1, 2 или 3 ноќевања за едно лице во студио, едноспален или двоспален апартман со вклучен појадок + СПА (01.11 - 22.12.2018 год.) во прекрасниот хотел „Aspen Resort Golf Ski & SPA“


Опции:

Со купување на овој ваучер добивате 14 "kupinapopust" поени.

Купи за 141 ден. Купи како подарок
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  01.11.2018  до  28.12.2018 

 1 ноќевање за 1 лице во двоспален апартман со вклучен појадок + СПА - 1178 ден. (19 евра)
 1 ноќевање за 1 лице во двокреветно студио со вклучен појадок + СПА - 1240 ден. (20 евра)
 1 ноќевање за 1 лице во едноспален апартман со вклучен појадок + СПА - 1488 ден. (24 евра)
 2 ноќевања за 1 лице во двоспален апартман со вклучен појадок + СПА - 2356 ден. (38 евра)
 2 ноќевања за 1 лице во двокреветно студио со вклучен појадок + СПА - 2418 ден. (39 евра)
 2 ноќевања за 1 лице во едноспален апартман со вклучен појадок + СПА - 2852 ден. (46 евра)
 3 ноќевања за 1 лице во двоспален апартман со вклучен појадок + СПА - 3472 ден. (56 евра)
 3 ноќевања за 1 лице во двокреветно студио со вклучен појадок + СПА - 3534 ден. (57 евра)
 3 ноќевања за 1 лице во едноспален апартман со вклучен појадок + СПА - 4154 ден. (67 евра)

Појаснување:
 Ваучерот може да се искористи во период од 01.11 - 22.12.2018 год.
 Понудата не е валидна во период од 10.11 - 30.11.2018 год.
 1 ваучер е за 1, 2 или 3 ноќевања за 1 лице!
Доплати за сместување во двокреветно студио:
 За деца не е потребно да се купува купон.
 За дете до 5.99 години е бесплатно.
 За дете од 6-11.99 год. сместено со двајца возрасни за 1 ноќевање со вклучен појадок се доплаќа 620 ден. (10 евра) 
 За деца од 6-11.99 год. сместено со двајца возрасни за 2 ноќевања со вклучени појадоци се доплаќа 1178 ден. (19 евра) 
 За деца од 6-11.99 год. сместено со двајца возрасни за 3 ноќевања со вклучени појадоци се доплаќа 1798 ден. (29 евра)
 За трет возрасен не е потребно да се купува купон односно доплаќа 868 ден. (14 евра) за 1 ноќевање, 2294 ден. (37 евра) за 2 ноќевања и 2480 ден. (40) евра за 3 ноќевања со вклучени појадоци.
Доплати за сместување во едноспален апартман:
 За деца не е потребно да се купува купон.
 За дете до 5.99 години е бесплатно.
 За дете од 6-11.99 год. сместено со двајца возрасни за 1 ноќевање со вклучен појадок се доплаќа 744 ден. (12 евра) 
 За деца од 6-11.99 год. сместено со двајца возрасни за 2 ноќевања со вклучени појадоци се доплаќа 1426 ден. (23 евра) 
 За деца од 6-11.99 год. сместено со двајца возрасни за 3 ноќевања со вклучени појадоци се доплаќа 2108 ден. (34 евра)
 За трет возрасен не е потребно да се купува купон односно доплаќа 992 ден. (16 евра) за 1 ноќевање, 1984 ден. (32 евра) за 2 ноќевања и 2914 ден. (47 евра) за 3 ноќевања со вклучени појадоци.

Процедурата за купување на ваучерот е следна:
1. Пред да го купите ваучерот, потребно е да се јавите во хотелот: +359 887 209 429, +359 747 97777 или на e-mail: reservations@aspenresort.bg за да резервирате соба.
2. По потврдната информација дека има слободна соба во рок од 24 часа го купувате купонот.
3. Купоните ги испраќате на е-mail на хотелот како доказ дека сте платиле и со тоа резервацијата Ви се потврдува. При check-in во хотелот потребно е да ги прикажете купоните испечатени кои претходно сте гo испратиле на e-mail на хотелот и да ја доплатите соодветната сума.


