57% попуст или само 150 ден. за парцијална релакс масажа на грб со ароматични масла по избор во салон за убавина „New Feeling“

Со купување на овој ваучер добивате 3 "kupinapopust" поени.

Истечено Купи како подарок
    • Симнато од 350 ден.
    • Попуст 57%
    • Заштедуваш 200 ден.
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  09.07.2019  до  31.12.2019 

Добивате:
 Парцијална масажа на грб.
 Ароматични масла по избор.
 Времетрање 20 минути.
 Комплетна релаксација на телото и духот.
Појаснување:
 Задолжителна е претходна резервација на термин на телефон 076/ 682 038

Ул. Радика бр.5-1/5
Нас. Карпош
(наспроти општината)
Покажи ми го патот
тел. 076/ 682 038
Раб. време: 
понеделник - сабота 11:00 - 20:00
Facebook

• Потребна е претходна резервација на телефон: 076/ 682 038

Студио за убавина „New Feeling“

Добро познато студио на нова локација. Веднаш наспроти општината Карпош ќе ја пронајдете вашата оаза на убавината. Секакви видови на третмани за разубавување и правилна нега на вашето лице и тело по прифатливи и примамливи цене. Се што треба да направите е да одвоите време за себе и да ги посетите. Тимот од вистински професионалци во топла и пријатна атмосфера со сигурност ќе ве убедат повторно да ги посетите. Само препуштете се и уживајте!


Може да ве интересираат и следниве понуди:

Апарат за нега на пети
Online Shopping Mk
Апарат за нега на пети
Уште 4 дена и 9 ч.