499  ден за мултифункционален сет за вежбање - Resistance bands set


Со купување на овој ваучер добивате 12 "kupinapopust" поени.

Истечено Купи како подарок
    • Симнато од 699 ден.
    • Попуст 29%
    • Заштедуваш 200 ден.
  • 1 Купувач
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  28.02.2023  до  30.09.2023 

Добивате:
 Одличен мултифункционален сет за вежбање кој ќе придонесе за одржување на вашата форма, како и напредок и постигнување на врвни резултати.
 Сетот е едноставен за поставувње и е наменет како за почетници така и за професионалци.
 Содржи 11 елементи, меѓу кои 5 еластични јажиња кои се изработени од природен латекс и се со различна отпорност од 10 до 30 lbs (4.5 – 13.6kg):
- Јаже со жолта боја – 4.5kg отпор
- Јаже со црвена боја – 5.8kg отпор
- Јаже со плава боја – 9kg отпор
- Јаже со зелена боја – 11.3kg отпор
- Јаже со црна боја – 13.6kg отпор
 Може да се користи во домашни услови, надвор, во теретана и е соодветен во секоја програма на вежбање crossfit, пилатес, јога како и теретана.
 Наменет е и за мажи и за жени.
 Во сетот за вежбање е вклучена и торбичка за носење.

Ул. Венијамин Мачуковски 1а/2-5, Аеродром, Скопје
Се наоѓаме во населба Мичурин, позади Макпетрол бензинската станица до Транспортен центар
тел. 078/ 439 829
Раб. време:
пон - пет
09:00 - 17:00 ч 
e-mail:
admin@kupinapopust.mк


Нудиме различни понуди за услуги и производи со безконкуретно ниски цени. Со тоа што на фирмите кои ги нудат услугите/производите ќе им обезбедиме поголем број на купувачи и ефективна реклама, добиваме ексклузивни попусти кои достигнуваат дури до - 90% од редовната цена.

Тоа е Моќта на Колективното Купување. Да ја искористиме.

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Прегледи по системи (крвна слика, спирометрија, аудометрија, ЕКГ) - 64%
Спец. орд. по трудова медицина и биохемија „Лукс Медикус“, н...
Прегледи по системи (крвна слика, спирометрија, аудометрија, ЕКГ)
Уште 1 ден и 10 ч.
 
 Испитување на Helicobacter pylori IgG - 35%
Спец. орд. по трудова медицина и биохемија „Лукс Медикус“, н...
 Испитување на Helicobacter pylori IgG
Уште 1 ден и 10 ч.
 1 Купувач
Испитување на крвна слика, биохемиски и уринарен статус - 34%
Спец. орд. по трудова медицина и биохемија „Лукс Медикус“, н...
Испитување на крвна слика, биохемиски и уринарен статус
Уште 1 ден и 10 ч.
 
Led ламба во форма на месечина - 45%
OnlineShopping Mk
Led ламба во форма на месечина
Уште 1 ден и 10 ч.
 
Креативен сет за деца - 35%
OnlineShopping Mk
Креативен сет за деца
Уште 1 ден и 10 ч.
 7 Купувачи
Издавање на лекарски уверенија со испитувања и преглед - 47%
Спец. орд. по трудова медицина и биохемија „Лукс Медикус“, н...
Издавање на лекарски уверенија со испитувања и преглед
Уште 1 ден и 10 ч.
 
Сигурносен ранец - 35%
OnlineShopping Mk
Сигурносен ранец
Уште 1 ден и 10 ч.
 
Преносен блендер - 33%
OnlineShopping Mk
Преносен блендер
Уште 1 ден и 10 ч.
 
Голема торбица за патување - 25%
OnlineShopping Mk
Голема торбица за патување
Уште 1 ден и 10 ч.
 15 Купувачи
Магична табла - 42%
Kupinapopust.mk
Магична табла
Уште 1 ден и 10 ч.
 
Lifting на лице - 50%
Козметички салон и центар за едукација „Tropic Belleza“,Карп...
Lifting на лице
Уште 1 ден и 10 ч.
 
Кислороден третман на лице - 45%
Козметички салон и центар за едукација „Tropic Belleza“,Карп...
Кислороден третман на лице
Уште 1 ден и 10 ч.
 
Блендер и скоковник RAF - 18%
OnlineShopping Mk
Блендер и скоковник RAF
Уште 1 ден и 10 ч.
 
Масажер за истегнување на грб - 20%
Kupinapopust.mk
Масажер за истегнување на грб
Уште 1 ден и 10 ч.
 
Кристална Led столна ламба - 38%
OnlineShopping Mk
Кристална Led столна ламба
Уште 1 ден и 10 ч.
 11 Купувачи
Електрична тава за палачинки - 33%
OnlineShopping Mk
Електрична тава за палачинки
Уште 1 ден и 10 ч.