Местност Бетловото 2760
Разлог, Банско
тел. +359 887 209 429, 
+359 747 97777 
e-mail: 
reservations@aspenresort.bg
Facebook
WEB

 Задолжителна е претходна резервација на +359 887 209 429, +359 747 977 77 или на e-mail: reservations@aspenresort.bg

Hотел „Aspen Resort Golf Ski & SPA“ се наоѓа во прекрасната и мирна површина на долинатаРазлог. Одморалиштето е на само 10 минути со автомобил од добро познатиот ски-центар - Банско.

Гостите на Аспен одморалиште имаат можност да уживаат во величествениот поглед на снежните ридови на планините Пирин, Рила и Родопи.

Комплексот се состои од една главна зграда - Аспен Голф и 2 други споредни. Приемот, ресторанот и велнес центарот се наоѓаат во Аспен Голф.


Може да ве интересираат и следниве понуди:

Релакс масажа на ЦЕЛО тело со етерични масла на Esensa mediterana, 60 мин.  - 35%
Салон за убавина „Лаванда Релакс“ - нас. Ново Лисиче
Релакс масажа на ЦЕЛО тело со етерични масла на Esensa mediterana...
Уште 4 дена и 12 ч.
 
Термин - 22.12 - 26.12 или 07.01 - 31.01.2019 год. - 30%
Apart Hotel & Spa Orbilux - Bansko
Термин - 22.12 - 26.12 или 07.01 - 31.01.2019 год.
Уште 3 дена и 19 ч.
 
Термин - 06.12-23.12.2018 и 06.01-30.03.2019 год. 
Hotel Olymp***, Bansko
Термин - 06.12-23.12.2018 и 06.01-30.03.2019 год. 
Уште 3 дена и 19 ч.
 8 Купувачи
Термин - 14.12 - 29.03.2019 год.
Хотел „Casa Karina 4*“, Банско
Термин - 14.12 - 29.03.2019 год.
Уште 4 дена и 12 ч.
 
Библиотека BRUSALI
Ikea
Библиотека BRUSALI
Уште 4 дена и 12 ч.
 1 Купувач
ТВ комода BRUSALI
Ikea
ТВ комода BRUSALI
Уште 4 дена и 12 ч.
 1 Купувач
Термин - 07.12 - 31.01.2019 год. - 38%
Хотел & СПА „Тино“ - Св. Стефан, Охрид
Термин - 07.12 - 31.01.2019 год.
Уште 4 дена и 12 ч.
 
Термин - 07.12 - 31.01.2019 год. - 50%
Хотел „Тино“ - Охрид
Термин - 07.12 - 31.01.2019 год.
Уште 4 дена и 12 ч.
 
24 Power Plate третмани со личен тренер со времетраење од 1 месец: 12 тренинзи Power Plate + 12 кардио вежби (со Orbitrek) + 8 антицелулитни масажи - 66%
Фитнес центар „Power Plate Studio MK“
24 Power Plate третмани со личен тренер со времетраење од 1 месец...
Уште 4 дена и 12 ч.
 
Развивање на фотографии: 10 фотографии (10x15 cm), 5 фотографии (13x18 cm) или 3 фотографии (15x21 cm) + бесплатна достава - 50%
Фото студио „ДИЧО“
Развивање на фотографии: 10 фотографии (10x15 cm), 5 фотографии (...
Уште 3 дена и 19 ч.
 11 Купувачи
1 час забава и креативност за деца на возраст од 10 - 15 год. - 48%
Драмско студио „Играј и Учи“
1 час забава и креативност за деца на возраст од 10 - 15 год.
Уште 4 дена и 12 ч.
 
Сет од 10 мечиња FABLER BJORN
Ikea
Сет од 10 мечиња FABLER BJORN
Уште 4 дена и 12 ч.
 8 Купувачи