Одморете се во ексклузивниот хотел Регнум во Банско! 1 ноќевање за 1 лице на база HB за термин по Ваш избор


Опции:

Со купување на овој ваучер добивате 29 "kupinapopust" поени.

Истечено Купи како подарок
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  14.05.2018  до  31.10.2018 

 1 ноќевање за 1 лице на база HB / Термин 14.05 - 30.06 или 02.09 - 30.11.2018 - 2418 ден. (39 евра)
 1 ноќевање за 1 лице на база HB / Термин 01.07 - 03.08 или 12.08 - 01.09.2018 - 2604 ден. (42 евра)

Појаснување:
 Понудата е валидна за период од 30.06.2018; 02.09 - 30.11.2018; 01.07 - 03.08.2018 и 12.08 - 01.09.2018
 Цената на ваучерот е наменета за 1 ноќевање за едно лице.
 Цената е валидна при максимално искористување на капацитетот на собата.
 За да го добиете попустот потребно е да резервирате минимум 2 ноќевања.
Постапка за превземање на ваучер:
• Задолжителна е претходна резервација на телефон 078 439 829 или на e-mail admin@kupinapopust.mk
 kupinapopust.mk не е организатор на патувањето туку само посредник при резервацијата на хотелот. 

Asanica place, 2770 Глазне, Банско
Покажи ми го патот
Тел: +359 884 493924
Facebook
web

• Задолжителна е претходна резервација на телефон 070 732 842 или на e-маил: admin@kupinapopust.mkХотел Регнум, Банско

Уживајќи со совршената локација во подножјето на Пирин планина со неверојатен панорамски поглед, уникатно дизајнираниот хотел Регнум во Банско нуди луксузни апартмани 400 метри од гондолата и 900 метри од центарот на градот. По активен ден може да се опуштите во топла сауна и парна бања кои нудат темелна релаксација. Ресторанот служи традиционална турска кујна. Бесплатно овошје и вода се служи еднократно по пристигнувањето. Во пролет и есен постојат различни можности да го поминете слободното време на отворено:  пешачење, велосипедизам, планинарење, јавање и многу други активности. Комплексот располага со фитнес, сала за забава, детска соба, градини, СПА, отворен базен со Аква парк за преку лето, Wi Fi, како и отворени и подземни гаражи.Може да ве интересираат и следниве понуди:

Медицинска масажа на грб со ароматични масла - 55%
Салон за убавина „Refresh“, Капиштец
Медицинска масажа на грб со ароматични масла
Уште 8 дена и 5 ч.
 
Релакс масажа на цело тело - 32%
Салон за убавина „Refresh“, Капиштец
Релакс масажа на цело тело
Уште 8 дена и 5 ч.
 
Тандем релакс масажа на ЦЕЛО тело со ароматични масла по ваш избор - 63%
Салон за убавина „Refresh“, Капиштец
Тандем релакс масажа на ЦЕЛО тело со ароматични масла по ваш избо...
Уште 8 дена и 5 ч.
 
Термин - 01.07 - 31.08.2019 год.
Парк Хотел “Gardenia“ **** Банско
Термин - 01.07 - 31.08.2019 год.
Уште 7 дена и 10 ч.
 
Термин - 01.07 - 31.08.2019 год.
Парк Хотел “Gardenia“ **** Банско
Термин - 01.07 - 31.08.2019 год.
Уште 7 дена и 10 ч.
 
Термин - 01.07 - 31.08.2019 год. 
Парк Хотел “Gardenia“ **** Банско
Термин - 01.07 - 31.08.2019 год. 
Уште 7 дена и 10 ч.
 
Термин - 29.04 - 02.05 или 23.05 - 26.05.2019 год. 
Хотел „Mountain Paradise by the Walnut trees 3*“ , Банско
Термин - 29.04 - 02.05 или 23.05 - 26.05.2019 год. 
Уште 1 ден и 5 ч.
 
Термини - 11.07 - 25.08.2019 год.
Хотел „Jemelly“, Обзор
Термини - 11.07 - 25.08.2019 год.
Уште 7 дена и 10 ч.
 
Термини - 21.06 - 30.06 или 02.09 - 15.09.2019 год.
Хотел „Jemelly“, Обзор
Термини - 21.06 - 30.06 или 02.09 - 15.09.2019 год.
Уште 7 дена и 10 ч.
 
Термин - 14.04 - 30.06.2019 год. - 38%
Апартмани „Никола“ Крушево
Термин - 14.04 - 30.06.2019 год.
Уште 7 дена и 10 ч.
 
Термин - 09.04 - 13.06.2019 год.  - 47%
Хотел „3 Планини“ Разлог
Термин - 09.04 - 13.06.2019 год. 
Уште 7 дена и 10 ч.
 
Термини - 27.04 - 20.06 или 16.09 - 28.09.2019 год.
Хотел „Jemelly“, Обзор
Термини - 27.04 - 20.06 или 16.09 - 28.09.2019 год.
Уште 7 дена и 10 ч.