7 ноќевања на база полн пансион (доручек, ручек и вечера) во Хотел „Gran Hotel Don Juan“ - Лорет Де Мар, Шпанија со цени почнувајќи од 42098 ден. (679 евра) по лице. Одберете го вашиот посакуван термин на патување ова лето и побарајте понуда!

Со купување на овој ваучер добивате 134 "kupinapopust" поени.

Истечено Купи како подарок
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  02.07.2018  до  03.09.2018 

Постапка за резервација:
 Задолжителна е претходна резервација на телефон 070/ 732 842 или на e-mail admin@kupinapopust.mk со назнака „Хотел „Gran Hotel Don Juan“ - Лорет Де Мар, Шпанија“ пишувајќи го терминот, бројот на лица кои ќе престојуваат.
* Статусот на собите од слободни во резервирани се менува постојано, затоа потребно е да се изврши уплата што побрзо по потврдата дека собата е слободна.
* За уплати истиот ден до 16 часот
 (по потврдата од наша страна дека има слободна соба) следува ДОПОЛНИТЕЛЕН ПОПУСТ.

• За да извршите уплата ви испраќаме понуда со вкупна сума и пресметан попуст за вашиот посакуван датум на патување. Сумата може да ја уплатите онлајн со вашата платежна картичка преку нашата веб страна или во банка со уплатница на нашата жиро сметка. види пример од уплатница.
 Во следната табела може да ги погледнете цените и термините за патување кои се фиксни и не може да се менуваат.

• Цените се дадени за сместување по лице според табелата.
• Цените се изразени во евра за уплати во денарска противвредност (1 евро = 62 денари)
• Во следната табела можете да ги погледнете и термините за превоз


 Препорачуваме патничко осигурување за деновите за престој. Патничкото осигурување може да го извадите сами или да го добиете со 10% попуст на следниов линк: Еуролинк online патничко осигурување
Услови и појаснувања:
 Доплата за туристичка такса 1 € по лице на ден (се плаќа во хотелот)
• Цените се дадени по лице за минимум 2 лица во двокреветна соба
• За сместување на 1 возрасен со 1 дете, детето плаќа цела сума
• За ова патување потребен е валиден биометриски пасош од 90 дена
• Kраен рок за откажување на аранжманот од страна на агенцијата 7 дена пред патување
• За резервација 50% од вкупната сума, целосна уплата најдоцна 1 месец пред поаѓање
• За откажување на аранжманoт средствата НЕ се рефундираат
• За резервација 50% од вкупната сума, целосна уплата најдоцна 1 месец пред поаѓање


Хотел „Gran Hotel Don Juan“
Лорет Де Мар, Шпанија
Покажи ми го патот
тел: 070/ 732 842
е-маил
admin@kupinapopust.mk

 Потребна е претходна резервација на 070/ 732 842 или на е-маил admin@kupinapopust.mk

Хотел „Gran Hotel Don Juan“ - Лорет Де Мар, Шпанија - е комлекс од три згради, од кои во две од нив се наоѓаат стандардните соби. Хотелот пружа комфор во внатрешниот и надворешниот дел.

Локацијата на Хотелот е означена на мапата

• kupinapopust.mk не е организатор на патувањето туку посредник при резервацијата на хотелот / апартманот / превозот. Лоред Де Мар
Водата, симболот на животот е суштината Лорет де Мар. Поморски град кој ги придобива посетителите со големиот број плажи, кристално чиста вода и квалитетни услуги. Плажите и заливите го прават овој град идеална дестинација за опуштање и уживање во сите видови активности.


Може да ве интересираат и следниве понуди:

Паметен часовник Nitro N-Smart Watch 1 Advanced - 75%
„НИТРО Компјутери“ - нас. Кисела Вода
Паметен часовник Nitro N-Smart Watch 1 Advanced
Уште 7 дена и 14 ч.
 
Термин - 12.01 - 31.01.2019 год. 
Хотел „Redenka Holiday Club“ Банско
Термин - 12.01 - 31.01.2019 год. 
Уште 6 дена и 19 ч.
 4 Купувачи
Еднодневна шопинг тура во Солун, посета на COSMOS и IKEA секоја САБОТА во текот на Јануари - 21%
Т.А „Идеал Превоз“, Скопје
Еднодневна шопинг тура во Солун, посета на COSMOS и IKEA секоја С...
Уште 14 ч. 59 мин.
 5 Купувачи
Држач за очила за во автомобил - 76%
Тесла Лед
Држач за очила за во автомобил
Уште 14 ч. 58 мин.
 3 Купувачи
Термин 09.01 - 31.01.2019
Хотел „Royal Plaza 3*** - Боровец
Термин 09.01 - 31.01.2019
Уште 12 ч. 49 мин.
 
Термин - 01.01 - 28.02.2019 год. - 48%
Хотел „Terra Complex 4*“, Банско
Термин - 01.01 - 28.02.2019 год.
Уште 12 ч. 49 мин.
 8 Купувачи
Ноќевање во студио за 2 лица во Апартмани „Бубамара“
Апартмани „Бубамара“ - Крушево
Ноќевање во студио за 2 лица во Апартмани „Бубамара“
Уште 14 ч. 58 мин.
 
Термини - 02.01 - 31.01; 10.02 - 28.02 или 04.03 - 31.03.2019 год.
„Seven Seasons Hotel&Spa“ - с. Бања, Банско
Термини - 02.01 - 31.01; 10.02 - 28.02 или 04.03 - 31.03.2019 год...
Уште 14 ч. 58 мин.
 
iGlove ракавици во боја по избор - 58%
Мега Мобил, нас. Аеродром
iGlove ракавици во боја по избор
Уште 14 ч. 58 мин.
 5 Купувачи