Цени почнувајќи од 6820 ден. (110 евра) за HB+ и 7936 ден. (128 евра) за Ultra All Inclusive во студио за макс. 3 особи за термин од 03.09 - 30.09.2018 год. во Хотел „Xenios Anastasia Resort & SPA 5*“ - Неа Скиони, Халкидики


Опции:
Истечено Купи како подарок
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  03.09.2018  до  31.10.2018 

* Пред да го купите ваучерот, ЗАДОЛЖИТЕЛНО јавете се на 078/ 439 829 или пишете ни на admin@kupinapopust.mk за да ве информираме околу достапноста на собите. 
* Статусот на собите од слободни во резервирани се менува постојано, затоа потребно е да се изврши уплата што побрзо по потврдата дека собата е слободна.
* Цената за сместување варира во зависност од бројот на луѓе и датумот на патување, затоа за секој наш корисник креираме индивидуални пресметки за трошокот на патување.

 Цени почнувајќи од 6820 ден. (110 евра) за HB+ (појадок и вечера + пијалоци)
 Цени почнувајќи од 7936 ден. (128 евра) за Ultra All Inclusive (појадок, ручек и вечера + пијалоци)

Појаснување:
 Понудата е валидна за период од 03.09 - 30.09.2018 год.

Процедура за купување ваучер:
 Задолжителна е претходна резервација на телефон 078/ 439 829 или на e-mail admin@kupinapopust.mk
 Цената е валидна при максимално искористување на капацитетот на собата.
 За да го добиете попустот потребно е да резервирате минимум 2 ноќевања.

Хотел „ Xenios Anastasia Resort & SPA 5*“
Неа Скиони, Халкидики
Покажи ми го патот
тел:
078/ 439 829
е-маил
admin@kupinapopust.mk

 Задолжителна е претходна резервација на телефон 078/ 439 829 или на e-mail: admin@kupinapopust.mk

Хотел „Xenios Anastasia Resort & SPA 5*“ - Паљури, Халкидики - Се наоѓа на прекрасна плажа во близина на Неа Скиони, на полуостровот Касандра, од ненадмината убавина и историски вредности од античко време. Врз основа на Ultra All inclusive програмата Xenios Anastasia Resort & SPA нуди удобно сместување за дневна и вечерна забава, спортови на вода, велнес центар, бесплатен Wi-Fi, базени, специјална програма за мајки и деца. Xenios Anastasia Resort & SPA нуди високи стандарди за сместување и семејни одмори.

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Месечна членарина за групна фитнес активност за мажи - Extreme Workout, жени и деца  - 50%
G - FITNESS (Голден фитнес) - Аеродром
Месечна членарина за групна фитнес активност за мажи - Extreme Wo...
Уште 9 дена и 4 ч.
 
Рачен алат, ударни дупчалки, пневматски ексцентирчни брусилки, акумулаторски одвртувачи и уште многу други производи од продажниот салон за алати „Купи Алат“
Професионални и хоби алати „Купи Алат“ - Нас. Центар
Рачен алат, ударни дупчалки, пневматски ексцентирчни брусилки, ак...
Уште 2 дена и 22 ч.
 1/1 Купувач
6 месечен online курс по Германски јазик - 96%
Online курсеви по Германски јазик „Goethe Sprachschule“
6 месечен online курс по Германски јазик
Уште 2 дена и 22 ч.
 
1 ноќевање за двајца со појадок + користење на СПА центарот / Термин (06.11 0 30.11.2018 год.) - 38%
Хотел & СПА „Тино“ - Св. Стефан, Охрид
1 ноќевање за двајца со појадок + користење на СПА центарот / Тер...
Уште 2 дена и 22 ч.
 
1 ноќевање за 1 лице на база BB + СПА / Термин (06.11 - 30.11.2018 год.) - 48%
Хотел „Тино“ - Охрид
1 ноќевање за 1 лице на база BB + СПА / Термин (06.11 - 30.11.201...
Уште 2 дена и 22 ч.
 
Пакет од 100 фотографии со димензии 10 x 15 цм - 50%
Фото студио „CITY PLUS“
Пакет од 100 фотографии со димензии 10 x 15 цм
Уште 2 дена и 4 ч.
 1 Купувач
Eнзимски третман за чисто и освежено лице - 78%
Дерматолошка ординација "Alter Ego"
Eнзимски третман за чисто и освежено лице
Уште 2 дена и 22 ч.
 1 Купувач
Дерма окси третман против стареење за хидратација и освежување на лице - 74%
Дерматолошка ординација "Alter Ego"
Дерма окси третман против стареење за хидратација и освежување на...
Уште 2 дена и 22 ч.
 5 Купувачи
Ласерска епилација на влакна на пазуви - 68%
Дерматолошка ординација "Alter Ego"
Ласерска епилација на влакна на пазуви
Уште 2 дена и 22 ч.