Со купон од 250 ден. и доплата во салонот од 1250 ден. добивате 5 третмани мадеротерапија во Салон за убавина „Princess LBK Academy by Lena“

Со купување на овој ваучер добивате 21 "kupinapopust" поени.

Истечено Купи како подарок
    • Симнато од 4000 ден.
    • Попуст 63%
    • Заштедуваш 2500 ден.
  • 8 Купувачи
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  09.10.2018  до  31.08.2019 

Со купон од 250 ден. и доплата во салонот од 1250 ден. добивате: 
 5 третмани мадеротерапија
 Масажа со која во потполност ќе го редуцирате целулитот и ќе го обликувате вашето тело.
Појаснување:
 Ваучерот може да се користи веднаш со претходна резервација на термин на тел. 077 653 784
• За оваа понуда не е задолжително печатење на ваучерот. Доволно е да го прикажете од Вашиот мобилен телефон или таблет.


Ул. Андон Дуков бр. 10
Покажи ми го патот
тел.
 077/ 653 784
e-mail
lena007.de@hotmail.com
Раб. време
од пон - саб
од 09:00 - 21:00 ч
Facebook
WEB

Задолжителна е претходна резервација на тел. 077/ 653 784

Салон за убавина „Princess LBK Academy by Lena“ се наоѓа во Дебар Маало. Тренди и модерен амбиент кој ќе направи да се чувствувате разубавено.

Салонот располага со голем број на третмани:
- трајно исцртување на веѓи
- трајна шминка
- трепки: 1:1, 3D, 5D, 10D
- третмани за лице
- третмани за тело
- третмани за слабеење
- фризерски услуги
- маникир
- педикир
- депилација

Princess LBK Academy by Lena Ви нуди голем број на обуки за убавина. Располага со врвно опремени простории по светски стандарди која ќе ве едуцира за следните третмани:
- едукација за трајна шминка
- едукација за трепки
- едукација за козметичари и естетичари
- едукација за маникир и педикир
- едукација за мадеро терапија
- едукација за третмани за тело
- едукација за масажи
- едукација за фризери

За најдобро постигнати резултати во обуките, избравме да работиме со светски брендови од областа на негата и козметиката.

Ви даваме целосна поддршка и помош за вработување или започнување на свој бизнис.

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Ноќевање со појадок и вечера / Термини - 13.09 - 31.12.2019 год.
Хотел „Medite Resort SPA & Villas 5* - Сандански
Ноќевање со појадок и вечера / Термини - 13.09 - 31.12.2019 год.
Уште 5 дена и 2 ч.
 
Акумулаторски ножици за трева
Професионални и хоби алати „Купи Алат“ - Нас. Центар
Акумулаторски ножици за трева
Уште 5 дена и 2 ч.
 1 Купувач
6, 12 или 18 месечен online курс за Microsoft Excel - 90%
Online курсеви „Goethe Sprachschule“
6, 12 или 18 месечен online курс за Microsoft Excel
Уште 5 дена и 2 ч.
 
6, 12 или 18 месечен online курс по Шпански јазик - 90%
Online курсеви „Goethe Sprachschule“
6, 12 или 18 месечен online курс по Шпански јазик
Уште 5 дена и 2 ч.
 
Пакет тест за откривање на интолеранција на 96 видови храна и нејзини состојки - 74%
ПЗУ „ПАВЛИНА“ - Кисела Вода
Пакет тест за откривање на интолеранција на 96 видови храна и неј...
Уште 5 дена и 2 ч.
 6 Купувачи
HB ноќевање за 1 лице / Термини - 20.12 - 25.12; 02.01 - 01.02 или 18.02 - 10.03.2019 год. - 17%
Хотел „Finlandia“ - Пампорово
HB ноќевање за 1 лице / Термини - 20.12 - 25.12; 02.01 - 01.02 ил...
Уште 5 дена и 2 ч.
 
7 ноќевања со појадок и вечера / Термин - 01.09 - 30.09.2019 год.
Апартмани и ресторан „Konoba Akustik“ - Сутоморе
7 ноќевања со појадок и вечера / Термин - 01.09 - 30.09.2019 год.
Уште 5 дена и 2 ч.
 2 Купувачи
 Kратка релакс масажа + киропрактичен третман на цело тело - 45%
Студио за масажа „Power“
 Kратка релакс масажа + киропрактичен третман на цело тело
Уште 5 дена и 2 ч.
 2 Купувачи
Ноќевање во апартман за 2, 3, 4 или 6 лица / Термин - 22.08 - 15.11.2019 год. - 21%
Вила и апартмани „Природа“ - Берово
Ноќевање во апартман за 2, 3, 4 или 6 лица / Термин - 22.08 - 15....
Уште 5 дена и 2 ч.
 2 Купувачи
Депилација со топол восок на нозе и интима - 56%
Фризерско - козметичко студио „Стеси“ - нас. Аеродром
Депилација со топол восок на нозе и интима
Уште 5 дена и 2 ч.
 1 Купувач