2 или 6+1 ноќевање за 1 лице на база All Inclusive во лукс студио или апартман со една спална + СПА услуги во период од 22.03 - 18.06 и 13.09 - 20.12.2020 год. во хотел „3 Mountains“ - Разлог, Банско


Опции:

Со купување на овој ваучер добивате 27 "kupinapopust" поени.

Купи за 273 ден. Купи како подарок
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  22.03.2020  до  20.12.2020 
*Пресметани цени со вкалкулиран трошок за купонот:
 2 ноќевања за 1 лице на база All Inclusive во лукс студио или апартман со една спална + СПА услуги - 3418 ден. (55 евра)
 6+1 ноќевањe за 1 лице на база All Inclusive во лукс студио или апартман со една спална + СПА услуги  - 10.254 ден. (165.5 евра)
Појаснување:
• Понудата е по лице и е валидна само во период од 22.03 - 18.06 и 13.09 - 20.12.2020 год.
Доплати:

 Едно дете од 0 - 6.99 год. на дополнително легло се сместува БЕСПЛАТНО
• Едно дете од 0 - 6.99 год. со еден возрасен сместено на редовно легло доплаќа 13 евра по ноќевање
 За две деца од 0 - 6.99 год. доплаќа 13 евра по ноќевање
 За дете од 7 - 11.99 год. се доплаќа 13 евра по ноќевање
 Трет возрасен и дете од и над 12 год. купува купон и ја плаќа редовната сума на понудата
• За единечно сместување во лукс студио потребно е да доплатите дополнителни 37 евра
 Сите доплати се вршат директно во хотелот на рецепција!
Програма All Inclusive:
- 08:00 - 10:00 - Појадок на шведска маса или по мени + кафе, чај, бугарски безалкохолни пијалоци, сок
- 12:30 - 14:00 - Ручек на шведска маса или по мени + безалкохолни и алкохолни бугарски пијалоци, сок, вода, наливно пиво, наливно бело и црвено вино
- 19:30 - 21:30 - Вечера на шведска маса или по мени + безалкохолни и алкохолни бугарски пијалоци, сок, вода, наливно пиво, наливно бело и црвено вино
Процедурата за купување на купон е следнава:
 Пред да го купите купонот, потребно е да се јавите во хотелот на +359 747 929 55 или +359 888 805 993 или да испратите e-mail на reservations@3-mountains.com за да резервирате соба.
- По потврдната информација дека има слободна соба во рок од 24 часа ги купувате купоните.
Купоните ги испраќате на е-mail на хотелот како доказ дека сте платиле и со тоа резервацијата Ви се потврдува. При check-in во хотелот потребно е да ги прикажете испечатените купони кои претходно сте ги испратиле на e-mail на хотелот.


Ул "Столоватец" 7
покрај Разлог
Покажи ми го патот
тел.
+359-888-805993

+359-747-97034


 e-mail:
reservations@3-mountains.com
Facebook
web


Потребна е претходна резервација на reservations@3-mountains.com

Хотел „3 Планини“ 3*, покрај Разлог

Хотел „3 Планини“ 3* Разлог-Банско е луксузен хотел, изграден во карактеристичен алпско-архитектонски стил, во комбинација со традиционални и национални елементи. Комплексот се состои од 42 апартмани од 39 m² до 65 m² ( луксузни студиа и едноспални апартмани). Се наоѓа во близина на Банско - најпознатото ски одморалиште на Бугарија и во непосредна близина до неодамна изграден од Ian Woosnam голф терен, како и до скијачката патека Кулино.

3 одделни влезови со лифт, за 42 апартмани лукс, од кои 30 едноспални и 12 широки луксузни студиа. Сите апартмани се од 39 m² до 65 m² и имаат свој балкон со прекрасен поглед кон планината. Апартманите се опремени според различни сезони, со соодветни бои и мебел. На гостите се обезбедени многу услуги како собна послуга, перење, пеглање, мини бар и многу др.

Комплексот располага со уникатен здравствен центар, лоциран на вкупна површина од 600 m2, поделен на две нивоа и нуди широк спектар на спа третмани и терапии. На првото ниво се наоѓа базен и гардероба. Ова ниво нуди уште парна бања, сауна класична и солна сауна со шоково ведро, зона за релаксација и авантуристички туш. На второто ниво се наоѓаат неколку сали за различни масажи, Спа третмани и процедури.

Луксузен ресторан со 80-100 места за седење и Лоби бар како погодно место за разговор и бизнис дискусии.

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Женски тример - модел Veet Sensitive Precision
Kupinapopust.mk - нас.Центар
Женски тример - модел Veet Sensitive Precision
Уште 6 дена и 3 ч.
 
Nutri Blender од 800W со 10 делови
Online Shopping Mk
Nutri Blender од 800W со 10 делови
Уште 6 дена и 2 ч.
 1 Купувач
Lazy Bag - воздушна софа - 7%
Online Shopping Mk
Lazy Bag - воздушна софа
Уште 6 дена и 2 ч.
 
Flex Glue - супер јак лепак
Online Shopping Mk
Flex Glue - супер јак лепак
Уште 6 дена и 2 ч.
 
Flame Heater - мини греалка - 17%
Online Shopping Mk
Flame Heater - мини греалка
Уште 6 дена и 2 ч.
 
Ever Brite LED ламба  - 50%
Online Shopping Mk
Ever Brite LED ламба 
Уште 6 дена и 2 ч.
 
Dust Daddy - додаток за правосмукалка - 43%
Online Shopping Mk
Dust Daddy - додаток за правосмукалка
Уште 6 дена и 2 ч.
 
Апарат за нега на пети
Online Shopping Mk
Апарат за нега на пети
Уште 6 дена и 2 ч.
 
Монтажна закачалка за алишта - 13%
Online Shopping Mk
Монтажна закачалка за алишта
Уште 6 дена и 2 ч.
 
Шиатсу масажер - перница
Online Shopping Mk
Шиатсу масажер - перница
Уште 6 дена и 2 ч.
 2 Купувачи
NOVA 3 во 1 - преса, пегла и фигаро
Online Shopping Mk
NOVA 3 во 1 - преса, пегла и фигаро
Уште 6 дена и 2 ч.
 1 Купувач
М3 смарт спортска нараквица
Online Shopping Mk
М3 смарт спортска нараквица
Уште 6 дена и 2 ч.
 2 Купувачи
MX-9 Android WI-Fi TV Box уред
Online Shopping Mk
MX-9 Android WI-Fi TV Box уред
Уште 6 дена и 2 ч.
 
Преносен блендер - 22%
Online Shopping Mk
Преносен блендер
Уште 6 дена и 2 ч.
 1 Купувач