2, 3 или 4 ноќевања за едно лице во студио, едноспален или двоспален апартман со вклучени појадок и вечера + СПА (01.10 - 31.10.2018 год.) во прекрасниот хотел „Aspen Resort Golf Ski & SPA“


Опции:

Со купување на овој ваучер добивате 30 "kupinapopust" поени.

Купи за 305 ден. Купи како подарок
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  01.10.2018  до  31.10.2018 

 2 ноќевања во двоспален апартман со појадок и вечера за 1 лице + СПА - 2542 ден. (41 евро)
 2 ноќевања во двокреветно студио со појадок и вечера за 1 лице + СПА - 2604 ден. (42 евра)
 2 ноќевања во едноспален апартман со појадок и вечера за 1 лице + СПА - 2852 ден. (46 евра)
 3 ноќевања во двоспален апартман со појадок и вечера за 1 лице + СПА - 3844 ден. (62 евра)
 3 ноќевања во двокреветно студио со појадок и вечера за 1 лице + СПА - 3906 ден. (63 евра)
 3 ноќевања во едноспален апартман со појадок и вечера за 1 лице + СПА - 4154 ден. (67 евра)
 4 ноќевања во двоспален апартман со појадок и вечера за 1 лице + СПА - 4960 ден. (80 евра)
 4 ноќевања во двокреветно студио со појадок и вечера за 1 лице + СПА - 5022 ден. (81 евро)
 4 ноќевања во едноспален апартман со појадок и вечера за 1 лице + СПА - 5332 ден. (86 евра)

Појаснување:
 Ваучерот може да се искористи во период од 01.10 - 31.10.2018 год.
 1 ваучер е за 2,3 или 4 ноќевања за 1 лице!
Доплати за сместување во двокреветно студио:
 За деца не е потребно да се купува купон.
 За дете до 5.99 години е бесплатно.
 За дете од 6-11.99 год. сместено со двајца возрасни за 2 ноќевањa со вклучени појадок и вечера се доплаќа 1302 ден. (21 евра) 
 За деца од 6-11.99 год. сместено со двајца возрасни за 3 ноќевања со вклучени појадок и вечера се доплаќа 1953 ден. (31.5 евра) 
 За деца од 6-11.99 год. сместено со двајца возрасни за 4 ноќевања со вклучени појадоци се доплаќа 2511 ден. (40.5 евра)
 За трет возрасен не е потребно да се купува купон односно доплаќа 781 ден. (12.5 евра) за 2 ноќевања, 1172 ден. (19 евра) за 3 ноќевања и 1506 ден. (24 евра) за 4 ноќевања со вклучени појадоци.
Доплати за сместување во едноспален апартман:
 За деца не е потребно да се купува купон.
 За дете до 5.99 години е бесплатно.
 За дете од 6-11.99 год. сместено со двајца возрасни за 2 ноќевања со вклучени појадок и вечера се доплаќа 1426 ден. (23 евра) 
 За деца од 6-11.99 год. сместено со двајца возрасни за 3 ноќевања со вклучени појадок и вечера се доплаќа 2077 ден. (33.5 евра) 
 За деца од 6-11.99 год. сместено со двајца возрасни за 4 ноќевања со вклучени појадок и вечера се доплаќа 2666 ден. (43 евра)
 За трет возрасен не е потребно да се купува купон односно доплаќа 855 ден. (13.7 евра) за 2 ноќевања, 1246 ден. (20 евра) за 3 ноќевања и 1600 ден. (26 евра) за 4 ноќевања со вклучени појадок и вечера.

Процедурата за купување на ваучерот е следна:
1. Пред да го купите ваучерот, потребно е да се јавите во хотелот: +359 887 209 429, +359 747 97777 или на e-mail: reservations@aspenresort.bg за да резервирате соба.
2. По потврдната информација дека има слободна соба во рок од 24 часа го купувате купонот.
3. Купоните ги испраќате на е-mail на хотелот како доказ дека сте платиле и со тоа резервацијата Ви се потврдува. При check-in во хотелот потребно е да ги прикажете купоните испечатени кои претходно сте гo испратиле на e-mail на хотелот и да ја доплатите соодветната сума.


