9899 ден. за менаџерски стол - модел MANAGER KD

Со купување на овој ваучер добивате 209 "kupinapopust" поени.

Купи за 9899 ден. Купи како подарок
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  31.08.2022  до  31.10.2022 

Добивате:
 Менаџерски стол
 Модел MANAGER K
 Висококвалитетен стол за менаџер од докажан европски производител - групацијата NOWY STYL!
 База полиамидна
 Ергономско седиште тапацирано во природна кожа и заден дел тапацирани со висококвалитетна црна еко кожа ECO
 Непречено прилагодување на висината на седиштето
 РЕЛАКС функција
 Прилагодете ја силата на лулање според тежината на корисникот
 Фиксни потпирачи за раце
 Максимална тежина на седиштето - 130 кг

Ул. Венијамин Мачуковски 1а/2-5, Аеродром, Скопје
Се наоѓаме во населба Мичурин, позади Макпетрол бензинската станица до Транспортен центар
тел. 078/ 439 829
Раб. време:
пон - пет
09:00 - 17:00 ч 
e-mail:
admin@kupinapopust.mк


Трговец е фирмата Груп Поинт дооел Скопје, со седиште на ул. Венијамин Мачуковски 1а/2-5, населба Мичурин, Аеродром, Скопје, ЕМБС: 6848958, Даночен број: МК4080013534665  

Нудиме различни понуди за услуги и производи со безконкуретно ниски цени. Со тоа што на фирмите кои ги нудат услугите/производите ќе им обезбедиме поголем број на купувачи и ефективна реклама, добиваме ексклузивни попусти кои достигнуваат дури до - 90% од редовната цена.


Тоа е Моќта на Колективното Купување. Да ја искористиме.

Од неодамна ја имаме и улогата на online marketshop, поточно продаваме производи кои се и без попуст, но сепак со привлечни цени. Нудиме и производи за кои сметаме дека нашите корисници ќе имаат интерест без оглед на цената.
Kupinapopust како веб страната постои скоро 10 години, а се карактериза со оптимизирано и пред се сигурно online плаќање, брза и навремена достава, како и квалитетна корисничка поддршка. 


Може да ве интересираат и следниве понуди:

Работен стол - модел FRAME - 15%
Kupinapopust.mk
Работен стол - модел FRAME
Уште 8 ч. 42 мин.
 
Гејмерски стол - модел Charles Red - 18%
Kupinapopust.mk
Гејмерски стол - модел Charles Red
Уште 8 ч. 42 мин.
 
Менаџерски стол - модел BARISTO HR - 10%
Kupinapopust.mk
Менаџерски стол - модел BARISTO HR
Уште 8 ч. 42 мин.