7 ноќевања во Вила „Armiriki“ -  Неа Врасна со цени почнувајќи од 15438 ден. (249 евра) во студио за 2, 3 или 4 лица. Изберете го вашиот посакуван термин на патување ова лето и уживајте

Со купување на овој ваучер добивате 108 "kupinapopust" поени.

Купи за 15438 ден. Купи како подарок
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  15.06.2018  до  30.09.2018 

Постапка за резервација:
 Задолжителна е претходна резервација на телефон 071/ 315 460 или на e-mail komercija@kupinapopust.mk со назнака „За Вила Armiriki - Неа Врасна“ пишувајќи го терминот, бројот на лица кои ќе престојуваат и дали сакате организиран или имате сопствен превоз.
* Статусот на собите од слободни во резервирани се менува постојано, затоа потребно е да се изврши уплата што побрзо по потврдата дека собата е слободна.
* За уплати истиот ден до 16 часот (по потврдата од наша страна дека има слободна соба) следува
 ДОПОЛНИТЕЛЕН ПОПУСТ.

• За да извршите уплата Ви испраќаме понуда со вкупна сума и пресметан попуст за вашиот посакуван датум на патување. Сумата може да ја уплатите онлајн со вашата платежна картичка преку нашата веб страна или во банка со уплатница на нашата жиро сметка. - види пример од уплатница.
 Во следната табела може да ги погледнете цените и термините за патување кои се фиксни и не може да се менуваат.

 Цените се изразени во евра за уплати во денарска противвредност (1 евро = 62 денари)
• Цените се изразени за наем на соба за 7 ноќевања;
 Задолжително е патничко осигурување за деновите за престој. Патничкото осигурување може да го извадите сами или да го добиете со 10% попуст на следниов линк: Еуролинк online патничко осигурување
Услови и појаснувања:
 Доплата за туристичка такса 0.5 € по соба на ден (се плаќа во објектот)
 Во цената не е вклучен превоз. Повратен превоз до Врасна чини:
Oд Скопје за Врасна:
- Скопје (Дрводекор) - 35 евра по лице
- Штип (паркинг пред пошта) - Трансфер до Велес - 40 евра по лице
- Велес (бензинска пумпа, мотел Македонија) - 35 евра по лице
- Неготино (бензинска пумпа, Неготино) - 35 евра по лице
- Удово (бензинска пумпа, Удово) - 35 евра по лице
- Граничен премин(бензинска пумпа Шимов) - 35 евра по лице
- Струмица (БП Макпетрол кај нов кружен тек) - Трансфер до Удово - 40 евра по лице
- Деца од 2 до 11.99 години: Попуст 10 евра од редовната цена
- Деца до 1.99 години бесплатно
 Време на поаѓање превоз од Скопје за Врасна (секој петок)
- 02:40 h Штип (паркинг пред пошта) - Трансфер до Велес
- 04:00 h Струмица (бензинска пумпа Макпетрол нов кружен тек) - Трансфер до Удовo
- 03:00 h Скопје (Дрводекор)
- 03:30 h Велес (бензинска пумпа, мотел Македонија)
- 04:00 h Неготино (бензинска пумпа, Неготино)
- 04:40 h Удово (бензинска пумпа, Удово)
- 05:00 h Граничен премин(бензинска пумпа Шимов
 Минимум 1 ден пред секое поаѓање Ве замолуваме да се информирате во Агенција. 
 Ги замолуваме патниците да бидат на местата за поаѓање 15 минути пред поаѓањето. 
 Поради густиот сообраќај во текот на летната сеозна можни се определени доцнења за кои однапред се извинуваме.


Вила „Armiriki“
Неа Врасна
Покажи ми го патот
тел:
 071/ 315 460
е-маил
komercija@kupinapopust.mk
WEB

 Задолжителна е претходна резервација на тел: 071/ 315 460 или на е-маил komercija@kupinapopust.mk

Вила „Armiriki“ - Неа Врасна - се наоѓа во Врасна на 100метри оддалеченост од плажа, во нејзина близина има пекара, продавница,LIDL  на 200метри, таверни, бич барови итн.

