45% попуст или само 744 ден. (12 евра) за ноќевање за едно лице во студио + користење на базен, лежалки и чадор во прекрасниот комплекс „Island Summer Breeze“, Кавос!

Со купување на овој ваучер добивате 16 "kupinapopust" поени.

Истечено Купи како подарок
    • Симнато од 1345 ден.
    • Попуст 45%
    • Заштедуваш 601 ден.
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  01.06.2018  до  31.10.2018 

* Пред да го купите ваучерот, ЗАДОЛЖИТЕЛНО јавете се на 071 315 460 или пишете ни на komercija@kupinapopust.mk за да ве информираме околу достапноста на собите. 
* Статусот на собите од слободни во резервирани се менува постојано, затоа потребно е да се изврши уплата што поскоро по потврдата од наша страна дека собата е слободна.
* Уплатите се вршат најдоцна до 16 часот за да може да се изврши реализација на резервацијата истиот ден.
* Цената за сместување варира и се менува во зависност од бројот на луѓе и датумот на престој, затоа за секој наш корисник креираме индивидуални пресметки за трошокот на патување.
* Доколку во хотелот којшто го нудиме нема слободно место за вашиот посакуван датум на патување, во истиот регион ќе ви понудиме друг хотел во рамките на вашиот буџет.

Добивате:
• Сместување во стандардно студио.
• Ноќевање за едно лице.

• Климатизирани соби, со балкон, фрижидер,телевизор и кујна со неопходни елементи за секојдневна употреба.
• Бесплатно користење на базен, лежалки и чадор околу базенот. 
 WiFi во целиот објект.
 Супер можност за вистински одмор и уживање на прекрасните плажи на Кавос.
• Можност за уживање на сите дополнителни услуги на Island beach resort - со соодветна доплата 
Појаснување:
• Задолжителна е претходна резервација на телефон 071 315 460 или на e-mail komercija@kupinapopust.mk со назнака „За Island Summer Breeze апартмани“.
 Постои можност да бидете сместени и со вклучен појадок или појадок и вечера. Јавете се на 071 315 460 и ќе ве информираме за цена, веднаш.
 Цената на ваучерот е наменета за сместување во двокреветно студио за едно лице за едно ноќевање.
 Минимален капацитет на сместување- 2 ворасни.
 Доколку сакате да бидете сместени во трокреветно студио цената по лице по ноќевање изнесува 15 евра, а за сместување во апартман цената изнесува 17,5 по ноќевање по лице. 
 Попустот е валиден при минимум 3 ноќевања за две лица.  
• Сместување во собите по 13:00 часот. Напуштање на собите до 11:00 часот.
• Највата ја правите на рецецијата на Island Beach Resort.
• Од јануари 2018 во Грција е донесен закон за задолжително плаќање на туристичка такса од страна на туристите. Таксата ја плаќате на лице место при најавата. Износот варира во зависност од рангирањето на сместувачкиот објект и се движи од 0,5 до 2 евра од ден. 
 kupinapopust.mk не е организатор на патувањето туку само посредник при резервацијата на хотелот. 

Апартмани Island Summer Breeze
Кавос, Крф 
Покажи ми го патот
web 

Задолжителна е претходна резервација на телефон 071 315 460 или на komercija@kupinapopust.mk


Аапртмани Island Summer Breeze, Кавос 

Апартманите се дел од познатиот комлекс Island beach resort кој се наоѓа на одлична локација во Кавос. Лоцирани се на само неколку минути оддалеченост од главниот хотел, на мирна локација. Во дворот на апартманите има базен и pool бар каде можете да уживате во освежителни пијалоци и попладневни ужинки. Се наоѓа на само 150 метри од центарот на Кавос и 300 метри оддалеченост од Kavos beach.  
Апартманите имаат сместувачки капацитет од 2,3 или 4 лица и сите располагаат со засебна бања, кујна со фрижидер и балкон. Клима уредот е достапен во собите со соодветна доплата. 
Гостите на апартманите можат да ги користат сите услуги на Island beach резортот, се разбира со соодветна доплата. Во склоп на резортот се наоѓа и најпознатиот клуб на Кавос, Bamboo, каде можете да уживате во најразлични видови на пијалоци и супер забава. 
Може да ве интересираат и следниве понуди:

