Одморете се во ексклузивниот хотел Регнум во Банско! 1 ноќевање за 1 лице на база HB за термин по Ваш избор


Опции:

Со купување на овој ваучер добивате 29 "kupinapopust" поени.

Истечено Купи како подарок
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  14.05.2018  до  31.10.2018 

 1 ноќевање за 1 лице на база HB / Термин 14.05 - 30.06 или 02.09 - 30.11.2018 - 2418 ден. (39 евра)
 1 ноќевање за 1 лице на база HB / Термин 01.07 - 03.08 или 12.08 - 01.09.2018 - 2604 ден. (42 евра)

Појаснување:
 Понудата е валидна за период од 30.06.2018; 02.09 - 30.11.2018; 01.07 - 03.08.2018 и 12.08 - 01.09.2018
 Цената на ваучерот е наменета за 1 ноќевање за едно лице.
 Цената е валидна при максимално искористување на капацитетот на собата.
 За да го добиете попустот потребно е да резервирате минимум 2 ноќевања.
Постапка за превземање на ваучер:
• Задолжителна е претходна резервација на телефон 078 439 829 или на e-mail admin@kupinapopust.mk
 kupinapopust.mk не е организатор на патувањето туку само посредник при резервацијата на хотелот. 

Asanica place, 2770 Глазне, Банско
Покажи ми го патот
Тел: +359 884 493924
Facebook
web

• Задолжителна е претходна резервација на телефон 070 732 842 или на e-маил: admin@kupinapopust.mkХотел Регнум, Банско

Уживајќи со совршената локација во подножјето на Пирин планина со неверојатен панорамски поглед, уникатно дизајнираниот хотел Регнум во Банско нуди луксузни апартмани 400 метри од гондолата и 900 метри од центарот на градот. По активен ден може да се опуштите во топла сауна и парна бања кои нудат темелна релаксација. Ресторанот служи традиционална турска кујна. Бесплатно овошје и вода се служи еднократно по пристигнувањето. Во пролет и есен постојат различни можности да го поминете слободното време на отворено:  пешачење, велосипедизам, планинарење, јавање и многу други активности. Комплексот располага со фитнес, сала за забава, детска соба, градини, СПА, отворен базен со Аква парк за преку лето, Wi Fi, како и отворени и подземни гаражи.Може да ве интересираат и следниве понуди:

ТВ комода во бела боја - модел BESTA / Шифра 402.998.90
Kupinapopust.mk - нас.Центар
ТВ комода во бела боја - модел BESTA / Шифра 402.998.90
Уште 4 дена и 14 ч.
 1 Купувач
8 чинии во сина боја - модел FÄRGRIK / Шифра 504.153.61
Kupinapopust.mk - нас.Центар
8 чинии во сина боја - модел FÄRGRIK / Шифра 504.153.61
Уште 4 дена и 14 ч.
 2 Купувачи
100% 2 Арабика кафиња - модел PATAR
Kupinapopust.mk - нас.Центар
100% 2 Арабика кафиња - модел PATAR
Уште 4 дена и 14 ч.
 2 Купувачи
 Маникир на природни нокти + гел на природни нокти + боја по избор - 71%
Студио „Ин Малова“ - Карпош 4
 Маникир на природни нокти + гел на природни нокти + боја по избо...
Уште 4 дена и 13 ч.
 
 Депилација со топол восок на раце, нозе и пазуви + гратис депилација на надусници во салон за убавина 'Прима Бела' - 39%
Салон за убавина "Прима Бела"
 Депилација со топол восок на раце, нозе и пазуви + гратис депила...
Уште 4 дена и 13 ч.
 
Масажа на цело тело + рефлексотерапија (масажа на стопала) + масажа на глава со есенцијално масло по избор (цимет, портокал или лаванда) во салон за убавина 'Прима Бела' - 51%
Салон за убавина "Прима Бела"
Масажа на цело тело + рефлексотерапија (масажа на стопала) + маса...
Уште 4 дена и 13 ч.
 1 Купувач
Половен телефон марка Samsung J5 2016 
Kupinapopust.mk - нас.Центар
Половен телефон марка Samsung J5 2016 
Уште 4 дена и 14 ч.
 
Нијансирање на коса со техника по Ваш избор (Омбре, Сомбре, Балајаж, Фламбојаж или Лајаж)  - 59%
Мое студио „Дадар“ - Центар
Нијансирање на коса со техника по Ваш избор (Омбре, Сомбре, Балај...
Уште 3 дена и 20 ч.
 1 Купувач
Шишање, третман со кератинска маска за сува и оштетена коса и фенирање  - 59%
Мое студио „Дадар“ - Центар
Шишање, третман со кератинска маска за сува и оштетена коса и фен...
Уште 3 дена и 20 ч.
 7 Купувачи
Шишање, миење, маска против првут и фенирање на мажи - 49%
Мое студио „Дадар“ - Центар
Шишање, миење, маска против првут и фенирање на мажи
Уште 3 дена и 20 ч.
 3 Купувачи
Надградба на свилени трепки - 50%
Мое студио „Дадар“ - Центар
Надградба на свилени трепки
Уште 3 дена и 20 ч.
 1 Купувач
Angel Eye сет светла за фарови со модел по избор - 47%
Kupinapopust.mk - нас.Центар
Angel Eye сет светла за фарови со модел по избор
Уште 3 дена и 20 ч.
 
Полица GNEDBY од 'Ikea'
Kupinapopust.mk - нас.Центар
Полица GNEDBY од "Ikea"
Уште 4 дена и 14 ч.
 1 Купувач
Две декоративни закачалки - модел TJUSIG
Kupinapopust.mk - нас.Центар
Две декоративни закачалки - модел TJUSIG
Уште 4 дена и 14 ч.
 1 Купувач