390 денари за 50 минутно уживање 3 во 1! Искористете го попустот од 51% за масажа на цело тело + рефлексотерапија (масажа на стопала) + масажа на глава со есенцијално масло по избор (цимет, портокал или лаванда) во салон за убавина "Прима Бела"

Со купување на овој ваучер добивате 7 "kupinapopust" поени.

Истечено Купи како подарок
    • Симнато од 800 ден.
    • Попуст 51%
    • Заштедуваш 410 ден.
  • 17 Купувачи
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  18.10.2018  до  30.11.2018 

Добивате:
 Масажа на цело тело, стопала (рефлексотерапија) и глава со есенцијално масло по избор (цимет, портокал или лаванда).
 Масажата е со времетраење од 50 минути.
 Чувство на опуштеност и релаксација.
Појаснување:
 Понудата важи за мажи и жени.
• Ваучерот може да се користи веднаш.
• Потребна е претходна резервација 2 дена однапред на телефон: 071 248 180, после 12ч.
 За оваа понуда не е задолжително печатење на ваучерот. Доволно е да го покажете единствениот код од ваучерот преку вашиот мобилен телефон


Ул. 23 Октомври 1а
Покажи ми го патот
тел: 071 248 180
Раб. време:
Пон-пет
од 12:00 - 20:00ч.
Сабота
од 12:00 - 16:00ч.
Facebook

Задолжителна е претходна резервација 2 дена однапред на тел: 071 248 180 после 12ч.Салон за убавина "Прима Бела"

Салонот за убавина ПРИМА БЕЛА е отворен во 2017 година.На своите клиенти им нуди широка лепеза на услуги за негување на лице и тело кои се изведуваат од страна на стручен кадар. Во пријатен амбиент ќе Ве дочека љубезен и насмеан персонал кој ќе Ви овозможи да се чувствувате пријатно и релаксирано. Повелете, Ве очекуваме.


Може да ве интересираат и следниве понуди:

Online курсеви за електрична гитара во времетраење од 6 или 12 месеци  - 96%
Online Курсеви по гитара „Totally Electric Guitars“
Online курсеви за електрична гитара во времетраење од 6 или 12 ме...
Уште 7 дена и 2 ч.
 
Надградба на свилени трепки - 60%
Social Hair Salon - Нас. Центар
Надградба на свилени трепки
Уште 6 дена и 6 ч.
 
Термин - 29.03 - 31.03.2019 год. - 20%
Kupinapopust.mk - нас.Центар
Термин - 29.03 - 31.03.2019 год.
Уште 7 дена и 2 ч.
 
24 Power Plate третмани со личен тренер со времетраење од 1 месец: 12 тренинзи Power Plate + 12 кардио вежби (со Orbitrek) + 8 антицелулитни масажи - 66%
Фитнес центар „Power Plate Studio MK“
24 Power Plate третмани со личен тренер со времетраење од 1 месец...
Уште 7 дена и 2 ч.
 
Велигденска понуда - Термин - 25.04 - 30.04.2019 год.
Хотел „Apart Hotel Aspen 4*“ - Банско
Велигденска понуда - Термин - 25.04 - 30.04.2019 год.
Уште 7 дена и 2 ч.
 
Термин - 01.04 - 30.06.2019 год.
Хотел „Casa Karina 4*“, Банско
Термин - 01.04 - 30.06.2019 год.
Уште 7 дена и 2 ч.
 
Велигденска понуда - Термин - 25.04 - 02.05.2019 год.
Хотел „Casa Karina 4*“, Банско
Велигденска понуда - Термин - 25.04 - 02.05.2019 год.
Уште 7 дена и 2 ч.
 
Промена и балансирање на 4 пневматици - 51%
CERES - Skopje guma
Промена и балансирање на 4 пневматици
Уште 7 дена и 1 ч.
 31 Купувачи
Термин - 11.03 - 31.03.2019 год.
Хотел „Riverside“ 4* - Банско
Термин - 11.03 - 31.03.2019 год.
Уште 6 дена и 6 ч.
 
Велигденска понуда / Термин - 22.04 - 07.05.2019 год.
Хотел „Four Leaf Clover“ - Банско
Велигденска понуда / Термин - 22.04 - 07.05.2019 год.
Уште 7 дена и 2 ч.
 
КАПУЕРА тренинзи за деца и возрасни - 50%
Спортски боречки клуб „КАПУЕРА“ - Нас. Центар
КАПУЕРА тренинзи за деца и возрасни
Уште 7 дена и 2 ч.
 1 Купувач