Лето во Сончев Брег! До 38% попуст за ноќевање во студио со/без појадок + користење на базен, лежалки и чадор во термин по Ваш избор во прекрасниот хотел „Sun Gate 3*“


Опции:

Со купување на овој ваучер добивате 17 "kupinapopust" поени.

Купи за 171 ден. Купи како подарок
  • Симнато од 1995 ден.
  • Попуст 29%
  • Заштедуваш 569 ден.
 • Преостанато време
 • Ваучерот може да се искористи:
  од  01.06.2018  до  30.09.2018 

Добивате:
• Едно ноќевање за едно лице. 
• Сместување во студио (2+1)
• Период на престој кој вам ви одговара. 
• Само сместување - во периодот од 01.06 - 15.06 или од 10.09 - 30.09 - 23 евра
• Само сместување во периодот од 15.06 до 10.07 - 33 евра
• Сместување со појадок во периодот од 01.06 - 15.06 или од 10.09 - 30.09 - 28,5 евра
• Сместување со појадок во периодот од 15.06 до 10.07 - 38,5 евра
• Бесплатно користење на надворешен базен
• Лежалки и чадори во склоп на базенот. 
• Wi - Fi во лоби барот и околу базенот. 
• Паркинг со задолжителна претходна најава.
• Супер летен одмор во прекрасниот туристички комплекс Сончев Брег. 
Појаснување: 
• Попустот е валиден при минимум 2 остварени ноќевања. 
• Купувате купон по ноќевање по лице. Тоа значи ако престојувате двајца возрасни, за две ноќевања ви се потребни 4 купони. 
Доплати за деца и трет возрасен: 
• Деца до 3 г се сместуваат бесплатно.
• Деца од 3 - 11,99 г на дополнително легло сместени во студио доплаќаат 5 евра на ден.
• Деца од и над 12 г или трет ворасен сместен на дополнително легло во студио, доплаќаат 7,7 на ден. 
• Сите овиде суми се доплаќаат на рецепцијата на хотелот.
Корисни информации:
• Сместување во хотелот - по 14.00 часот, ослободување на собите - до 12 часот.
• Опис на сместување: Сите студија (38 м2) се модерно опремени со компактна кујна со керамичка плоча, фрижидер, прибор за јадење, спална, дневна со масичка, , клима уред, LCD телевизор, бања со туш кабина и фен, WC и тераса. Собите се чистат секојдневно, а постелнина се променува на секои три дена. 
Процедурата за купување на купон е следнава:
 Пред да ги купите купоните, потребно е да се јавите во хотелот на 00359 879 09 90 90 или  да напишете на е-маил hotelsungate@gmail.com за да се информирате дали има слободна соба.
 По потврдната информација дека има слободна соба во рок од максимум 24 часа ги купувате купоните.
 Купоните ги испраќате на е-mail на хотелот како доказ дека сте извршиле плаќање. При check-in во хотелот потребно е да ги прикажете испечатените купони кои претходно сте ги испратиле на e-mail на хотелот.


Локација: Сончев Брег
8240 Бугарија 
Покажи ми го патот
телефон: 00359 879 09 90 90

е-маил: hotelsungate@gmail.com
web
Facebook 

 Пред купувањето на купоните, задолжително е претходна резервација на телефон 00359 879 09 90 90 или на е-маил hotelsungate@gmail.com
 По потврдата дека има слободни места ги купувате купоните од kupinapoopust.mk а потоа ги препраќате на хотелот како потврда за извршено плаќање. 


Хотел Sun Gate, Сончев Брег
Хотелот се наоѓа на само неколку минути пешачење до плажа. На располагање ви е надворешниот базен на хотелот со дел за најмладите. 
Во хотелот исто така ќе најдете и лоби бар, бар покрај базенот, прекрасен ресторан и супермаркет. 
Секое студио располага со засебна бања, фен, кујна, фрижидер, клима уред, телевизор и балкон. 
Во непосредна близина на хотелот, на само 10 минути пешачење се наоѓа локалниот Аква парк, а со само 15 минути возење можете да стигнете до Несебар.

Може да ве интересираат и следниве понуди:

1 ноќевање за max 4 лица во апартман - Nea Flogita (јул/авг) - 34%
Апартмани Muories - Nea Flogita
1 ноќевање за max 4 лица во апартман - Nea Flogita (јул/авг)
Уште 7 дена и 15 ч.
 
 • 300 ден.
 • 4200 ден.
1 ноќевање за max 4 лица во апартман - Nea Flogita (до 30.06.2018) - 48%
Апартмани Muories - Nea Flogita
1 ноќевање за max 4 лица во апартман - Nea Flogita (до 30.06.2018...
Уште 7 дена и 15 ч.
 
 • 2170 ден.
 • 4200 ден.
30 екстра ефективни третмани за слабеење - 85%
Салон за убавина „ТРЕНД АС“- К. Вода kај Рампа
30 екстра ефективни третмани за слабеење
Уште 7 дена и 15 ч.
 
 • 2800 ден.
 • 19000 ден.
Kласичен маникир - 76%
Салон за убавина „Vita Lux“ - позади Капитол
Kласичен маникир
Уште 7 дена и 15 ч.
 
 • 120 ден.
 • 500 ден.
Класичен педикир со парафин - 50%
Салон за убавина „Vita Lux“ - позади Капитол
Класичен педикир со парафин
Уште 7 дена и 15 ч.
 
