Јули, Август и Септември во Ксамил или Саранда! Цени почнувајќи од само 12.555 ден. (202.5 евра) за 7 ноќевања со сопствен или организиран автобуски превоз во Вила „Џулиано“ заедно со Т.А „Best Travel“

Со купување на овој ваучер добивате 74 "kupinapopust" поени.

Купи за 12524 ден. Купи како подарок
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  06.07.2019  до  30.09.2019 

Добивате:
 7 ноќевања
 Сопствен или организиран автобуски превоз
 Сместување во студија и апартмани опремени со кујна, клима уред, WiFi, купатило.
 Секој од сместувачките единици има излез на тераса.
 Вилата има сопствен паркинг.
Појаснување:
 Понудата е по лице или студио / апартман за 7 ноќевање со сопствен или организиран автобуски превоз во период од 06.07 -13.09.2019 год.

 Термините и цените за престој може да ги погледнете на сликата во прилог:

 Вила “ Џулиано” - Ксамил е лоцирана на 150 м од една од повеќето плажи во Ксамил.
 Располага со 4 двокреветни студија и 4 четворокреветни апартмани.
Процедурата за купување на ваучерот е следнава:
 Најпрво се јавувате во агенцијата на тел: 02/ 3 133 378 или 071/ 221 068 или пишувате на е-маил: info@besttravel.mk со прашање дали има слободно место и се информирате за се што ве интересира во врска со патувањето. 
- Потоа ни пишувате на admin@kupinapopust.mk за да Ви креираме опција за посакуваниот термин. 
- Уплатата ја правите преку kupinapopust online или во банка со уплатница - Види пример од уплатница
- Уплатата е можна само само преку kupinapopust.mk. Уплата директно во агенцијата нема да биде прифатена. 
- За сите детали во врска со уплатата, јавете се на 078 439 829. По уплатата го прикажувате ваучерот издаден од kupinapopust во агенцијата и со тоа резервацијата ви се потврдува.


Ул. Битпазарска бр. 38
(стара чаршија)
тел. 02/3133 378
071/221 068
е-маил
info@besttravel.mk
Раб. време: 
пон - пет - 08:00-19:00
саб - 08:00 -17:00

• Задолжителна е претходна резервација на телефон 02/ 3 133 378 и 071/ 221 068 или на е-маил info@besttravel.mk

Туристичка агенција „Best Travel“

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Ноќевање со појадок и вечера / Термини - 13.09 - 31.12.2019 год.
Хотел „Medite Resort SPA & Villas 5* - Сандански
Ноќевање со појадок и вечера / Термини - 13.09 - 31.12.2019 год.
Уште 1 ден и 6 ч.
 
Акумулаторски ножици за трева
Професионални и хоби алати „Купи Алат“ - Нас. Центар
Акумулаторски ножици за трева
Уште 1 ден и 6 ч.
 1 Купувач
6, 12 или 18 месечен online курс за Microsoft Excel - 90%
Online курсеви „Goethe Sprachschule“
6, 12 или 18 месечен online курс за Microsoft Excel
Уште 1 ден и 6 ч.
 
6, 12 или 18 месечен online курс по Шпански јазик - 90%
Online курсеви „Goethe Sprachschule“
6, 12 или 18 месечен online курс по Шпански јазик
Уште 1 ден и 6 ч.
 
Пакет тест за откривање на интолеранција на 96 видови храна и нејзини состојки - 74%
ПЗУ „ПАВЛИНА“ - Кисела Вода
Пакет тест за откривање на интолеранција на 96 видови храна и неј...
Уште 1 ден и 6 ч.
 6 Купувачи
HB ноќевање за 1 лице / Термини - 20.12 - 25.12; 02.01 - 01.02 или 18.02 - 10.03.2019 год. - 17%
Хотел „Finlandia“ - Пампорово
HB ноќевање за 1 лице / Термини - 20.12 - 25.12; 02.01 - 01.02 ил...
Уште 1 ден и 6 ч.
 
7 ноќевања со појадок и вечера / Термин - 01.09 - 30.09.2019 год.
Апартмани и ресторан „Konoba Akustik“ - Сутоморе
7 ноќевања со појадок и вечера / Термин - 01.09 - 30.09.2019 год.
Уште 1 ден и 6 ч.
 2 Купувачи
 Kратка релакс масажа + киропрактичен третман на цело тело - 45%
Студио за масажа „Power“
 Kратка релакс масажа + киропрактичен третман на цело тело
Уште 1 ден и 6 ч.
 2 Купувачи
Ноќевање во апартман за 2, 3, 4 или 6 лица / Термин - 22.08 - 15.11.2019 год. - 21%
Вила и апартмани „Природа“ - Берово
Ноќевање во апартман за 2, 3, 4 или 6 лица / Термин - 22.08 - 15....
Уште 1 ден и 6 ч.
 2 Купувачи
Депилација со топол восок на нозе и интима - 56%
Фризерско - козметичко студио „Стеси“ - нас. Аеродром
Депилација со топол восок на нозе и интима
Уште 1 ден и 6 ч.
 1 Купувач