатените средства!

Туристичка агенција „БИСЕР ПРОМ“

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Еден тонер за моделите HP 435 ,436, 285, 2612, 283, 278 - 38%
Papirus office - HP Тонери, нас. Маџари
Еден тонер за моделите HP 435 ,436, 285, 2612, 283, 278
Уште 2 дена и 18 ч.
 
Air Mouse W1 - 12%
Мега Мобил, нас. Аеродром
Air Mouse W1
Уште 2 дена и 18 ч.
 
Вкусен богат ордевер со 16 парчиња месо - 51%
Гостилница „Налеј“, нас. Аеродром
Вкусен богат ордевер со 16 парчиња месо
Уште 2 дена и 18 ч.
 
40 мин. третман со моксибустија и масажа на раменици, плешки и грб - 70%
Студио по традиционална кинеска медицина „Аку Сана“ - Нас. Т...
40 мин. третман со моксибустија и масажа на раменици, плешки и гр...
Уште 2 дена и 18 ч.
 8 Купувачи
 Kратка релакс масажа + киропрактичен третман на цело тело - 45%
Студио за масажа „Power“
 Kратка релакс масажа + киропрактичен третман на цело тело
Уште 2 дена и 18 ч.
 2 Купувачи
24 Power Plate третмани со личен тренер со времетраење од 1 месец: 12 тренинзи Power Plate + 12 кардио вежби (со Orbitrek) + 8 антицелулитни масажи - 67%
Фитнес центар „Power Plate Studio MK“
24 Power Plate третмани со личен тренер со времетраење од 1 месец...
Уште 2 дена и 18 ч.
 2 Купувачи
ULTRA LAST MINUTE 
Kupinapopust.mk - нас.Центар
ULTRA LAST MINUTE 
Уште 2 дена и 18 ч.
 45 Купувачи
Ноќевање на база полн пансион / Термин - 01.07 - 31.08.2019 год.
Апартмани и ресторан „Konoba Akustik“ - Сутоморе
Ноќевање на база полн пансион / Термин - 01.07 - 31.08.2019 год.
Уште 2 дена и 18 ч.