15% попуст или 14.879 ден. за работен стол - модел FRAME

Со купување на овој ваучер добивате 315 "kupinapopust" поени.

Купи за 14879 ден. Купи како подарок
    • Симнато од 17500 ден.
    • Попуст 15%
    • Заштедуваш 2621 ден.
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  01.09.2022  до  30.06.2023 

Добивате:
 Работен стол
 Модел FRAME
 Цврста, метална основа, полиран алуминиум.
 Гасен амортизер за непречено прилагодување на висината.
 Подесување на висината на потпирачот за грб.
 SYNCHRO механизам со лизгачки седишта.
 Заклучете го потпирачот за грб и седиштето во 5 позиции
 Ергономско седиште и грб изработени од ткаенина SM Semper
 Лумбална поддршка
 Прилагодливи потпирачи за раце
 Максималното оптоварување е до 120 кг

Ул. Венијамин Мачуковски 1а/2-5, Аеродром, Скопје
Се наоѓаме во населба Мичурин, позади Макпетрол бензинската станица до Транспортен центар
тел. 078/ 439 829
Раб. време:
пон - пет
09:00 - 17:00 ч 
e-mail:
admin@kupinapopust.mк


Трговец е фирмата Груп Поинт дооел Скопје, со седиште на ул. Венијамин Мачуковски 1а/2-5, населба Мичурин, Аеродром, Скопје, ЕМБС: 6848958, Даночен број: МК4080013534665  

Нудиме различни понуди за услуги и производи со безконкуретно ниски цени. Со тоа што на фирмите кои ги нудат услугите/производите ќе им обезбедиме поголем број на купувачи и ефективна реклама, добиваме ексклузивни попусти кои достигнуваат дури до - 90% од редовната цена.


Тоа е Моќта на Колективното Купување. Да ја искористиме.

Од неодамна ја имаме и улогата на online marketshop, поточно продаваме производи кои се и без попуст, но сепак со привлечни цени. Нудиме и производи за кои сметаме дека нашите корисници ќе имаат интерест без оглед на цената.
Kupinapopust како веб страната постои скоро 10 години, а се карактериза со оптимизирано и пред се сигурно online плаќање, брза и навремена достава, како и квалитетна корисничка поддршка. 


Може да ве интересираат и следниве понуди:

Сет за нокти Salon Shaper - 25%
OnlineShopping Mk
Сет за нокти Salon Shaper
Уште 3 дена
 1 Купувач
Преносен блендер - 33%
OnlineShopping Mk
Преносен блендер
Уште 3 дена
 
Relax & Tone - масажер - 13%
OnlineShopping Mk
Relax & Tone - масажер
Уште 3 дена
 
Масажер за истегнување на грб - 20%
OnlineShopping Mk
Масажер за истегнување на грб
Уште 3 дена
 1 Купувач
Рачен блендер 4 во 1 - 8%
OnlineShopping Mk
Рачен блендер 4 во 1
Уште 3 дена
 
Вертикална сушара на 3 нивоа - 20%
OnlineShopping Mk
Вертикална сушара на 3 нивоа
Уште 3 дена
 
Nicer Dicer Plus сецко - 43%
Kupinapopust.mk
Nicer Dicer Plus сецко
Уште 3 дена
 
 E-Table масичка за лаптоп - 30%
OnlineShopping Mk
 E-Table масичка за лаптоп
Уште 3 дена
 1 Купувач
LED огледало за шминкање - 29%
OnlineShopping Mk
LED огледало за шминкање
Уште 3 дена
 
Курс по практично основно сметководство во времетраење од 2 месеци - 56%
Винер - Едукација сметководство и консалтинг
Курс по практично основно сметководство во времетраење од 2 месец...
Уште 3 дена