40% попуст или 599 денари за медицинска масажа во Салон за масажа ROYALTY TREATMENT

Со купување на овој ваучер добивате 14 "kupinapopust" поени.

Купи за 599 ден. Купи како подарок
  • Симнато од 999 ден.
  • Попуст 40%
  • Заштедуваш 400 ден.
 • Преостанато време
 • 4 Купувачи
 • Ваучерот може да се искористи:
  од  02.07.2024  до  31.08.2024 

Добивате:

Медицинска масажа во Салон за масажа ROYALTY TREATMENT.
Времетраење од 60 минути.

Медицинската масажа може да се издвои како најефикасен и најатрактивен вид на масажа за клиентите, бидејќи користи низа на систематски движења на телото со цел манипулирање на телесните ткива (кожа, поткожно ткиво, мускули и мускулна фасција)

Појаснување:

 Потребна е претходна резервација на телефон:077/750-850; 079/333-103

Ул.Христо Татарчев (по старо Сава Ковачевиќ) бр.20б/2  (во новите згради од Кат Костов)

e-mail: vesnan06@gmail.com

моб.бр.: 077/750-850; 079/333-103

Потребно е претходно закажување на телефонскиот број: 077/750-850; 079/333-103


Може да ве интересираат и следниве понуди:

Третман во солариум во „Мое Студио Дадар“ - 51%
Мое студио „Дадар“ - Центар
Третман во солариум во „Мое Студио Дадар“
Уште 4 дена и 14 ч.
 
Шишање, третман со макадамија за длабинска хидратација и фенирање во најдоброто „Мое Студио Дадар“ - 66%
Мое студио „Дадар“ - Центар
Шишање, третман со макадамија за длабинска хидратација и фенирање...
Уште 4 дена и 15 ч.
 4 Купувачи
AFTER SUN  третман на лице за здрав изглед на вашата кожа и интензивна хидратација после сончање - 71%
Спец. орд. по дерматовенерологија „Skin solution“
AFTER SUN  третман на лице за здрав изглед на вашата кожа и интен...
Уште 4 дена и 15 ч.
 4 Купувачи
рН минус 10л
OnlineShopping Mk
рН минус 10л
Уште 4 дена и 15 ч.
 
рН минус 1л
OnlineShopping Mk
рН минус 1л
Уште 4 дена и 15 ч.
 
Активен кислород 1кг
OnlineShopping Mk
Активен кислород 1кг
Уште 4 дена и 15 ч.
 
Алгицид 10л
OnlineShopping Mk
Алгицид 10л
Уште 4 дена и 15 ч.
 
Алгицид
OnlineShopping Mk
Алгицид
Уште 4 дена и 15 ч.
 
- 44%
Салон за масажа ROYALTY TREATMENT
Уште 4 дена и 15 ч.
 1 Купувач
Жен шен и гуарана - 20%
Kupinapopust.mk
Жен шен и гуарана
Уште 4 дена и 15 ч.
 
Спирулина - 15%
Kupinapopust.mk
Спирулина
Уште 4 дена и 15 ч.
 
Ашваганда спорт +  - 16%
Kupinapopust.mk
Ашваганда спорт + 
Уште 4 дена и 15 ч.
 
Водно тура со АТВ мотори  - 20%
ATV Adventour - Скопје
Водно тура со АТВ мотори 
Уште 4 дена и 15 ч.
 1 Купувач
Ноќевање со појадок за две лица во Апартмани ресторан Шутиновски во Вевчани - 17%
Апартмани ресторан Шутиновски
Ноќевање со појадок за две лица во Апартмани ресторан Шутиновски ...
Уште 4 дена и 15 ч.
 
Курс по практично основно сметководство во времетраење од 2 месеци - 70%
Винер - Едукација сметководство и консалтинг
Курс по практично основно сметководство во времетраење од 2 месец...
Уште 4 дена и 15 ч.