Лето во прекрасното Банско во хотел Orphey 4* - 10.07 - 21.08.2019 год.! До 20% попуст за 5, 6, 10 или 11 ноќевања за едно лице на база All Inclusive + автобуски превоз + користење на СПА центар заедно со Т.А „Бисер Пром“


Опции:

Со купување на овој ваучер добивате 88 "kupinapopust" поени.

Истечено Купи како подарок
    • Симнато од 11200 ден.
    • Попуст 17%
    • Заштедуваш 1900 ден.
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  10.07.2019  до  30.09.2019 

 5 ноќевања на база All Inclusive + автобуски превоз / Термин - 10.07 - 16.07.2019 год. - 9300 ден. (150 евра)
 5 ноќевања на база All Inclusive + автобуски превоз / Термин - 15.07 - 21.0720.07 - 26.0725.07 - 31.07 или 15.08 - 21.08.2019 год. - 9600 ден. (155 евра)
 5 ноќевања на база All Inclusive + автобуски превоз / Термин - 05.08 - 11.08 или 10.08 - 16.08.2019 год. - 10.250 ден. (165 евра)
 6 ноќевања на база All Inclusive + автобуски превоз / Термин - 30.07 - 06.08.2019 год. - 11.950 ден. (193 евра)
 10 ноќевања на база All Inclusive + автобуски превоз / Термин - 10.07 - 21.07.2019 год. - 17.200 ден. (277 евра)
 10 ноќевања на база All Inclusive + автобуски превоз / Термин - 15.07 - 26.07 или 20.07 - 31.07.2019 год. - 17.800 ден. (287 евра)
 10 ноќевања на база All Inclusive + автобуски превоз / Термин - 10.08 - 21.08.2019 год. - 19.250 ден. (310 евра)
 11 ноќевања на база All Inclusive + автобуски превоз / Термин - 25.07 - 06.0830.07 - 11.08. или 05.08 - 16.08.2019 год. - 19.950 ден. (322 евра)

Појаснување:
 Понудата е за 1 лице и е валидна во период од 10.07 - 21.08.2019 год.
 Поаѓање од Скопје во 22:00 часот пред Дрводекор
 Поаѓање од Куманово во 22:30 часот пред Макпетрол
 Поаѓање од Крива Паланка во 23:00 пред Макпетрол
 Враќање во 14:00 часот по локално време.
 Сместување во собата веднаш при пристигнување (околу 04:00 часот) и подарок појадок при сместувањето
Доплати:
 За дете од  0-4.99 год. се доплаќа 1500 ден.
 Деца од 4-11.99 год. користат седиште и дополнителен кревет во хотелот доплаќаат 50% од вкупната сума на еден возрасен
 Задолжително патничко осигурување (доплата во агенцијата)
 Сите доплати се вршат директно во агенцијата!

Процедурата за купување на ваучерот е следнава:
 Пред да го купите ваучерот, Ве молиме пишете ни на емаил -  admin@kupinapopust.mk за да проверите дали има слободни места. Откако ќе Ви потврдат дека има слободни места, го купувате ваучерот и повторно ни пишувате на е-маил -  admin@kupinapopust.mk  име и презиме, број на пасош, кодот од ваучерот и контакт тел. Не е потребно да одите лично во агенцијата, туку на денот на тргање потребно е да го прикажете ваучерот во автобус. Можете да го прикажете од вашиот мобилен телефон или таблет. Не е задолжително да го имате испечатен ваучерот.

Ул. Никола Вапцаров 3/1, реон 8, Центар, Скопје
(до зградата на Технометал Вардар, спроти АМСМ испитниот центар)
тел. 078/ 439 829
Раб. време:
пон - пет
09:00 - 17:00 ч 
e-mail:
admin@kupinapopust.mк

 Пред купувањето на ваучерот пишете на е-маил admin@kupinapopust.mk
 Доколку поради било која причина, патувањата или турите се откажат или не се реализираат, ќе добиете комплетно рефундирање на уплатените средства!

Туристичка агенција „БИСЕР ПРОМ“

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Фарбање на цела коса - 50%
Фризерски салон „Mona City Fashion“ - позади Соборен Храм
Фарбање на цела коса
Уште 5 дена и 6 ч.
 
Фарбање на корен со фарба Kay Pro Evolution  - 57%
Фризерски салон „Mona City Fashion“ - позади Соборен Храм
Фарбање на корен со фарба Kay Pro Evolution 
Уште 5 дена и 6 ч.
 
Миење + маска + ампула + фенирање - 62%
Фризерски салон „Mona City Fashion“ - позади Соборен Храм
Миење + маска + ампула + фенирање
Уште 5 дена и 6 ч.
 
Шишање за мажи - 50%
Фризерски салон „Mona City Fashion“ - позади Соборен Храм
Шишање за мажи
Уште 5 дена и 6 ч.
 
Депилација на нозе, раце и интима (со чист топол восок) - 37%
Фризерски салон „Mona City Fashion“ - позади Соборен Храм
Депилација на нозе, раце и интима (со чист топол восок)
Уште 5 дена и 6 ч.
 
Класичен маникир - 37%
Фризерски салон „Mona City Fashion“ - позади Соборен Храм
Класичен маникир
Уште 5 дена и 6 ч.
 
Класичен педикир + пилинг + масажа - 50%
Фризерски салон „Mona City Fashion“ - позади Соборен Храм
Класичен педикир + пилинг + масажа
Уште 5 дена и 6 ч.
 1 Купувач
Третман на коса со кавијар + шишање - 42%
Фризерски салон „Mona City Fashion“ - позади Соборен Храм
Третман на коса со кавијар + шишање
Уште 5 дена и 6 ч.
 
Миење + маска + фенирање  - 40%
Фризерски салон „Mona City Fashion“ - позади Соборен Храм
Миење + маска + фенирање 
Уште 5 дена и 6 ч.
 
 Испитување на Helicobacter pylori IgG - 35%
Спец. орд. по трудова медицина и биохемија „Лукс Медикус“, н...
 Испитување на Helicobacter pylori IgG
Уште 5 дена и 6 ч.
 
Испитување на крвна слика, биохемиски и уринарен статус - 34%
Спец. орд. по трудова медицина и биохемија „Лукс Медикус“, н...
Испитување на крвна слика, биохемиски и уринарен статус
Уште 5 дена и 6 ч.
 
Прегледи по системи (крвна слика, спирометрија, аудометрија, ЕКГ) - 64%
Спец. орд. по трудова медицина и биохемија „Лукс Медикус“, н...
Прегледи по системи (крвна слика, спирометрија, аудометрија, ЕКГ)
Уште 5 дена и 6 ч.
 
Издавање на лекарски уверенија со испитувања и преглед - 47%
Спец. орд. по трудова медицина и биохемија „Лукс Медикус“, н...
Издавање на лекарски уверенија со испитувања и преглед
Уште 5 дена и 6 ч.
 
Прочистувач на воздух за ПМ честички - модел Winix Zero + бесплатна достава + 2 год. гаранција - 15%
Естер Софт - Winix - Ново Лисиче
Прочистувач на воздух за ПМ честички - модел Winix Zero + бесплат...
Уште 5 дена и 6 ч.
 5 Купувачи
Дијамантска дермоабразија на лице - 71%
Салон за убавина „Body&Soul - beauty lounge“ - нас. Кисела В...
Дијамантска дермоабразија на лице
Уште 5 дена и 6 ч.