30% попуст или 840 денари за комбинација од професионална медицинска, спортска и релакс масажа во времетраење од 60 мин. во Салон за масажа ES


Со купување на овој ваучер добивате 24 "kupinapopust" поени.

Купи за 840 ден. Купи како подарок
  • Симнато од 1200 ден.
  • Попуст 30%
  • Заштедуваш 360 ден.
 • Преостанато време
 • 11 Купувачи
 • Ваучерот може да се искористи:
  од  06.03.2024  до  30.04.2024 

Добивате:
 Комбинација од професионална медицинска, спортска и релакс масажа во времетраење од 60 мин. во Салон за масажа ES.
 В
реметраење: 60 мин.
Појаснување:
 Задолжителна е претодхна резервација на термин на тел. 070 742 903

 За оваа понуда не е потребно да го имате ваучерот испечатен. Доволно е да го прикажете од Вашиот мобилен телефон или таблет.

Bulevar ASNOM br.8, Skopje 1000

070 742 903
es.massage@outlook.com

• Задолжително е претходно да се јавите да закажете термин на тел: 070 742 903

Салон за масажа ES е лоциран во населба Аеродром.
Нуди комбинација од професионална медицинска, спортска и релакс масажа.

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Медицински третман на лице - 70%
Спец. орд. по дерматовенерологија „Skin solution“
Медицински третман на лице
Уште 1 ден и 16 ч.
 1 Купувач
Дермаролер третман на лице - 70%
Спец. орд. по дерматовенерологија „Skin solution“
Дермаролер третман на лице
Уште 1 ден и 14 ч.
 1 Купувач
Дијамантска микродермоабразија со вапазом и маска  - 70%
Спец. орд. по дерматовенерологија „Skin solution“
Дијамантска микродермоабразија со вапазом и маска 
Уште 1 ден и 14 ч.
 2 Купувачи
Третман на лице од чист арган за ревитализација и хидратација на кожата во 'Skin Solution' - 73%
Спец. орд. по дерматовенерологија „Skin solution“
Третман на лице од чист арган за ревитализација и хидратација на ...
Уште 1 ден и 16 ч.
 
Колаген активатор третман на лице - 75%
Спец. орд. по дерматовенерологија „Skin solution“
Колаген активатор третман на лице
Уште 1 ден и 14 ч.
 4 Купувачи
Курс за Weight loss program specialist 
ИНСТИТУТ РС
Курс за Weight loss program specialist 
Уште 1 ден и 16 ч.
 1 Купувач
Тандем летање со параглајдер од Водно + снимање со GoPro камера од Параглајдинг Клуб Озон - 20%
Параглајдерски Клуб „ОЗОН“, Скопје
Тандем летање со параглајдер од Водно + снимање со GoPro камера о...
Уште 1 ден и 16 ч.
 1 Купувач
Масажа на лице + серум  - 25%
Ina Beauty
Масажа на лице + серум 
Уште 1 ден и 16 ч.
 
Спермограм - анализа на семена течност - 17%
ПЗУ „Индус Медика“
Спермограм - анализа на семена течност
Уште 1 ден и 16 ч.
 
Пункција и хистопатолошки наод на тироидна жлезда - 33%
ПЗУ „Индус Медика“
Пункција и хистопатолошки наод на тироидна жлезда
Уште 1 ден и 16 ч.
 
Ин боди - комплетна анализа + специјалистички преглед од интернист во Поликлиника Интермед Арт. - 15%
Поликлиника „Интермед Арт“, ТЦ Антико
Ин боди - комплетна анализа + специјалистички преглед од интернис...
Уште 1 ден и 16 ч.