10% попуст или 23.399 ден. за менаџерски стол - модел BARISTO HR

Со купување на овој ваучер добивате 495 "kupinapopust" поени.

Купи за 23399 ден. Купи како подарок
    • Симнато од 26000 ден.
    • Попуст 10%
    • Заштедуваш 2601 ден.
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  01.09.2022  до  31.10.2022 

Добивате:
 Менаџерски стол
 Модел BARISTO HR
 Ергономскиот стол Baristo HR ви овозможува беспрекорна удобност и фокусираност во извршувањето на тековните работни обврски
 Нежното прилагодување на висината на корисникот 
 Синхрон механизам за максимална удобност при работа со прилагодување на потпирачот за грб наспроти седиштето во сооднос 2: 1 и можност за заклучување на наклонот на 4 различни позиции
 Анти-шок функција
 Прилагодување на ефектот на замав според тежината на корисник
 Седиште изработено на начин што спречува замор на нозете за време на продолжено работење
 Ергономски обликувана потпирач за грб и вградена лумбална поддршка
 Прилагодливи потпирачи за раце со мека полиуретанска подлога
 Подвижен потпирач за глава
 Стабилна метална основа од полиран алуминиум 
 Максимална тежина на седиштето - до 130 кг

Ул. Венијамин Мачуковски 1а/2-5, Аеродром, Скопје
Се наоѓаме во населба Мичурин, позади Макпетрол бензинската станица до Транспортен центар
тел. 078/ 439 829
Раб. време:
пон - пет
09:00 - 17:00 ч 
e-mail:
admin@kupinapopust.mк


Трговец е фирмата Груп Поинт дооел Скопје, со седиште на ул. Венијамин Мачуковски 1а/2-5, населба Мичурин, Аеродром, Скопје, ЕМБС: 6848958, Даночен број: МК4080013534665  

Нудиме различни понуди за услуги и производи со безконкуретно ниски цени. Со тоа што на фирмите кои ги нудат услугите/производите ќе им обезбедиме поголем број на купувачи и ефективна реклама, добиваме ексклузивни попусти кои достигнуваат дури до - 90% од редовната цена.


Тоа е Моќта на Колективното Купување. Да ја искористиме.

Од неодамна ја имаме и улогата на online marketshop, поточно продаваме производи кои се и без попуст, но сепак со привлечни цени. Нудиме и производи за кои сметаме дека нашите корисници ќе имаат интерест без оглед на цената.
Kupinapopust како веб страната постои скоро 10 години, а се карактериза со оптимизирано и пред се сигурно online плаќање, брза и навремена достава, како и квалитетна корисничка поддршка. 


Може да ве интересираат и следниве понуди:

Работен стол - модел FRAME - 15%
Kupinapopust.mk
Работен стол - модел FRAME
Уште 8 ч. 54 мин.
 
Гејмерски стол - модел Charles Red - 18%
Kupinapopust.mk
Гејмерски стол - модел Charles Red
Уште 8 ч. 54 мин.