До 30% попуст за 2 или 3 ноќевања за 1 лице на база HB + СПА + автобуски превоз во Хотел „Orphey 4*“ заедно со Т.А „Бисер Пром“


Опции:

Со купување на овој ваучер добивате 32 "kupinapopust" поени.

Истечено Купи како подарок
    • Симнато од 4600 ден.
    • Попуст 30%
    • Заштедуваш 1400 ден.
  • 2 Купувачи
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  31.01.2018  до  02.02.2018 

 2 ноќевања на база HB + СПА (31.01-02.02.2018 год.) - 3200 ден.
 2 ноќевања на база HB + СПА (16.02-18.02.2018 год.) - 3950 ден.
 2 ноќевања на база HB + СПА (06.02-08.02.2018 год. ) - 3200 ден.
 3 ноќевања на база HB + СПА (28.01-31.01.2018 год.) - 4400 ден.
 3 ноќевања на база HB + СПА (08.02-11.02.2018 год.) - 5300 ден.

Појаснување:
 Понудата е за 1 лице.
 Ваучерот може да се искористи за период од 31.01.02.02.2018 или 18.02.31.01.2018 год.
 За закуп на соба потребно е да купите минимум 2 ваучери односно да престојуваат две лица.
 ЗАДОЛЖИТЕЛНО патничко осигурување (може да се извади и во агенцијата).
Доплати:
 За деца од 0-4.99 год. се доплаќаат 1500 ден.
 За деца од 5-11.99 год. се доплаќаат 3100 ден. за терминот 28.01 - 31.01.2018
 За деца од 5-11.99 год. се доплаќаат 2400 ден. за терминот 31.01 - 02.02.2018
 За деца од 5-11.99 год. се доплаќаат 3200 ден. за терминот 08.02-11.02.2018
 За деца од 5-11.99 год. се доплаќаат 2600 ден. за терминот 16.02.18.02.2018
• Патничко осигурување (доплата во агенцијата)
 Сите доплати се вршат директно во агенцијата
 Доколку сакате да користите само автобуски превоз за истиот термин, цената изнесува 1860 денари по лице и се доплаќа директно во агенцијата.
 Поаѓање на 28.01.2018 и 31.01.2018 во 07:00 часот пред Дрводекор.
 Враќање на 31.01 и 02.02.2018 во 14:00 часот по локално време.
 За сите подетални информации јавете се во агенцијата на 02/ 3228 - 603

Процедурата за купување на ваучер е следнава:
 Пред да го купите ваучерот, јавете се во агенцијата за да проверите дали има слободни места. Откако ќе Ви потврдат од агенција го купувате ваучерот. По купувањето, задолжително посетете ја агенцијата „Бисер Пром“ за да ја комплетирате резервацијата и да потпишете договор за патувањето.

Ул.  Кеј 13-ти Ноември б.б
Центар, Скопје
Покажи ми го патот
тел. 
02/ 3 228 603
02/ 3 226 380
е-маил
biserprom@t-home.mk
biserprom.mk@gmail.com
Facebook
Web

 Пред купувањето на ваучерот јавете се на 02/ 3 228 603 или 02/ 3 226 380 или пишете на е-маил biserprom@t-home.mk или biserprom.mk@gmail.com
• Доколку поради било која причина, патувањата или турите се откажат или не се реализираат, ќе добиете комплетно рефундирање на уплатените средства!

Туристичка агенција „БИСЕР ПРОМ“

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Омбре нијансирање или прамени на фолија + фенирање - 76%
Студио „Ин Малова“ - Карпош 4
Омбре нијансирање или прамени на фолија + фенирање
Уште 2 дена и 4 ч.
 
10 минутен лежечки Turbo lyxure солариум - 84%
Студио „Ин Малова“ - Карпош 4
10 минутен лежечки Turbo lyxure солариум
Уште 2 дена и 4 ч.
 
Цел пакет третмани (јонизација, механичко чистење, дијамантска микродермоабразија, хемиски пилинг, маска и крема) - 67%
Дерматoлошка орд. „Дерма Плус“-во зградата до Бисер
Цел пакет третмани (јонизација, механичко чистење, дијамантска ми...
Уште 2 дена и 6 ч.
 1 Купувач
Термин - 12.01 - 31.01.2019 год. 
Хотел „Redenka Holiday Club“ Банско
Термин - 12.01 - 31.01.2019 год. 
Уште 8 дена и 10 ч.
 
Tрајна ласерска епилација на регија надусници, бикини или пазуви - 34%
Дерматoлошка орд. „Дерма Плус“-во зградата до Бисер
Tрајна ласерска епилација на регија надусници, бикини или пазуви
Уште 2 дена и 6 ч.
 
Еднодневна шопинг тура во Солун, посета на COSMOS и IKEA секоја САБОТА во текот на Јануари - 21%
Т.А „Идеал Превоз“, Скопје
Еднодневна шопинг тура во Солун, посета на COSMOS и IKEA секоја С...
Уште 2 дена и 6 ч.
 4 Купувачи
HAMACHI електричен тротинет ЕТ - А9 - 9%
Римеко
HAMACHI електричен тротинет ЕТ - А9
Уште 2 дена и 3 ч.
 
HAMACHI електричен тротинет ЕТ- А11 - 9%
Римеко
HAMACHI електричен тротинет ЕТ- А11
Уште 2 дена и 3 ч.
 
SAMSUNG микробранова ME 71A / BOL - 12%
Римеко
SAMSUNG микробранова ME 71A / BOL
Уште 2 дена и 3 ч.
 
Држач за очила за во автомобил - 76%
Тесла Лед
Држач за очила за во автомобил
Уште 2 дена и 6 ч.
 3 Купувачи