24% попуст или 5500 ден. за масажа по избор ЗА ПАРОВИ (релакс, спорт, тајландска) + бесплатно користење на СПА во Park Hotel & Spa

Со купување на овој ваучер добивате 76 "kupinapopust" поени.

Купи за 5500 ден. Купи како подарок
    • Симнато од 7200 ден.
    • Попуст 24%
    • Заштедуваш 1700 ден.
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  09.07.2024  до  31.08.2024 

Добивате:
Масажа по избор ЗА ПАРОВИ (релакс, спорт, тајландска) + Бесплатно користење на спа центарот (базен, парна бања, финска сауна, топли мермерни лежалки) во текот на денот.

По динамичниот ден бесконечно исполнет со обврски, посветете си го заслуженото внимание и посетете го СПА центарот „ПАРК“ каде може да уживате во комплетна регенерација и релаксација на вашите тело и ум.

Оваа понуда е наменета исклучиво за просторијата за парови (соба за масажа со два кревети)


РЕЛАКС МАСАЖА

Одлична масажа за оние кои имале напорен работен период бидејќи оваа масажа веднаш помага да се ослободите од стресот и да го опуштите вашето тело. Третманот вклучува долги мазни лизгачки движења кои течат со длабоко релаксирачки притисок. Обезбедете си пријатно време и ослободете се од секојдневниот стрес со стил. Времетраење: 60 минути. СПОРТ МАСАЖА

Масажа погодна за спортисти. Техниките што се користат се специфични за спортот што го избира спортистот, фокусирајќи се на делови од телото кои се прекумерно искористени и под стрес од повторливи или агресивни движења. Во својата срж, оваа масажа овозможува мускулна флексибилност и издржливост, го намалува заморот и спречува повреди. Задоволство е што ќе го подготви вашето тело и ум за неговите оптимални перформанси. Времетраење: 45 минути ТАЈЛАНДСКА МАСАЖА Традиционалната тајландска масажа, која тече по линиите на енергијата на телото (Зен), има за цел да ја скрши секоја блокада, да ја стимулира циркулацијата и да ја врати силата и благосостојбата. Терапевтот ги користи рацете, колената, нозете и стапалата за да ве придвижи во низа истегнувања слични на јога додека применува мускулна компресија, мобилизација на зглобовите и акупресура за целосно освежување на вашето тело. Искусете егзотично задоволство од нашите висококвалификувани терапевти во срцето на СкопјеВреметраење: 60 минути. Понудата важи за мажи и жени.

Појаснување:

 Потребна е претходна резервација на телефон 02 5 51 51 75 


Stoltenbergova no.4/3, Skopje, Republic of Macedonia
02 5 51 51 75 
spa@phg.com.mk

Потребно е претходно закажување на телефонскиот број: 02 5 51 51 75 
Може да ве интересираат и следниве понуди:

Третман во солариум во „Мое Студио Дадар“ - 51%
Мое студио „Дадар“ - Центар
Третман во солариум во „Мое Студио Дадар“
Уште 4 дена и 13 ч.
 
Шишање, третман со макадамија за длабинска хидратација и фенирање во најдоброто „Мое Студио Дадар“ - 66%
Мое студио „Дадар“ - Центар
Шишање, третман со макадамија за длабинска хидратација и фенирање...
Уште 4 дена и 14 ч.
 4 Купувачи
AFTER SUN  третман на лице за здрав изглед на вашата кожа и интензивна хидратација после сончање - 71%
Спец. орд. по дерматовенерологија „Skin solution“
AFTER SUN  третман на лице за здрав изглед на вашата кожа и интен...
Уште 4 дена и 14 ч.
 4 Купувачи
рН минус 10л
OnlineShopping Mk
рН минус 10л
Уште 4 дена и 14 ч.
 
рН минус 1л
OnlineShopping Mk
рН минус 1л
Уште 4 дена и 14 ч.
 
Активен кислород 1кг
OnlineShopping Mk
Активен кислород 1кг
Уште 4 дена и 14 ч.
 
Алгицид 10л
OnlineShopping Mk
Алгицид 10л
Уште 4 дена и 14 ч.
 
Алгицид
OnlineShopping Mk
Алгицид
Уште 4 дена и 14 ч.
 
- 44%
Салон за масажа ROYALTY TREATMENT
Уште 4 дена и 14 ч.
 1 Купувач
Медицинска масажа во Салон за масажа ROYALTY TREATMENT - 40%
Салон за масажа ROYALTY TREATMENT
Медицинска масажа во Салон за масажа ROYALTY TREATMENT
Уште 4 дена и 14 ч.
 4 Купувачи
Жен шен и гуарана - 20%
Kupinapopust.mk
Жен шен и гуарана
Уште 4 дена и 14 ч.
 
Спирулина - 15%
Kupinapopust.mk
Спирулина
Уште 4 дена и 14 ч.
 
Ашваганда спорт +  - 16%
Kupinapopust.mk
Ашваганда спорт + 
Уште 4 дена и 14 ч.
 
Водно тура со АТВ мотори  - 20%
ATV Adventour - Скопје
Водно тура со АТВ мотори 
Уште 4 дена и 14 ч.
 1 Купувач
Ноќевање со појадок за две лица во Апартмани ресторан Шутиновски во Вевчани - 17%
Апартмани ресторан Шутиновски
Ноќевање со појадок за две лица во Апартмани ресторан Шутиновски ...
Уште 4 дена и 14 ч.
 
Курс по практично основно сметководство во времетраење од 2 месеци - 70%
Винер - Едукација сметководство и консалтинг
Курс по практично основно сметководство во времетраење од 2 месец...
Уште 4 дена и 14 ч.