Превоз за Албанија со сигурна реализација! 10% попуст за билет во еден правец или повратен автобуски билет до Ксамил или Саранда - Албанија со Т.А. „Best Travel“


Опции:

Со купување на овој ваучер добивате 21 "kupinapopust" поени.

Купи за 2232 ден. Купи како подарок
    • Симнато од 2480 ден.
    • Попуст 10%
    • Заштедуваш 248 ден.
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  03.07.2019  до  31.08.2019 

• Превоз во еден правец за деца од 2 - 10 год. - 2232 ден. (36 евра)
• Превоз во еден правец за возрасни - 2790 ден. (45 евра)
 Повратен билет за деца од 2 - 10 год. - 2790 ден. (45 евра)
• Повратен билет за возрасни - 3348 ден. (54 евра)

Појаснување:

 На сликата во прилог може да ги погледнете термини за поаѓање и враќање:

 Распоред на тргнување од Македонија:
21:30 - Куманово
- 22:30 - Скопје
- 23:30 - Тетово
- 00:00 - Гостивар
- 01:00 - Кичево
- 01:30 - Струга
 Распоред на тргнување од Албанија:
15:00 - Ксамил (пред хотел ЈОНИ)
- 15:30 - Саранда (прех хотел БУТРИНТ)
 Патничко осигурување за деновите за престој - Патничкото осигурување може да го извадите сами или да го добиете со 10% попуст на следниов линк: Еуролинк online патничко осигурување
 За сите подетални информации потребно е да се јавите на 02/ 3 133 378 или 071/ 221 068

Процедура за превземање на ваучерот:
 Пред да го купите ваучерот јавете се во Туристичката агенција на тел. 02/ 3 133 378 или 071/ 221 068 за да проверите или на е-маил info@besttravel.mk дали има слободни места. Откако ќе Ви потврдат дека има слободни места, го купувате ваучерот и повторно се јавувате во агенцијата за да ги соопштите личните податоци. Не е потребно да одите лично во агенцијата. Доволно е да го покажете во автобус ваучерот од вашиот мобилен телефон или таблет.Ул. Битпазарска бр. 38
(стара чаршија)
тел. 02/3133 378
071/221 068
е-маил
info@besttravel.mk
Раб. време: 
пон - пет - 08:00-19:00
саб - 08:00 -17:00

• Задолжителна е претходна резервација на телефон 02/ 3 133 378 и 071/ 221 068 или на е-маил info@besttravel.mk

Туристичка агенција „Best Travel“

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Ноќевање во апартман за 2, 3, 4 или 6 лица / Термин - 22.08 - 15.11.2019 год. - 21%
Вила и апартмани „Природа“ - Берово
Ноќевање во апартман за 2, 3, 4 или 6 лица / Термин - 22.08 - 15....
Уште 5 дена и 10 ч.
 
1 ноќевање за двајца со појадок + СПА / Термин - 19.08 - 31.08.2019 год. - 27%
Хотел & СПА „Тино“ - Св. Стефан, Охрид
1 ноќевање за двајца со појадок + СПА / Термин - 19.08 - 31.08.20...
Уште 5 дена и 10 ч.
 
Депилација со топол восок на нозе и интима - 56%
Фризерско - козметичко студио „Стеси“ - нас. Аеродром
Депилација со топол восок на нозе и интима
Уште 5 дена и 10 ч.
 
60-минутна микс масажа (стручна медицинска, спортска и релакс) во салонот за масажа 'Серџо'
- 61%
Салон за масажа „Серџо“
60-минутна микс масажа (стручна медицинска, спортска и релакс) во...
Уште 5 дена и 10 ч.
 29/50 Купувачи