Август во Банско! До 24% попуст за 5 или 10 ноќевања на база All Inclusive + СПА центар во хотел Orphey 4* во термин по Ваш избор + вклучен автобуски превоз со Т.А „Бисер Пром“


Опции:

Со купување на овој ваучер добивате 85 "kupinapopust" поени.

Истечено Купи како подарок
    • Симнато од 11500 ден.
    • Попуст 22%
    • Заштедуваш 2500 ден.
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  15.08.2018  до  21.08.2018 

Добивате:
 5 или 10 ноќевања во термин по избор:
10.08 – 16.08.2018 - 5 Аll inclusive ноќевања - 9750 ден.
10.08 – 21.08.2018 - 10 Аll inclusive ноќевања - 16 300 ден.
15.08 – 21.08.2018 - 5 Аll inclusive ноќевања - 9000 ден.
 All Inclusvie (појадок, ручек и вечера + вклучени пијалоци) 
• Сместување во прекрасниот хотел Oprhey 4*
 Користење на СПА центарот во хотелот (базен, џакузи, сауна, парна бања, фитнес)
 Организиран автобуски превоз на релација Скопје - Банско - Скопје
 Wi-Fi во рамките на целиот хотел
 Соба за играње на деца (02 - 08 години)
 Можност за комплетна релаксација во прекрасното Банско.

Појаснување:
 Понудата е за 1 лице.
 За закуп на соба потребно е да купите минимум 2 ваучери односно да престојуваат две лица. 
 Задолжително патничко осигурување
 Време на поаѓање
Скопје - 22:00 часот – Дрводекор
Куманово – 22:30 часот – Макпетрол
Крива Паланка - 23 :00 часот – Макпетрол
 Време на враќање
Велинград - 12:00 часот по Македонско време – центар до градски парк
Банско – 13 : 00 часот по мк време – хотел Орфеј
• Сместување во собата веднаш при пристигнување ( околу 04 часот ) и подарок појадок при сместувањето. По избор, доплата за ручек на последниот ден, пред заминување – 5 евра.
Процедурата за купување на ваучер е следнава:
 Пред да го купите ваучерот, јавете се на 071 315 460 за да проверите дали има слободни места. Откако ќе Ви потврдиме дека има слободни места, го купувате ваучерот. По купувањето, задолжително посетете ја агенцијата „Бисер Пром“ за да ја комплетирате резервацијата и да потпишете договор за патувањето.
 За оваа понуда не е задолжително печатење на ваучерот. Доволно е да го прикаежете од вашиот мобилен телефон или таблет.

Ул.  Кеј 13-ти Ноември б.б
Центар, Скопје
Покажи ми го патот
тел. 
02/ 3 228 603
02/ 3 226 380
е-маил
biserprom@t-home.mk
biserprom.mk@gmail.com
Facebook
Web

 Пред купувањето на ваучерот јавете се на 02/ 3 228 603 или 02/ 3 226 380 или пишете на е-маил biserprom@t-home.mk или biserprom.mk@gmail.com
• Доколку поради било која причина, патувањата или турите се откажат или не се реализираат, ќе добиете комплетно рефундирање на уплатените средства!

Туристичка агенција „БИСЕР ПРОМ“

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Медицинска масажа на грб со ароматични масла - 55%
Салон за убавина „Refresh“, Капиштец
Медицинска масажа на грб со ароматични масла
Уште 8 дена и 1 ч.
 
Релакс масажа на цело тело - 32%
Салон за убавина „Refresh“, Капиштец
Релакс масажа на цело тело
Уште 8 дена и 1 ч.
 
Тандем релакс масажа на ЦЕЛО тело со ароматични масла по ваш избор - 63%
Салон за убавина „Refresh“, Капиштец
Тандем релакс масажа на ЦЕЛО тело со ароматични масла по ваш избо...
Уште 8 дена и 1 ч.
 
Термин - 01.07 - 31.08.2019 год.
Парк Хотел “Gardenia“ **** Банско
Термин - 01.07 - 31.08.2019 год.
Уште 7 дена и 5 ч.
 
Термин - 01.07 - 31.08.2019 год.
Парк Хотел “Gardenia“ **** Банско
Термин - 01.07 - 31.08.2019 год.
Уште 7 дена и 5 ч.
 
Термин - 01.07 - 31.08.2019 год. 
Парк Хотел “Gardenia“ **** Банско
Термин - 01.07 - 31.08.2019 год. 
Уште 7 дена и 5 ч.
 
Термин - 29.04 - 02.05 или 23.05 - 26.05.2019 год. 
Хотел „Mountain Paradise by the Walnut trees 3*“ , Банско
Термин - 29.04 - 02.05 или 23.05 - 26.05.2019 год. 
Уште 1 ден и 1 ч.
 
Термини - 11.07 - 25.08.2019 год.
Хотел „Jemelly“, Обзор
Термини - 11.07 - 25.08.2019 год.
Уште 7 дена и 5 ч.
 
Термин - 14.04 - 30.06.2019 год. - 38%
Апартмани „Никола“ Крушево
Термин - 14.04 - 30.06.2019 год.
Уште 7 дена и 5 ч.
 
Термин - 09.04 - 13.06.2019 год.  - 47%
Хотел „3 Планини“ Разлог
Термин - 09.04 - 13.06.2019 год. 
Уште 7 дена и 5 ч.