16% попуст или 10.079 ден. за работен стол - модел TECHNO

Со купување на овој ваучер добивате 213 "kupinapopust" поени.

Купи за 10079 ден. Купи како подарок
    • Симнато од 12000 ден.
    • Попуст 16%
    • Заштедуваш 1921 ден.
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  31.08.2022  до  31.10.2022 

Добивате:
 Работен стол
 Модел TECHNO
 Цврста полиамидна основа.
 Механизам за нишање со заклучување во почетната положба.
 Прилагодете ја силата на нишање според тежината на корисникот.
 Прилагодлива лумбална потпора.
 Прилагодливи потпирачи за раце.
 Наслон за глава во црна еко кожа.
 Тапацир за седишта во црна ткаенина и мрежест грб во црна боја.
 Максимално оптоварување до 120 кг

Ул. Венијамин Мачуковски 1а/2-5, Аеродром, Скопје
Се наоѓаме во населба Мичурин, позади Макпетрол бензинската станица до Транспортен центар
тел. 078/ 439 829
Раб. време:
пон - пет
09:00 - 17:00 ч 
e-mail:
admin@kupinapopust.mк


Трговец е фирмата Груп Поинт дооел Скопје, со седиште на ул. Венијамин Мачуковски 1а/2-5, населба Мичурин, Аеродром, Скопје, ЕМБС: 6848958, Даночен број: МК4080013534665  

Нудиме различни понуди за услуги и производи со безконкуретно ниски цени. Со тоа што на фирмите кои ги нудат услугите/производите ќе им обезбедиме поголем број на купувачи и ефективна реклама, добиваме ексклузивни попусти кои достигнуваат дури до - 90% од редовната цена.


Тоа е Моќта на Колективното Купување. Да ја искористиме.

Од неодамна ја имаме и улогата на online marketshop, поточно продаваме производи кои се и без попуст, но сепак со привлечни цени. Нудиме и производи за кои сметаме дека нашите корисници ќе имаат интерест без оглед на цената.
Kupinapopust како веб страната постои скоро 10 години, а се карактериза со оптимизирано и пред се сигурно online плаќање, брза и навремена достава, како и квалитетна корисничка поддршка. 


Може да ве интересираат и следниве понуди:

Работен стол - модел FRAME - 15%
Kupinapopust.mk
Работен стол - модел FRAME
Уште 8 ч. 37 мин.
 
Гејмерски стол - модел Charles Red - 18%
Kupinapopust.mk
Гејмерски стол - модел Charles Red
Уште 8 ч. 37 мин.
 
Менаџерски стол - модел BARISTO HR - 10%
Kupinapopust.mk
Менаџерски стол - модел BARISTO HR
Уште 8 ч. 37 мин.