3 ноќевања за 1 лице со појадок и вечера за сместување по избор + користење на внатрешен базен со минерална вода, сауна, детско катче и бесплатен паркинг во период од 21.12 - 27.12.2018 год. во прекрасниот комплекс „Seven Seasons Hotel & Spa“


Опции:

Со купување на овој ваучер добивате 62 "kupinapopust" поени.

Купи за 620 ден. Купи како подарок
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  21.12.2018  до  27.12.2018 

3 ноќевања за 1 лице со појадок и вечера во двокреветно, фамилијарно студио или фамилијарен апартман + СПА - 6820 ден. (110 евра)
• 3 ноќевања за 1 лице со појадок и вечера во двоспален апартман + СПА - 7197 ден. (116 евра)
3 ноќевања за 1 лице со појадок и вечера во едноспален апартман + СПА - 8225 ден. (133 евра)

Појаснување:
• Купувате купон за 3 ноќевања по лице. Тоа значи дека доколку престојувате 6 ноќевања, две лица, потребни би ви биле 2 купони.
 Цената е валидна во период од 21.12 - 27.12.2018 год.
 Сместувачки капацитети:
- студио - 33 м2 до 47 м2 минимум 2 возрасни лица / капацитет - 2+1; 2+2; 3 возрасни лица
фамилијарно студио - 53 м2 - минимум 3 возрасни лица / капацитет - 2 возрасни; 2+2; 3+2; 4+2; 5+1
- едноспален апартман - од 47 до 58 м2 - минимум 2 возрасни лица / капацитет 2+2
- двоспален апартман - од 79 - 89 м2 - минимум 4 возрасни лица / капацитет - 4+2; 4+3
- фамилијарен апартман - од 53 - 68 м2 - минимум 4 возрасни лица / капацитет - 4+2; 4+3; 3+5; 4+4; 5 возрасни лица
Доплати:
 За деца и трет возрасен не купувате купон. 
• Деца до 6 год. на дополнитлено легло се сместуваат бесплатно.
Прво дете од 6 - 12 год. сместено со двајца возрасни, на основно или дополнително легло, се сместува бесплатно
• Второ и секое наредно дете дете од 6 - 12 год. сместено со двајца возрасни, на основно или дополнително легло плаќа 50 евра за 3
ноќевања со појадок и вечера + СПА
 Трет возрасен и деца над 12 год. сместени на дополнително лего плаќаат 80.5 евра за 3 ноќевања со појадок и вечера + СПА
 Сместување на домашни миленици до 5 килограми - 5 евра на ден со претходна писмена потврда од страна на хотелот. 
• Сите горенаведени суми се доплаќаат директно на рецепција во хотелот.
• Сместување во собите во 14,00 часот, напуштање на собите во 12,00 часот.
• Доколку бројот на гости во моментот е поголем од 30, храната се служи на шведска маса, во спротивно се служи според сет мени.
Процедурата за купување на купон е следнава:
• Задолжителна е претходна резервација на телефон 00359 879 20 91 78 или нa маил: office@sevenseasons.bg
- По потврдната информација дека има слободна соба во рок од 24 часа го купувате купонот.
- Купонот го препраќате на е-mail на хотелот како доказ дека сте платиле и со тоа резервацијата Ви се потврдува. При check-in во хотелот потребно е да го прикажете купонот испечатен кој претходно сте гo испратиле на e-mail на хотелот.

c. Бања, Банско
Покажи ми го патот 
телефон:  
00359 879 20 91 78

e-маил: 
office@sevenseasons.bg
marketing@sevenseasons.bg
web

• Задолжителна е претходна резервација на e-маил office@sevenseasons.bg или на телефон 00359 879 20 91 78


„Seven Seasons Hotel&SPA“
Хотелот е сместен во раскошната долина на с. Бања, на само неколку километри од Банско. Комплексот е отворен повеќе од две години и е како создаден за опуштање и комплетна релаксација. Доколку ви е потребно квалитетно СПА уживање со геотермална минерална вода, далеку од градската врева и секојдневните обврски тогаш сте на вистинското место. 

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Машки шорцеви DRY+NIGHT од 'Decathlon'
DECATHLON производи
Машки шорцеви DRY+NIGHT од "Decathlon"
Уште 7 дена и 23 ч.
 1 Купувач
Сталажа HYLLIS од 'Ikea'
Ikea
Сталажа HYLLIS од "Ikea"
Уште 23 ч. 36 мин.
 1 Купувач
Месечна членарина за групна фитнес активност за мажи - Extreme Workout, жени и деца  - 50%
G - FITNESS (Голден фитнес) - Аеродром
Месечна членарина за групна фитнес активност за мажи - Extreme Wo...
Уште 7 дена и 6 ч.
 
Рачен алат, ударни дупчалки, пневматски ексцентирчни брусилки, акумулаторски одвртувачи и уште многу други производи од продажниот салон за алати „Купи Алат“
Професионални и хоби алати „Купи Алат“ - Нас. Центар
Рачен алат, ударни дупчалки, пневматски ексцентирчни брусилки, ак...
Уште 23 ч. 42 мин.
 7 Купувачи
6 месечен online курс по Германски јазик - 96%
Online курсеви по Германски јазик „Goethe Sprachschule“
6 месечен online курс по Германски јазик
Уште 23 ч. 42 мин.