Дубаи - Земја позната по нејзиниот раскош и луксуз4 или 7 ноќевања за 1 лице со вклучен појадок во хотел „Grand Exceisior Al Barsha 4*“ + повратен авионски билет


Опции:

Со купување на овој ваучер добивате 97 "kupinapopust" поени.

Купи за 32992 ден. Купи како подарок
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  04.10.2018  до  31.03.2019 

 4 ноќевања за 1 лице со вклучен појадок во хотел „Grand Exceisior Al Barsha 4*“ + повратен авионски билет - 32.992 ден. (531 евро)
 7 ноќевања за 1 лице со вклучен појадок во хотел „Grand Exceisior Al Barsha 4*“ + повратен авионски билет - 58.590 ден. (945 евра)

Појаснување:
 Ваучерот може да се искористи во период од 04.10 - 31.03.2019 год.
 Понудата не е валидна во период од  26.11 - 29.11.2018; 27.12 - 03.01 (Нова Година); 27.01 - 31.01.2019 и 16 - 21.02.2019 год.
 Реализацијата на пакетите од 4 ноќевања е секој Четврток
 Реализацијата на пакетите од 7 ноќевања е секој Понеделник и Четврток
 Во цената на аранжманот не е вклучено:
- Интернационално патничко осигурување
- Останати факулативи и екскурзии
- Трошоци од лична природа: оброци надвор од пакетната понуда, минибар, телефонски разговори
- Туристичка виза за влез во Дубаи - 4960 ден. (80 евра)
- Туристичка такса која се плаќа директно во хотелот, во зависност од категоризацијата на хотелот - (се движи од 3 до 5 долари по соба по ноќевање)
- Хотелите во Дубаи бараат депозит за користење на мини бар, спа, бар или ресторан. Доколку не се користат услугите за кои е уплатен депозитот, истиот се враќа
 Факултативни ексурзии:
- Целодневно разгледување на Абу Даби со вклучен ручек (потребно е мин. 10 патници) - 90 евра
- Пустинско сафари со вечера (потребно е мин. 2 патници) 60 евра
- Влезници во водениот парк на хотелот „Atlantis“ со вклучен превоз (потребно е мин 10 патници) - 80 евра
- Влезница во цветниот парк „Чудесни Градини“ со вклучен превоз (потребно е мин. 10 патници) - 35 евра
- Крстарење со брод по дубајската Марина (потребно е мин. 4 патници) - 35 евра
- Влезница во Бурж Калифа (потребно е мин. 2 патници) - 40 евра
 Потребни документи:
Биометриски пасош со важност од 6 месеци од денот на завршување на аранжманот
- Потврда на резервација во некој од наведените хотели - 24 часа од моментот на проследување на истата
- Целосна уплата 30 дена пред започнување на аранжманот
Постапка за превземање на ваучерот:
 Пред купувањето на ваучерот, задолжително направете предрезервација - јавете се на 078 439 829 или на 02/ 3 256 027 или пишете ни на admin@kupinapopust.mk и информирајте се дали има слбодни места. 
 По добиената потврдна информација го купувате ваучерот
 kupinapopust.mk не е организатор на патувањето туку само посредник при резервацијата на хотелотОрганизатор на патувањето е Т.А „Atlantis“


 ул. Никола Вапцаров 3/1, реон 8, Центар, Скопје
(до зградата на Технометал Вардар, спроти АМСМ испитниот центар)
Покажи ми го патот
тел. 078/ 439 829
Раб. време:
пон - пет

09:00 - 17:00 ч 
e-mail:
admin@kupinapopust.mк
WEB
Facebook


 kupinapopust.mk не е организатор на патувањето туку само посредник при продажба на аранжманот и резервација хотелот. Организатор на патувањето е Т.А „Atlantis“
Дубаи - Огромна пустина во чијашто средина се наоѓа најголемата човечка творба, град кој ги покорил законите на физиката и прераснал во совршена оаза каде луѓето живеат луксузно и богато

Хотел „Grand Exceisior Al Barsha 4*“


Може да ве интересираат и следниве понуди:

 Депилација со топол восок на раце, нозе и пазуви + гратис депилација на надусници во салон за убавина 'Прима Бела' - 39%
Салон за убавина "Прима Бела"
 Депилација со топол восок на раце, нозе и пазуви + гратис депила...
Уште 7 дена и 10 ч.
 
Масажа на цело тело + рефлексотерапија (масажа на стопала) + масажа на глава со есенцијално масло по избор (цимет, портокал или лаванда) во салон за убавина 'Прима Бела' - 51%
Салон за убавина "Прима Бела"
Масажа на цело тело + рефлексотерапија (масажа на стопала) + маса...
Уште 7 дена и 10 ч.
 
Нијансирање на коса со техника по Ваш избор (Омбре, Сомбре, Балајаж, Фламбојаж или Лајаж)  - 59%
Мое студио „Дадар“ - Центар
Нијансирање на коса со техника по Ваш избор (Омбре, Сомбре, Балај...
Уште 6 дена и 17 ч.
 1 Купувач
Шишање, третман со кератинска маска за сува и оштетена коса и фенирање  - 59%
Мое студио „Дадар“ - Центар
Шишање, третман со кератинска маска за сува и оштетена коса и фен...
Уште 6 дена и 17 ч.
 4 Купувачи
Шишање, миење, маска против првут и фенирање на мажи - 49%
Мое студио „Дадар“ - Центар
Шишање, миење, маска против првут и фенирање на мажи
Уште 6 дена и 17 ч.
 2 Купувачи
Надградба на свилени трепки - 50%
Мое студио „Дадар“ - Центар
Надградба на свилени трепки
Уште 6 дена и 17 ч.
 
Angel Eye сет светла за фарови со модел по избор - 47%
Kupinapopust.mk - нас.Центар
Angel Eye сет светла за фарови со модел по избор
Уште 6 дена и 17 ч.
 
Полица GNEDBY од 'Ikea'
Kupinapopust.mk - нас.Центар
Полица GNEDBY од "Ikea"
Уште 42 дена и 11 ч.
 1 Купувач
Две декоративни закачалки - модел TJUSIG
Kupinapopust.mk - нас.Центар
Две декоративни закачалки - модел TJUSIG
Уште 10 ч. 29 мин.
 1 Купувач
Месечна членарина за курс по цртање, сликање, керамика и вајање за возрасни - 64%
Училиште за уметност „Galeria KOTI“ - Карпош 1
Месечна членарина за курс по цртање, сликање, керамика и вајање з...
Уште 6 дена и 17 ч.
 1 Купувач
Месечна членарина за курс по цртање, сликање, керамика и вајање за деца - 32%
Училиште за уметност „Galeria KOTI“ - Карпош 1
Месечна членарина за курс по цртање, сликање, керамика и вајање з...
Уште 6 дена и 17 ч.
 
Kилим - модел KARBAK од „Ikea„
Kupinapopust.mk - нас.Центар
Kилим - модел KARBAK од „Ikea„
Уште 10 ч. 26 мин.
 
Фотеља во окер или тиркизна боја - модел STRANDMON
Kupinapopust.mk - нас.Центар
Фотеља во окер или тиркизна боја - модел STRANDMON
Уште 10 ч. 30 мин.
 1 Купувач