До 44% попуст за 1 ноќевање за 1 лице на база HB во соба по избор + СПА во Хотел „Елица“, Банско


Опции:

Со купување на овој ваучер добивате 18 "kupinapopust" поени.

Истечено Купи како подарок
    • Симнато од 2170 ден.
    • Попуст 43%
    • Заштедуваш 930 ден.
  • 14 Купувачи
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  11.01.2018  до  10.03.2018 

• Двокреветна стандардна соба - 1240 ден. (20 евра)
• Двокреветна лукс соба - 1395 ден. (22.5 евра)
• Мезонет - 1550 ден. (30 евра)

Појаснување:
• Понудата е валидна за период 11.01-10.03.2018 год.
• За деца не е потребно да се купи купон.
 Сите доплати се вршат директно на рецепција во хотелот.
 Доколку ви е потребен превоз до Банско, клик ТУКА! Теабо Травел - 30 евра!
Процедурата за купување на ваучерот е следнава:
1. 
Пред да го купите ваучерот, потребно е да се јавите во хотелот: +359 749 500 02, +359 749 501 01, +359 0888 00 90 90 или да пишете на e-mail: office@hotel-elitsa.com за да резервирате соба.
2. По потврдната информација дека има слободна соба во рок од 24 часа го купувате ваучерот.
3. Единствениот код од ваучерот го испраќате на е-mail на хотелот како доказ дека сте платиле. При check-in во хотелот потребно е да го прикажете купонот испечатен кој претходно сте гo испратиле на e-mail на хотелот.
 При секоја резервација задолжително е да се истакне дека сте преку kupinapopust и купоните задолжително треба да се испратат на е-меилот на хотелот. Во спротивно не гарантираме за резервацијата.

 ул. "Гоце Делчев" 12
Покажи ми го патот

 тел. 0749 500 02,
+359 749 501 01,
+359 888 00 90 90


 e-mail:
office@hotel-elitsa.com

 www.hotel-elitsa.com

Потребна е претходна резервација на e-mail: office@hotel-elitsa.com или на +359 749 501 01.Хотел „Елица“ - Банско
Хотелот „Елица***“ е целогодишен семеен хотел лоциран во југозападниот ден на Бугарија во подножјето на најубавата Пирин планина и е еден од најпознатите зимски одморалишта во Банско. Изграден е во традиционален стил со камен и дрво кои нудат современа удобност. Погледот од собите во хотелот е кон три планини - Пирин, Рила и Родопите. Хотелот Ви нуди квалитетна услуга и комфот како и сеопфатна организација при спроведување на различен вид настани. Ова е местото што ќе Ви даде целосно нови и непознати искуства.

Сигурни сме дека ќе уживате во прекрасната храна која може да Ви ја понуди хотел „Елица“.

Може да ве интересираат и следниве понуди:

60-минутна медицинска релакс или спортска масажа на цело тело со познатото етерично органско масло Allga San од Dr. Theiss - 100% природен екстракт од планински бор - 44%
Физиотерапија и рехабилитација „КИНЕЗИКА“
60-минутна медицинска релакс или спортска масажа на цело тело со ...
Уште 2 дена и 14 ч.
 
Медицинска масажа на ГРБ + мобилизација - 72%
Центар за рехабилитација „Св.Јован“, нас. Центар
Медицинска масажа на ГРБ + мобилизација
Уште 2 дена и 15 ч.
 
Спортска (финска) масажа или ортопедска масажа на ГРБ + мобилизација  - 70%
Центар за рехабилитација „Св.Јован“, нас. Центар
Спортска (финска) масажа или ортопедска масажа на ГРБ + мобилизац...
Уште 2 дена и 14 ч.
 
Масичка LACK во брезова боја од ,,Ikea'
Kupinapopust.mk - нас.Центар
Масичка LACK во брезова боја од ,,Ikea"
Уште 2 дена и 14 ч.
 
ТВ комода во бела боја - модел BESTA / Шифра 402.998.90
Kupinapopust.mk - нас.Центар
ТВ комода во бела боја - модел BESTA / Шифра 402.998.90
Уште 2 дена и 14 ч.
 1 Купувач
8 чинии во сина боја - модел FÄRGRIK / Шифра 504.153.61
Kupinapopust.mk - нас.Центар
8 чинии во сина боја - модел FÄRGRIK / Шифра 504.153.61
Уште 2 дена и 14 ч.
 2 Купувачи
100% 2 Арабика кафиња - модел PATAR
Kupinapopust.mk - нас.Центар
100% 2 Арабика кафиња - модел PATAR
Уште 2 дена и 14 ч.
 3 Купувачи
 Маникир на природни нокти + гел на природни нокти + боја по избор - 71%
Студио „Ин Малова“ - Карпош 4
 Маникир на природни нокти + гел на природни нокти + боја по избо...
Уште 2 дена и 14 ч.
 
 Депилација со топол восок на раце, нозе и пазуви + гратис депилација на надусници во салон за убавина 'Прима Бела' - 39%
Салон за убавина "Прима Бела"
 Депилација со топол восок на раце, нозе и пазуви + гратис депила...
Уште 2 дена и 14 ч.
 
Масажа на цело тело + рефлексотерапија (масажа на стопала) + масажа на глава со есенцијално масло по избор (цимет, портокал или лаванда) во салон за убавина 'Прима Бела' - 51%
Салон за убавина "Прима Бела"
Масажа на цело тело + рефлексотерапија (масажа на стопала) + маса...
Уште 2 дена и 14 ч.
 1 Купувач
Половен телефон марка Samsung J5 2016 
Kupinapopust.mk - нас.Центар
Половен телефон марка Samsung J5 2016 
Уште 2 дена и 14 ч.
 
Нијансирање на коса со техника по Ваш избор (Омбре, Сомбре, Балајаж, Фламбојаж или Лајаж)  - 59%
Мое студио „Дадар“ - Центар
Нијансирање на коса со техника по Ваш избор (Омбре, Сомбре, Балај...
Уште 1 ден и 21 ч.
 1 Купувач
Шишање, третман со кератинска маска за сува и оштетена коса и фенирање  - 59%
Мое студио „Дадар“ - Центар
Шишање, третман со кератинска маска за сува и оштетена коса и фен...
Уште 1 ден и 21 ч.
 11 Купувачи
Шишање, миење, маска против првут и фенирање на мажи - 49%
Мое студио „Дадар“ - Центар
Шишање, миење, маска против првут и фенирање на мажи
Уште 1 ден и 21 ч.
 5 Купувачи
Надградба на свилени трепки - 50%
Мое студио „Дадар“ - Центар
Надградба на свилени трепки
Уште 1 ден и 21 ч.
 2 Купувачи