4499 ден. за детски стол со дезен по Ваш избор - модел Ministyle Black


Опции:

Со купување на овој ваучер добивате 76 "kupinapopust" поени.

Купи за 4499 ден. Купи како подарок
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  02.09.2022  до  31.10.2022 

• Ministyle animals - 4499 ден.
• Ministyle butterfly - 4499 ден.
• Ministyle cars - 4499 ден.
• Ministyle flower girl - 4499 ден.
• Ministyle la liga - 4499 ден.
• Ministyle  lego - 4499 ден.
• Ministyle pirate - 4499 ден.
• Ministyle pony - 4499 ден.
• Ministyle princess - 4499 ден.
• Ministyle sky butterfly - 4499 ден.
• Ministyle turbo - 4499 ден.
Ул. Венијамин Мачуковски 1а/2-5, Аеродром, Скопје
Се наоѓаме во населба Мичурин, позади Макпетрол бензинската станица до Транспортен центар
тел. 078/ 439 829
Раб. време:
пон - пет
09:00 - 17:00 ч 
e-mail:
admin@kupinapopust.mк


Трговец е фирмата Груп Поинт дооел Скопје, со седиште на ул. Венијамин Мачуковски 1а/2-5, населба Мичурин, Аеродром, Скопје, ЕМБС: 6848958, Даночен број: МК4080013534665  

Нудиме различни понуди за услуги и производи со безконкуретно ниски цени. Со тоа што на фирмите кои ги нудат услугите/производите ќе им обезбедиме поголем број на купувачи и ефективна реклама, добиваме ексклузивни попусти кои достигнуваат дури до - 90% од редовната цена.


Тоа е Моќта на Колективното Купување. Да ја искористиме.

Од неодамна ја имаме и улогата на online marketshop, поточно продаваме производи кои се и без попуст, но сепак со привлечни цени. Нудиме и производи за кои сметаме дека нашите корисници ќе имаат интерест без оглед на цената.
Kupinapopust како веб страната постои скоро 10 години, а се карактериза со оптимизирано и пред се сигурно online плаќање, брза и навремена достава, како и квалитетна корисничка поддршка. 


Може да ве интересираат и следниве понуди:

Работен стол - модел FRAME - 15%
Kupinapopust.mk
Работен стол - модел FRAME
Уште 9 ч. 5 мин.
 
Гејмерски стол - модел Charles Red - 18%
Kupinapopust.mk
Гејмерски стол - модел Charles Red
Уште 9 ч. 5 мин.
 
Менаџерски стол - модел BARISTO HR - 10%
Kupinapopust.mk
Менаџерски стол - модел BARISTO HR
Уште 9 ч. 5 мин.