30% попуст или 700 ден. за физикална терапија за деца (специјални вежби за кифоза, сколиоза, и рамни стапала) во времетраење од 60 мин. во Центар за детска рехабилитација „Петка“

Со купување на овој ваучер добивате 17 "kupinapopust" поени.

Купи за 700 ден. Купи како подарок
    • Симнато од 1000 ден.
    • Попуст 30%
    • Заштедуваш 300 ден.
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  09.08.2022  до  31.10.2022 

Добивате:
 Физикална терапија за деца:
- специјални вежби за кифоза
- сколиоза
- рамни стапала
 Времетраење: 60 мин.
Појаснување:
 Задолжителна е претходна резервација на термин: 070/ 888 933
• Детска рехабилитација „Петка“ со магистриран физиотерапевт за физикална терапија во педијатрија, со доедукација во соседните држави од меѓународно сертифицирани обучувачи


Ул. Коста Шахов бр:8 
Покажи ми го патот
тел. 070 888 933
е-маил: centarzarehabilitacija5@gmail.com
Facebook
WEB

• Потребна е претходна резервацијан на термин на тел: 070/ 888 933


Центарот за детска рехабилитација „Петка“ - Стимулација на прематурни деца, рехабилитација при потешкотии во физичкиот развој, грбни искривувања, рамни стапала, тортиколис, фрактури.
Првата година од животот на вашите деца е нјаважна за правилниот физички развој. 
Обезбедуваме професионална помош за предвремено родени деца, како и деца со доцнење во развојотМоже да ве интересираат и следниве понуди:

Работен стол - модел FRAME - 15%
Kupinapopust.mk
Работен стол - модел FRAME
Уште 6 ч. 47 мин.
 
Гејмерски стол - модел Charles Red - 18%
Kupinapopust.mk
Гејмерски стол - модел Charles Red
Уште 6 ч. 47 мин.
 
Менаџерски стол - модел BARISTO HR - 10%
Kupinapopust.mk
Менаџерски стол - модел BARISTO HR
Уште 6 ч. 47 мин.