ТВ комода во бела боја - модел BESTA / Шифра 402.998.90
Kupinapopust.mk - нас.Центар
ТВ комода во бела боја - модел BESTA / Шифра 402.998.90
Уште 4 дена и 15 ч.
 1 Купувач
8 чинии во сина боја - модел FÄRGRIK / Шифра 504.153.61
Kupinapopust.mk - нас.Центар
8 чинии во сина боја - модел FÄRGRIK / Шифра 504.153.61
Уште 4 дена и 15 ч.
 2 Купувачи
100% 2 Арабика кафиња - модел PATAR
Kupinapopust.mk - нас.Центар
100% 2 Арабика кафиња - модел PATAR
Уште 4 дена и 15 ч.
 2 Купувачи
 Маникир на природни нокти + гел на природни нокти + боја по избор - 71%
Студио „Ин Малова“ - Карпош 4
 Маникир на природни нокти + гел на природни нокти + боја по избо...
Уште 4 дена и 15 ч.
 
 Депилација со топол восок на раце, нозе и пазуви + гратис депилација на надусници во салон за убавина 'Прима Бела' - 39%
Салон за убавина "Прима Бела"
 Депилација со топол восок на раце, нозе и пазуви + гратис депила...
Уште 4 дена и 15 ч.
 
Масажа на цело тело + рефлексотерапија (масажа на стопала) + масажа на глава со есенцијално масло по избор (цимет, портокал или лаванда) во салон за убавина 'Прима Бела' - 51%
Салон за убавина "Прима Бела"
Масажа на цело тело + рефлексотерапија (масажа на стопала) + маса...
Уште 4 дена и 15 ч.
 1 Купувач
Половен телефон марка Samsung J5 2016 
Kupinapopust.mk - нас.Центар
Половен телефон марка Samsung J5 2016 
Уште 4 дена и 15 ч.
 
Нијансирање на коса со техника по Ваш избор (Омбре, Сомбре, Балајаж, Фламбојаж или Лајаж)  - 59%
Мое студио „Дадар“ - Центар
Нијансирање на коса со техника по Ваш избор (Омбре, Сомбре, Балај...
Уште 3 дена и 22 ч.
 1 Купувач
Шишање, третман со кератинска маска за сува и оштетена коса и фенирање  - 59%
Мое студио „Дадар“ - Центар
Шишање, третман со кератинска маска за сува и оштетена коса и фен...
Уште 3 дена и 22 ч.
 7 Купувачи
Шишање, миење, маска против првут и фенирање на мажи - 49%
Мое студио „Дадар“ - Центар
Шишање, миење, маска против првут и фенирање на мажи
Уште 3 дена и 22 ч.
 3 Купувачи
Надградба на свилени трепки - 50%
Мое студио „Дадар“ - Центар
Надградба на свилени трепки
Уште 3 дена и 22 ч.
 1 Купувач
Angel Eye сет светла за фарови со модел по избор - 47%
Kupinapopust.mk - нас.Центар
Angel Eye сет светла за фарови со модел по избор
Уште 3 дена и 22 ч.
 
Полица GNEDBY од 'Ikea'
Kupinapopust.mk - нас.Центар
Полица GNEDBY од "Ikea"
Уште 4 дена и 15 ч.
 1 Купувач
Две декоративни закачалки - модел TJUSIG
Kupinapopust.mk - нас.Центар
Две декоративни закачалки - модел TJUSIG
Уште 4 дена и 15 ч.
 1 Купувач