490 ден. за папучи што масираат

Со купување на овој ваучер добивате 11 "kupinapopust" поени.

Купи за 490 ден. Купи како подарок
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  18.02.2020  до  30.04.2020 

Добивате:
 Папучи што масираат
 Папучите со  масажа ефект на одредени точки на ногата имаат позитивно влијание врз функционирањето на повеќе органи и тоа на:
- очите 
- вратот 
- рамењата 
- ушите 
- белите дробови
- црниот дроб 
- срцето 
- жлездите 
- дебелото црево
- ректумот и на многу други делови од телото
• Папучите со масажен ефект помагаат кај:
- хипофизата
- тироидната жлезда
- заби
- очи
- карличните органи
- соларниот плексус
- рбетот.
 Покрај тоа, на различни фреквенции, интензитетот на импулси имаат ресторативен ефект врз целото тело
 Со користење на овие папучи со масажен ефект може да се зголеми на регенеративната моќ на телото, да се повлечaт токсините поради олеснување на мускулен замор и напнатост
• Секојдневно човечкото тело е изложено на стрес, многу притисок  врз нервниот систем, како и состојба на организмот  во целина. Како резултат на тоа, тоа води до влошување на здравјето, главоболки и други разни проблеми. Добрата вест е дека можете на многу лесен начин да се ослободите од стресот, главоболките.
Појаснување:
• На следниов ЛИНК може да погледнете повеќе детали околу производот
Постапка за превземање на производот:
 По уплатата задолжително пишете ни на admin@kupinapopust.mk кој производ сте го уплатиле за да го нарачате истиот. Воедно, пишете ни и Ваше име и презиме, точна адреса за достава, како и телефон за контакт. 
 Производот се испорачува исклучиво со достава и истата чини 120 ден. која ја плаќате при превзeмање на производот.
 Напомена: Производот не може да се подигне од нашите канцелариите!
• Пратките пристигаат за 5 до 7 работни дена низ сите градови.
 Напомена: За достава низ цела република за приградски населби, индустриски зони и села со оддалеченост до 5 км од регионален пат со пристапен пат за достава - + 50 ден од цената за достава.


Ул. Никола Вапцаров 3/1, реон 8, Центар, Скопје
(до зградата на Технометал Вардар, спроти АМСМ испитниот центар)
тел. 078/ 439 829
Раб. време:
пон - пет
09:00 - 17:00 ч 
e-mail:
admin@kupinapopust.mк


Нудиме различни понуди за услуги и производи со безконкуретно ниски цени. Со тоа што на фирмите кои ги нудат услугите/производите ќе им обезбедиме поголем број на купувачи и ефективна реклама, добиваме ексклузивни попусти кои достигнуваат дури до - 90% од редовната цена.

Тоа е Моќта на Колективното Купување. Да ја искористиме.


Може да ве интересираат и следниве понуди:

Сет бебе
RG Group
Сет бебе
Уште 4 дена и 9 ч.
 
Кукла + кочија
RG Group
Кукла + кочија
Уште 4 дена и 9 ч.
 
Полициски сет
RG Group
Полициски сет
Уште 4 дена и 9 ч.
 
Багер на далечинско
RG Group
Багер на далечинско
Уште 4 дена и 9 ч.
 1 Купувач