 Аспен Ризорт Голф, Ски & Спа, Разлог, Местност Бетловото
Покажи ми го патот

 тел. 0747 97777


 e-mail:
reservations@aspenresort.bg

 Facebook
 Задолжителна е претходна резервација на +359 887 209 429, +359 747 97777 или на e-mail: reservations@aspenresort.bg

Hotel „Aspen Resort“ 

Соби

Golf & SPA

Надворешен изглед на хотелот

Детско катче

Ресторан и бар

Може да ве интересираат и следниве понуди:

 Депилација со топол восок на раце, нозе и пазуви + гратис депилација на надусници во салон за убавина 'Прима Бела' - 39%
Салон за убавина "Прима Бела"
 Депилација со топол восок на раце, нозе и пазуви + гратис депила...
Уште 7 дена и 10 ч.
 
Масажа на цело тело + рефлексотерапија (масажа на стопала) + масажа на глава со есенцијално масло по избор (цимет, портокал или лаванда) во салон за убавина 'Прима Бела' - 51%
Салон за убавина "Прима Бела"
Масажа на цело тело + рефлексотерапија (масажа на стопала) + маса...
Уште 7 дена и 10 ч.
 
Нијансирање на коса со техника по Ваш избор (Омбре, Сомбре, Балајаж, Фламбојаж или Лајаж)  - 59%
Мое студио „Дадар“ - Центар
Нијансирање на коса со техника по Ваш избор (Омбре, Сомбре, Балај...
Уште 6 дена и 17 ч.
 1 Купувач
Шишање, третман со кератинска маска за сува и оштетена коса и фенирање  - 59%
Мое студио „Дадар“ - Центар
Шишање, третман со кератинска маска за сува и оштетена коса и фен...
Уште 6 дена и 17 ч.
 4 Купувачи
Шишање, миење, маска против првут и фенирање на мажи - 49%
Мое студио „Дадар“ - Центар
Шишање, миење, маска против првут и фенирање на мажи
Уште 6 дена и 17 ч.
 2 Купувачи
Надградба на свилени трепки - 50%
Мое студио „Дадар“ - Центар
Надградба на свилени трепки
Уште 6 дена и 17 ч.
 
Angel Eye сет светла за фарови со модел по избор - 47%
Kupinapopust.mk - нас.Центар
Angel Eye сет светла за фарови со модел по избор
Уште 6 дена и 17 ч.
 
Полица GNEDBY од 'Ikea'
Kupinapopust.mk - нас.Центар
Полица GNEDBY од "Ikea"
Уште 42 дена и 12 ч.
 1 Купувач
Две декоративни закачалки - модел TJUSIG
Kupinapopust.mk - нас.Центар
Две декоративни закачалки - модел TJUSIG
Уште 10 ч. 45 мин.
 1 Купувач
Месечна членарина за курс по цртање, сликање, керамика и вајање за возрасни - 64%
Училиште за уметност „Galeria KOTI“ - Карпош 1
Месечна членарина за курс по цртање, сликање, керамика и вајање з...
Уште 6 дена и 17 ч.
 1 Купувач
Месечна членарина за курс по цртање, сликање, керамика и вајање за деца - 32%
Училиште за уметност „Galeria KOTI“ - Карпош 1
Месечна членарина за курс по цртање, сликање, керамика и вајање з...
Уште 6 дена и 17 ч.
 
Kилим - модел KARBAK од „Ikea„
Kupinapopust.mk - нас.Центар
Kилим - модел KARBAK од „Ikea„
Уште 10 ч. 41 мин.
 
Фотеља во окер или тиркизна боја - модел STRANDMON
Kupinapopust.mk - нас.Центар
Фотеља во окер или тиркизна боја - модел STRANDMON
Уште 10 ч. 45 мин.
 1 Купувач