Велигден во Банско! 3 или 4 ноќевања за 1 лице со појадок и вечера и сместување по избор + користење на внатрешен базен со минерална вода, сауна, детско катче и бесплатен паркинг во период од 16.04 - 20.04.2020 год. во прекрасниот комплекс „Seven Seasons Hotel & Spa“


Опции:

Со купување на овој ваучер добивате 55 "kupinapopust" поени.

Купи за 551 ден. Купи како подарок
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  16.04.2020  до  20.04.2020 

*Пресметани цени со вкалкулиран трошок за купонот:
3 ноќевања за 1 лице со појадок и вечера во двокреветно студио, фамилијарно студио или апартман со две спални + СПА - 5507ден. (89 евра)
 3 ноќевања за 1 лице со појадок и вечера во апартман со една спална или фамилијарен апартман + СПА - 6456 ден. (104 евра)
• 4 ноќевања за 1 лице со појадок и вечера во двокреветно студио, фамилијарно студио или апартман со една спална + СПА - 7089 ден. (114.5 евра)
4 ноќевања за 1 лице со појадок и вечера во апартман со една спална или фамилијарен апартман + СПА - 8228 ден. (133 евра)

Појаснување:
 Понудата е по лице за 3 или 4 ноќевања и е валидна во период од 16.04 - 20.04.2020 год.
 Сместувачки капацитети:
- двокреветно студио - 33 м2 до 47 м2 минимум 2 возрасни лица / капацитет - 2+1; 2+2; 3 возрасни лица
фамилијарно студио - 53 м2 - минимум 3 возрасни лица / капацитет - 2 возрасни; 2+2; 3+2; 4+2; 5+1
- апартман со една спална - од 47 до 58 м2 - минимум 2 возрасни лица / капацитет 2+2
- апартман со две спални - од 79 - 89 м2 - минимум 4 возрасни лица / капацитет - 4+2; 4+3
- фамилијарен апартман - од 53 - 68 м2 - минимум 4 возрасни лица / капацитет - 4+2; 4+3; 3+5; 4+4; 5 возрасни лица
• Сместување во собите во 14,00 часот, напуштање на собите во 12,00 часот.
Доплати:
 За деца и трет возрасен не купувате купон. 
• Деца до 6 год. на дополнитлено легло се сместуваат бесплатно.
Деца од 6 - 12 год. сместени со двајца возрасни, на основно или дополнително легло доплаќаат 38.5 евра за 3 ноќевања со појадок и вечера и 51 евро за 4 ноќевања со појадок и вечера
 Трет возрасен и деца над 12 год. сместени на дополнително лего доплаќаат 61.5 евро за 3 ноќевања со појадок и вечера и 81.5 евро за 4 ноќевања со појадок и вечера
 Сместување на домашни миленици до 5 килограми - 5 евра на ден со претходна писмена потврда од страна на хотелот. 
• Сите горенаведени суми се доплаќаат директно на рецепција во хотелот.

Процедурата за купување на купон е следнава:
• Задолжителна е претходна резервација на телефон 00359 879 20 91 78 или нa маил: office@sevenseasons.bg
- По потврдната информација дека има слободна соба во рок од 24 часа го купувате купонот.
- Купонот го препраќате на е-mail на хотелот како доказ дека сте платиле и со тоа резервацијата Ви се потврдува. При check-in во хотелот потребно е да го прикажете купонот испечатен кој претходно сте гo испратиле на e-mail на хотелот.

c. Бања, Банско
Покажи ми го патот 
тел: +359 879 20 91 78
e-маил: 
office@sevenseasons.bg
marketing@sevenseasons.bg
web

• Задолжителна е претходна резервација на e-маил office@sevenseasons.bg или на телефон +359 879 20 91 78


Хотел „Seven Seasons“
Хотелот е сместен во раскошната долина на с. Бања, на само неколку километри од Банско. Комплексот е отворен повеќе од две години и е како создаден за опуштање и комплетна релаксација.Може да ве интересираат и следниве понуди:

Сет бебе
RG Group
Сет бебе
Уште 4 дена и 11 ч.
 
Кукла + кочија
RG Group
Кукла + кочија
Уште 4 дена и 11 ч.
 
Полициски сет
RG Group
Полициски сет
Уште 4 дена и 11 ч.
 
Багер на далечинско
RG Group
Багер на далечинско
Уште 4 дена и 11 ч.
 1 Купувач