9499 ден. за директорски стол - модел BOSS ECO

Со купување на овој ваучер добивате 201 "kupinapopust" поени.

Купи за 9499 ден. Купи како подарок
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  01.09.2022  до  31.10.2022 

Добивате:
 Директорски стол
 Модел BOSS ECO
 Изработен во висококвалитетна еко кожа со висок наслон од 75 цм 
 Висина на цел стол од под 1110 до 1200 мм 
 Механизам ТИЛТ кој овозможува релакс функција и можност заклучување во правобитна работна позиција
 Регулирање на сила на лулање според тежина на корисник 
 Основа метална со декоративна апликација 
 Раконаслони изработени од полиуретан 
 Максимална дозволена тежина до 120 кг 
 Потекло NOWY STYL 
 Гаранција 3 години 

Ул. Венијамин Мачуковски 1а/2-5, Аеродром, Скопје
Се наоѓаме во населба Мичурин, позади Макпетрол бензинската станица до Транспортен центар
тел. 078/ 439 829
Раб. време:
пон - пет
09:00 - 17:00 ч 
e-mail:
admin@kupinapopust.mк


Трговец е фирмата Груп Поинт дооел Скопје, со седиште на ул. Венијамин Мачуковски 1а/2-5, населба Мичурин, Аеродром, Скопје, ЕМБС: 6848958, Даночен број: МК4080013534665  

Нудиме различни понуди за услуги и производи со безконкуретно ниски цени. Со тоа што на фирмите кои ги нудат услугите/производите ќе им обезбедиме поголем број на купувачи и ефективна реклама, добиваме ексклузивни попусти кои достигнуваат дури до - 90% од редовната цена.


Тоа е Моќта на Колективното Купување. Да ја искористиме.

Од неодамна ја имаме и улогата на online marketshop, поточно продаваме производи кои се и без попуст, но сепак со привлечни цени. Нудиме и производи за кои сметаме дека нашите корисници ќе имаат интерест без оглед на цената.
Kupinapopust како веб страната постои скоро 10 години, а се карактериза со оптимизирано и пред се сигурно online плаќање, брза и навремена достава, како и квалитетна корисничка поддршка. 


Може да ве интересираат и следниве понуди:

Работен стол - модел FRAME - 15%
Kupinapopust.mk
Работен стол - модел FRAME
Уште 7 ч. 41 мин.
 
Гејмерски стол - модел Charles Red - 18%
Kupinapopust.mk
Гејмерски стол - модел Charles Red
Уште 7 ч. 41 мин.
 
Менаџерски стол - модел BARISTO HR - 10%
Kupinapopust.mk
Менаџерски стол - модел BARISTO HR
Уште 7 ч. 41 мин.