390 денари за 50 минутно уживање 3 во 1! Искористете го попустот од 51% за масажа на цело тело + рефлексотерапија (масажа на стопала) + масажа на глава со есенцијално масло по избор (цимет, портокал или лаванда) во салон за убавина "Прима Бела"

Со купување на овој ваучер добивате 7 "kupinapopust" поени.

Истечено Купи како подарок
    • Симнато од 800 ден.
    • Попуст 51%
    • Заштедуваш 410 ден.
  • 17 Купувачи
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  18.10.2018  до  30.11.2018 

Добивате:
 Масажа на цело тело, стопала (рефлексотерапија) и глава со есенцијално масло по избор (цимет, портокал или лаванда).
 Масажата е со времетраење од 50 минути.
 Чувство на опуштеност и релаксација.
Појаснување:
 Понудата важи за мажи и жени.
• Ваучерот може да се користи веднаш.
• Потребна е претходна резервација 2 дена однапред на телефон: 071 248 180, после 12ч.
 За оваа понуда не е задолжително печатење на ваучерот. Доволно е да го покажете единствениот код од ваучерот преку вашиот мобилен телефон


Ул. 23 Октомври 1а
Покажи ми го патот
тел: 071 248 180
Раб. време:
Пон-пет
од 12:00 - 20:00ч.
Сабота
од 12:00 - 16:00ч.
Facebook

Задолжителна е претходна резервација 2 дена однапред на тел: 071 248 180 после 12ч.Салон за убавина "Прима Бела"

Салонот за убавина ПРИМА БЕЛА е отворен во 2017 година.На своите клиенти им нуди широка лепеза на услуги за негување на лице и тело кои се изведуваат од страна на стручен кадар. Во пријатен амбиент ќе Ве дочека љубезен и насмеан персонал кој ќе Ви овозможи да се чувствувате пријатно и релаксирано. Повелете, Ве очекуваме.


Може да ве интересираат и следниве понуди:

Омбре нијансирање или прамени на фолија + фенирање - 76%
Студио „Ин Малова“ - Карпош 4
Омбре нијансирање или прамени на фолија + фенирање
Уште 2 дена и 7 ч.
 
10 минутен лежечки Turbo lyxure солариум - 84%
Студио „Ин Малова“ - Карпош 4
10 минутен лежечки Turbo lyxure солариум
Уште 2 дена и 7 ч.
 
Цел пакет третмани (јонизација, механичко чистење, дијамантска микродермоабразија, хемиски пилинг, маска и крема) - 67%
Дерматoлошка орд. „Дерма Плус“-во зградата до Бисер
Цел пакет третмани (јонизација, механичко чистење, дијамантска ми...
Уште 2 дена и 9 ч.
 1 Купувач
Термин - 12.01 - 31.01.2019 год. 
Хотел „Redenka Holiday Club“ Банско
Термин - 12.01 - 31.01.2019 год. 
Уште 8 дена и 14 ч.
 
Tрајна ласерска епилација на регија надусници, бикини или пазуви - 34%
Дерматoлошка орд. „Дерма Плус“-во зградата до Бисер
Tрајна ласерска епилација на регија надусници, бикини или пазуви
Уште 2 дена и 9 ч.
 
Еднодневна шопинг тура во Солун, посета на COSMOS и IKEA секоја САБОТА во текот на Јануари - 21%
Т.А „Идеал Превоз“, Скопје
Еднодневна шопинг тура во Солун, посета на COSMOS и IKEA секоја С...
Уште 2 дена и 9 ч.
 4 Купувачи
HAMACHI електричен тротинет ЕТ - А9 - 9%
Римеко
HAMACHI електричен тротинет ЕТ - А9
Уште 2 дена и 7 ч.
 
HAMACHI електричен тротинет ЕТ- А11 - 9%
Римеко
HAMACHI електричен тротинет ЕТ- А11
Уште 2 дена и 7 ч.
 
SAMSUNG микробранова ME 71A / BOL - 12%
Римеко
SAMSUNG микробранова ME 71A / BOL
Уште 2 дена и 7 ч.
 
Држач за очила за во автомобил - 76%
Тесла Лед
Држач за очила за во автомобил
Уште 2 дена и 9 ч.
 3 Купувачи