 • 250 ден.
 • 500 ден.
5 третмани за слабеење со термо ќебе - 60%
Салон за убавина „Vita Lux“ - позади Капитол
5 третмани за слабеење со термо ќебе
Уште 7 дена и 15 ч.
 
 • 600 ден.
 • 1500 ден.
Депилација на цели нозе и препони - 50%
Салон за убавина „Vita Lux“ - позади Капитол
Депилација на цели нозе и препони
Уште 7 дена и 15 ч.
 
 • 300 ден.
 • 600 ден.
Комплетен класичен третман на лице (ESENSA MEDITERANA) - 53%
Салон за убавина „Vita Lux“ - позади Капитол
Комплетен класичен третман на лице (ESENSA MEDITERANA)
Уште 7 дена и 15 ч.
 
 • 350 ден.
 • 750 ден.
Педикир со купка, пилинг, масажа, отстранување на кутикули, полирање и лакирање - 45%
Салон за убавина “Тим Бјути“- нас.Ново Лисиче
Педикир со купка, пилинг, масажа, отстранување на кутикули, полир...
Уште 7 дена и 15 ч.
 
 • 300 ден.
 • 550 ден.
Купка, пилинг, масажа на раце и маникир - 56%
Салон за убавина “Тим Бјути“- нас.Ново Лисиче
Купка, пилинг, масажа на раце и маникир
Уште 7 дена и 15 ч.
 
 • 200 ден.
 • 450 ден.
Ноќевања со појадок за 2 лица, Лутраки - 40%
Хотел „Almopia 3* “ - Лутраки
Ноќевања со појадок за 2 лица, Лутраки
Уште 7 дена и 15 ч.
 
 • 262 ден.
 • 2940 ден.
Ноќевање со појадок + базен, лежалки и чадори  - 25%
Хотел „Achilion 3*“, Скала Потамиа, Тасос
Ноќевање со појадок + базен, лежалки и чадори 
Уште 5 дена и 9 ч.
 
 • 1488 ден.
 • 1984 ден.
Ноќевање во апартмани на сама плажа + базен + лежалки и чадор  - 34%
Sunset Hotel, Paradissos - Неос Мармарас
Ноќевање во апартмани на сама плажа + базен + лежалки и чадор 
Уште 5 дена и 9 ч.
 
 • 1612 ден.
 • 2456 ден.
Ноќевање на база полупансион премиум + базен  - 28%
Хотел „Grand Victoria 3*“, Ханиоти
Ноќевање на база полупансион премиум + базен 
Уште 5 дена и 9 ч.
 
 • 2728 ден.
 • 3800 ден.
7 ноќевања во студио за 2 лица во вила „Poppis“, Калитеа
Вила „Poppis“ - Калитеа
7 ноќевања во студио за 2 лица во вила „Poppis“, Калитеа
Уште 5 дена и 9 ч.
 
 • 15000 ден.
7 ноќевања за едно лице + превоз 
Вила „Janis“ - Лептокарија
7 ноќевања за едно лице + превоз 
Уште 5 дена и 9 ч.
 
 • 7378 ден.
Базен со димензии 262X175X51cm - 10%
Зизи Трег Дооел - Тетово
Базен со димензии 262X175X51cm
Уште 1 ден и 9 ч.
 
 • 1880 ден.
 • 2090 ден.
Базен со димензии 198X51cm - 10%
Зизи Трег Дооел - Тетово
Базен со димензии 198X51cm
Уште 1 ден и 8 ч.
 
 • 1880 ден.
 • 2090 ден.
Базен со димензии 262X157X46cm - 10%
Зизи Трег Дооел - Тетово
Базен со димензии 262X157X46cm
Уште 71 дена и 6 ч.
 
 • 1700 ден.
 • 1890 ден.
Базен со димензии 201X150X51cm - 10%
Зизи Трег Дооел - Тетово
Базен со димензии 201X150X51cm
Уште 1 ден и 8 ч.
 
 • 1520 ден.
 • 1690 ден.
Базен SPIDERMAN со димензии 152X30cm - 10%
Зизи Трег Дооел - Тетово
Базен SPIDERMAN со димензии 152X30cm
Уште 1 ден и 9 ч.
 
 • 980 ден.
 • 1090 ден.
7 ноќевања во студио за 2, 3 или 4 лица!
Вила „Armiriki“ - Неа Врасна
7 ноќевања во студио за 2, 3 или 4 лица!
Уште 5 дена и 9 ч.
 
 • 15438 ден.
Хавајска „ломи ломи“ масажа на цело тело (50 минути) - 63%
Студио „АЛТЕРНАТИВА“ - нас. Влае
Хавајска „ломи ломи“ масажа на цело тело (50 минути)
Уште 1 ден и 9 ч.
 2 Купувачи
 • 450 ден.
 • 1200 ден.
Ноќевање со појадок + базен, лежалки и чадори на само 80 метри од плажа!  - 34%
Mesogeios 2000 Hotel, Preveza
Ноќевање со појадок + базен, лежалки и чадори на само 80 метри од...
Уште 5 дена и 9 ч.
 
 • 1550 ден.
 • 2350 ден.
 1 ноќевање за макс. 4 особи и термин по Ваш избор
Автокамп Градиште, Охрид
 1 ноќевање за макс. 4 особи и термин по Ваш избор
Уште 1 ден и 10 ч.
 
 • од 100 ден.
Базен со димензии 183X38cm - 10%
Зизи Трег Дооел - Тетово
Базен со димензии 183X38cm
Уште 9 ч. 3 мин.
 
 • 890 ден.
 • 990 ден.