Вилата располага со паркинг, големо дворно место со оградена детска секција со лулашки, лизгалки, точачиња и играчки за најмалите, место за дружење на возрасните со скара која е на располагање на сите гости, тревник и прекрасно зеленило. Сите студија се наоѓаат во левото крило на вилата, и можат да бидат на приземје (кои се без клима) и на прв или втор спрат (кои се со клима со доплата)

Опис на соби:

Двокреветните студија располагаат со две легла, трокреветните со едно дупло легло со помали мерки од стандардните и едно единечно регуларно легло, и едно петтокреветно студио со две дупли легла и едно еднинечно. Мини кујна со прибор за готвење и јадење, фрижидер, ТВ,wi-fi,клима (доколку студиото е на спрат) тераса или балкон. Вилата располага со сопствен паркинг.

Капацитет по студио:

Студио за 2 лица + 1 дете (двокреветна соба – и не располага со екстра легло за детето)

Студио за 3 лица + 1 дете (две помали дупли легла, или еден дупли и еден единечен кревет)

Студио за 4 лица + 1 дете ( 2 дупли легла + 1 единечно легло)

Дуплите леглата во Вила Армирики се со помала ширина од стандардните легла.

• kupinapopust.mk не е организатор на патувањето туку посредник при резервацијата на хотелот / апартманот / превозот. Може да ве интересираат и следниве понуди:

18 ефективни третмани за слабеење (6 crazy fit третмани, 6 боди врапинг и 6 вакуум системи) - 82%
Салон за убавина „Refresh“, Капиштец
18 ефективни третмани за слабеење (6 crazy fit третмани, 6 боди в...
Уште 5 дена и 5 ч.
 
Релакс масажа на грб со органско кокосово масло - 65%
Салон за убавина „Refresh“, Капиштец
Релакс масажа на грб со органско кокосово масло
Уште 5 дена и 5 ч.
 
Фото - епилација на надусници, пола нозе или интима - 50%
Салон за убавина “Lady M“ - под Железничка станица
Фото - епилација на надусници, пола нозе или интима
Уште 5 дена и 5 ч.
 
Tрпезариска маса MELLTORP
Kupinapopust.mk - нас.Центар
Tрпезариска маса MELLTORP
Уште 5 дена и 5 ч.
 14 Купувачи
„Ikea“
Kupinapopust.mk - нас.Центар
„Ikea“
Уште 5 дена и 5 ч.
 
Лампа за таван LYSBOJ
Kupinapopust.mk - нас.Центар
Лампа за таван LYSBOJ
Уште 5 дена и 5 ч.
 2 Купувачи
Со купон од 150 ден. и доплата од 1340 ден. (21.5 евро) добивате 1 ноќевање за 1 лице со вклучен појадок, ручек и вечера + користење на СПА центарот / Термин (01.10 - 31.10.2018 год.) - 59%
Хотел „GRAND ROYALE Hotel & Spa“ Банско
Со купон од 150 ден. и доплата од 1340 ден. (21.5 евро) добивате ...
Уште 4 дена и 13 ч.
 12 Купувачи
Плафоњерка PULT
Kupinapopust.mk - нас.Центар
Плафоњерка PULT
Уште 5 дена и 5 ч.
 3 Купувачи
Чистење забен камен со пескарење, обработка на парадонтални џепови и полирање на забите до висок сјај - 65%
Стоматолошко - естетско студио „Diamond S Dental“ - Тафталиџ...
Чистење забен камен со пескарење, обработка на парадонтални џепов...
Уште 4 дена и 13 ч.
 2 Купувачи
Пломбирање со нано композитна порцеланска пломба или менување на стара амалгамска (метална) пломба со нова  - 56%
Стоматолошко - естетско студио „Diamond S Dental“ - Тафталиџ...
Пломбирање со нано композитна порцеланска пломба или менување на ...
Уште 4 дена и 13 ч.
 1 Купувач
Избелување на заби со професионална ласерска ламба (3 сеанси) + полирање за природен изглед, без промени на структурата на забот - 83%
Стоматолошко - естетско студио „Diamond S Dental“ - Тафталиџ...
Избелување на заби со професионална ласерска ламба (3 сеанси) + п...
Уште 4 дена и 13 ч.
 1 Купувач