До 43% попуст за ноќевање за едно лице со појадок или појадок и вечера + користењe на базен, лежалки и чадори и сместување во супер уредени апартмани со кујна, балкон, засебна бања, клима уред и Wi-Fi во комплекс „Asteris Village 3*“


Опции:

Со купување на овој ваучер добивате 13 "kupinapopust" поени.

Истечено Купи како подарок
    • Симнато од 1999 ден.
    • Попуст 43%
    • Заштедуваш 852 ден.
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  01.06.2018  до  30.09.2018 

* Пред да го купите ваучерот, ЗАДОЛЖИТЕЛНО јавете се на 071 315 460 или пишете ни на komercija@kupinapopust.mk за да ве информираме околу достапноста на собите. 
* Статусот на собите од слободни во резервирани се менува постојано, затоа потребно е да се изврши уплата што поскоро по потврдата од наша страна дека собата е слободна.
* Уплатите се вршат најдоцна до 16 часот за да може да се изврши реализација на резервацијата истиот ден. 
* Цената за сместување варира и се менува во зависност од бројот на луѓе и датумот на престој, затоа за секој наш корисник креираме индивидуални пресметки за трошокот на патување.
* Доколку во хотелот којшто го нудиме нема слободно место за вашиот посакуван датум на патување, во истиот регион ќе ви понудиме друг хотел во рамките на вашиот буџет.


Добивате:
• Ноќевање за едно лице во супер уредено студио
• Сместување со вклучен појадок - 18,5 евра
• Сместување со вклучен појадок и вечера - 31,5 евра
• Сместување во студио со кујна, фрижидер, заебна бања, балкон, клима уред.
• Користење на базен, лежалки и чадор во комплексот.
• Wi-Fi
• Супер одмор во комплекс во непосредна близина на плажата Trikorfo 
Појаснување:
• Задолжителна е претходна резервација на телефон 071 315 460 или на e-mail komercija@kupinapopust.mk со назнака „За Asteris Village“.
 Цената на ваучерот е наменета за сместување на едно лице за едно ноќевање со појадок или појадок и вечера.
 Попустот е валиден при минимум 3 ноќевања за две лица.  
• Сместување во собите по 14:00 часот. Напуштање на собите до 12:00 часот.
• Од јануари 2018 во Грција е донесен закон за задолжително плаќање на туристичка такса од страна на туристите. Таксата ја плаќате на лице место при најавата. Износот варира во зависност од рангирањето на сместувачкиот објект и се движи од 0,5 до 2 евра од ден. 
 kupinapopust.mk не е организатор на патувањето туку само посредник при резервацијата на хотелот. 


Хотел „Asteris Village 3*“
Trikorfo, Gerakini, 63100
Грција 
Покажи ми го патот

 Пред купувањето на купонот задолжителна е претходна резервација на е- маил komercija@kupinapopust.mk или на 071 315 460 

На само 5 минути оддалеченост од прекрасната песочна плажа Трикорфо овој прекрасен хотел ќе ви понуди се што ви е потребно за одличен летен одмор. 
Комплексот е оддалечен од градчето Геракини само неколку минути
Хотелот располага со двокреветни студиа, апартмани за 4 луѓе и фамилијарни апартмани. Дел од сместувачките капацитети имаат поглед кон базенот на хотелот а некои кон заливот. 
Во склоп на хотелот имате ресторан, лоби бар, бар покрај базенот, паркинг, прекрасен базен, детско катче, игралиште и огромна градина со маслинови дрвја. 
Секое студио или апартман е опремено со кујна со неопходни елементи, засебна бања, балкон, фрижидер и клима уред. 


Може да ве интересираат и следниве понуди:

Паметен часовник Nitro N-Smart Watch 1 Advanced - 75%
„НИТРО Компјутери“ - нас. Кисела Вода
Паметен часовник Nitro N-Smart Watch 1 Advanced
Уште 7 дена и 14 ч.
 
Термин - 12.01 - 31.01.2019 год. 
Хотел „Redenka Holiday Club“ Банско
Термин - 12.01 - 31.01.2019 год. 
Уште 6 дена и 19 ч.
 4 Купувачи
Еднодневна шопинг тура во Солун, посета на COSMOS и IKEA секоја САБОТА во текот на Јануари - 21%
Т.А „Идеал Превоз“, Скопје
Еднодневна шопинг тура во Солун, посета на COSMOS и IKEA секоја С...
Уште 14 ч. 25 мин.
 5 Купувачи
Држач за очила за во автомобил - 76%
Тесла Лед
Држач за очила за во автомобил
Уште 14 ч. 25 мин.
 3 Купувачи
Термин 09.01 - 31.01.2019
Хотел „Royal Plaza 3*** - Боровец
Термин 09.01 - 31.01.2019
Уште 12 ч. 15 мин.
 
Термин - 01.01 - 28.02.2019 год. - 48%
Хотел „Terra Complex 4*“, Банско
Термин - 01.01 - 28.02.2019 год.
Уште 12 ч. 15 мин.
 8 Купувачи
Ноќевање во студио за 2 лица во Апартмани „Бубамара“
Апартмани „Бубамара“ - Крушево
Ноќевање во студио за 2 лица во Апартмани „Бубамара“
Уште 14 ч. 25 мин.
 
Термини - 02.01 - 31.01; 10.02 - 28.02 или 04.03 - 31.03.2019 год.
„Seven Seasons Hotel&Spa“ - с. Бања, Банско
Термини - 02.01 - 31.01; 10.02 - 28.02 или 04.03 - 31.03.2019 год...
Уште 14 ч. 25 мин.
 
iGlove ракавици во боја по избор - 58%
Мега Мобил, нас. Аеродром
iGlove ракавици во боја по избор
Уште 14 ч. 25 мин.
 5 Купувачи