1799 ден. за декоративна полица со метална конструкција - модел ЛОГАН

Со купување на овој ваучер добивате 38 "kupinapopust" поени.

Истечено Купи како подарок
  • 1 Купувач
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  18.01.2022  до  31.03.2023 

Добивате:
 Декоративна полица со метална конструкција - модел ЛОГАН
 Шифра: MK15-05-02
 Димензии:
- Ширина: 66 cm
- Длабочина: 34 cm
- Висина: 85 cm
- Ширина на полицата: 66 cm
- Длабочина на полицата: 30 cm
- Растојание на полиците: 33 cm
Појаснување:
 Полицата е изработена од 1-ва класа иверица според стандардите на ЕУ и со TSE, EN, ISO 9001 и FSC сертификати
 Не содржи канцерогени материи во рамките на Е1 стандардите.
 Металната конструкција е изработена од цврсти профили, со долгогодишна отпорност на корозирање или промена на бојата
Рабовите на иверицата се кантирани со ПВЦ трака од 1-ва класа, отпорна на деформации


Ул. Венијамин Мачуковски 1а/2-5, Аеродром, Скопје
Се наоѓаме во населба Мичурин, позади Макпетрол бензинската станица до Транспортен центар
тел. 078/ 439 829
Раб. време:
пон - пет
09:00 - 17:00 ч 
e-mail:
admin@kupinapopust.mк


Трговец е фирмата Груп Поинт дооел Скопје, со седиште на ул. Венијамин Мачуковски 1а/2-5, населба Мичурин, Аеродром, Скопје, ЕМБС: 6848958, Даночен број: МК4080013534665  

Нудиме различни понуди за услуги и производи со безконкуретно ниски цени. Со тоа што на фирмите кои ги нудат услугите/производите ќе им обезбедиме поголем број на купувачи и ефективна реклама, добиваме ексклузивни попусти кои достигнуваат дури до - 90% од редовната цена.


Тоа е Моќта на Колективното Купување. Да ја искористиме.

Од неодамна ја имаме и улогата на online marketshop, поточно продаваме производи кои се и без попуст, но сепак со привлечни цени. Нудиме и производи за кои сметаме дека нашите корисници ќе имаат интерест без оглед на цената.
Kupinapopust како веб страната постои скоро 10 години, а се карактериза со оптимизирано и пред се сигурно online плаќање, брза и навремена достава, како и квалитетна корисничка поддршка. 


Може да ве интересираат и следниве понуди:

Сет за нокти Salon Shaper - 25%
OnlineShopping Mk
Сет за нокти Salon Shaper
Уште 2 дена и 23 ч.
 1 Купувач
Закачалка за на ѕид - модел АКИРА
Kupinapopust.mk
Закачалка за на ѕид - модел АКИРА
Уште 2 дена и 23 ч.
 2 Купувачи
Монтажна закачалка за алишта - 25%
OnlineShopping Mk
Монтажна закачалка за алишта
Уште 2 дена и 23 ч.
 
Преносен блендер - 33%
OnlineShopping Mk
Преносен блендер
Уште 2 дена и 23 ч.
 
Relax & Tone - масажер - 13%
OnlineShopping Mk
Relax & Tone - масажер
Уште 2 дена и 23 ч.
 
Сет анти-вибрациски подлоги за машина за перење - 45%
OnlineShopping Mk
Сет анти-вибрациски подлоги за машина за перење
Уште 2 дена и 23 ч.
 12 Купувачи
Масажер за истегнување на грб - 20%
OnlineShopping Mk
Масажер за истегнување на грб
Уште 2 дена и 23 ч.
 1 Купувач
Рачен блендер 4 во 1 - 8%
OnlineShopping Mk
Рачен блендер 4 во 1
Уште 2 дена и 23 ч.
 
Вертикална сушара на 3 нивоа - 20%
OnlineShopping Mk
Вертикална сушара на 3 нивоа
Уште 2 дена и 23 ч.
 
Силиконска перница + ГРАТИС навлака - 33%
OnlineShopping Mk
Силиконска перница + ГРАТИС навлака
Уште 2 дена и 23 ч.
 
Анатомски потпирач за грб 1+1 ГРАТИС - 25%
OnlineShopping Mk
Анатомски потпирач за грб 1+1 ГРАТИС
Уште 2 дена и 23 ч.
 
Безжични слушалки P15
Kupinapopust.mk
Безжични слушалки P15
Уште 2 дена и 23 ч.
 
Nicer Dicer Plus сецко - 43%
Kupinapopust.mk
Nicer Dicer Plus сецко
Уште 2 дена и 23 ч.
 
 E-Table масичка за лаптоп - 30%
OnlineShopping Mk
 E-Table масичка за лаптоп
Уште 2 дена и 23 ч.
 1 Купувач
LED огледало за шминкање - 29%
OnlineShopping Mk
LED огледало за шминкање
Уште 2 дена и 23 ч.
 
Курс по практично основно сметководство во времетраење од 2 месеци - 56%
Винер - Едукација сметководство и консалтинг
Курс по практично основно сметководство во времетраење од 2 месец...
Уште 2 дена и 23 ч.
 
Сет двострани заштитни прекривки
Kupinapopust.mk
Сет двострани заштитни прекривки
Уште 2 дена и 23 ч.
 1 Купувач