Библиотека сонома


Со купување на овој ваучер добивате 71 "kupinapopust" поени.

Купи за 2799 ден. Купи како подарок
    • Симнато од 3799 ден.
    • Попуст 26%
    • Заштедуваш 1000 ден.
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  06.10.2021  до  31.10.2021 

Добивате: Библиотека сонома Шифра: BF130

Материјал: иверица 18mm

Димензија: 169х56х20cm

Димензии на пакување: 23.8х176х9cm

Боја: сонома

Тежина: 16.5kg


Ул. Венијамин Мачуковски 1а/2-5, Аеродром, Скопје
Се наоѓаме во населба Мичурин, позади Макпетрол бензинската станица до Транспортен центар
тел. 078/ 439 829
Раб. време:
пон - пет
09:00 - 17:00 ч 
e-mail:
admin@kupinapopust.mк


Трговец е фирмата Груп Поинт дооел Скопје, со седиште на ул. Венијамин Мачуковски 1а/2-5, населба Мичурин, Аеродром, Скопје, ЕМБС: 6848958, Даночен број: МК4080013534665  

Нудиме различни понуди за услуги и производи со безконкуретно ниски цени. Со тоа што на фирмите кои ги нудат услугите/производите ќе им обезбедиме поголем број на купувачи и ефективна реклама, добиваме ексклузивни попусти кои достигнуваат дури до - 90% од редовната цена.


Тоа е Моќта на Колективното Купување. Да ја искористиме.

Од неодамна ја имаме и улогата на online marketshop, поточно продаваме производи кои се и без попуст, но сепак со привлечни цени. Нудиме и производи за кои сметаме дека нашите корисници ќе имаат интерест без оглед на цената.
Kupinapopust како веб страната постои скоро 10 години, а се карактериза со оптимизирано и пред се сигурно online плаќање, брза и навремена достава, како и квалитетна корисничка поддршка. 


Може да ве интересираат и следниве понуди:

Канцелариски стол AIDA крем - 10%
Kupinapopust.mk
Канцелариски стол AIDA крем
Уште 5 ч. 55 мин.
 
Канцелариски стол FORCE бел/сив - 10%
Kupinapopust.mk
Канцелариски стол FORCE бел/сив
Уште 5 ч. 55 мин.
 
Канцелариски стол MEGA - 15%
Kupinapopust.mk
Канцелариски стол MEGA
Уште 5 ч. 55 мин.
 
Канцелариски стол KENDO - 18%
Kupinapopust.mk
Канцелариски стол KENDO
Уште 5 ч. 55 мин.
 
Канцелариски стол FLEX црн - 15%
Kupinapopust.mk
Канцелариски стол FLEX црн
Уште 5 ч. 55 мин.
 
IKEA LINNMON/ADILS работна маса - 33%
Kupinapopust.mk
IKEA LINNMON/ADILS работна маса
Уште 5 ч. 55 мин.
 1 Купувач
Библиотека бела - 26%
Kupinapopust.mk
Библиотека бела
Уште 5 ч. 55 мин.
 
Кујнска полица - 22%
Kupinapopust.mk
Кујнска полица
Уште 5 ч. 55 мин.
 
Тв комода метална - 25%
Kupinapopust.mk
Тв комода метална
Уште 5 ч. 55 мин.
 
Сет од 3 масички крем - 37%
Kupinapopust.mk
Сет од 3 масички крем
Уште 5 ч. 55 мин.
 
Сет од 3 масички бели - 37%
Kupinapopust.mk
Сет од 3 масички бели
Уште 5 ч. 55 мин.
 
Сет од 3 масички црни - 37%
Kupinapopust.mk
Сет од 3 масички црни
Уште 5 ч. 55 мин.
 
Метално биро кафеаво - 29%
Kupinapopust.mk
Метално биро кафеаво
Уште 5 ч. 55 мин.
 
Метално биро сонома - 29%
Kupinapopust.mk
Метално биро сонома
Уште 5 ч. 55 мин.
 
Метално биро бело - 29%
Kupinapopust.mk
Метално биро бело
Уште 5 ч. 55 мин.
 
Метално биро црно - 29%
Kupinapopust.mk
Метално биро црно
Уште 5 ч. 55 мин.
 
Метално биро со полици кафеаво - 22%
Kupinapopust.mk
Метално биро со полици кафеаво
Уште 5 ч. 55 мин.
 
Метално биро со полици црно - 22%
Kupinapopust.mk
Метално биро со полици црно
Уште 5 ч. 55 мин.
 
Метално биро со полици сонома - 22%
Kupinapopust.mk
Метално биро со полици сонома
Уште 5 ч. 55 мин.