До 37% попуст за рефлекс масажа на стапала или масажа на лице во Центар за болка, масажа и телесно здравје „Др. Манчева“


Опции:

Со купување на овој ваучер добивате 2 "kupinapopust" поени.

Купи за 190 ден. Купи како подарок
  • Симнато од 300 ден.
  • Попуст 37%
  • Заштедуваш 110 ден.
 • Преостанато време
 • 13 Купувачи
 • Ваучерот може да се искористи:
  од  06.12.2018  до  31.05.2020 

 Рефлекс масажа на стапала - 200 ден.
 Масажа на лице - 190 ден.

Појаснување:
 Ваучерот може да се користи веднаш.
 Задолжителна е претходна резервација на термин на тел: 077/ 646 06
 Ваучерот можете да го прикажете од вашиот мобилен телефон или таблет. Не е задолжително негово печатење.

Ул. Волгоградска бр 4-1/3
Нас. Карпош 4
(Улицата наспроти влезот на
паркингот на City Mall,
втората зграда од десна страна)
Покажи ми го патот
тел: 077/ 646 - 064
е-маил
tamara.manceva@gmail.com
Facebook

• Задолжителна е претходна резервација на тел: 077/ 646 - 064

Центар за болка, масажа и телесно здравје „Др. Манчева“
Визијата е подршка и помош во долготрајниот процес на обезболување и нега. Мисијата е третмани со најсовремени машини и апарати.


Може да ве интересираат и следниве понуди: