ЛЕТО 2018 | БУГАРИЈА | 1 ноќевање за 1 лице на база All Inclusive во двокреветна соба / Термин (19.06 - 01.09.2018 год.) | kupinapopust.mk

Со купон од 288 ден. и доплата од 1612 ден. (26 евра) добивате 1 ноќевање за 1 лице на база All Inclusive во двокреветна соба за период од 19.06 - 01.09.2018 год. во Хотел „Преслав“ - Златни Песоци, Бугарија

Со купување на овој ваучер добивате 27 "kupinapopust" поени.

Купи за 288 ден. Купи како подарок
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  19.06.2018  до  01.09.2018 

Со купон од 288 ден. и доплата од 1612 ден. (26 евра) добивате 1 ноќевање за 1 лице на база на All Inclusive

 Сместување во двокреветна соба со можност за дополнително легло, WC со туш, балкон, сателитска ТВ, фрижидер и телефон.
 Надворешен голем и мал базен со лежалки и чадори за сонце.
 Бесплатно користење на модерно опремена фитнес сала.
 Бесплатен интернет во хотелот.
 Бесплатно користење на одбојкарски терен на песок.
Појаснување:
 Понудата е за 1 лице за 1 ноќевање за период од 19.06 - 01.09.2018 год.
Процедурата за купување на ваучерот е следнава:
 Пред да го купите ваучерот, потребно е да се јавите во хотелот: 0884/ 05 85 11, 0(52) 355 810, 0885/ 80 59 11 или на e-mail: reservations@hotelpreslav.eu или info@hotelpreslav.eu
- По потврдната информација дека има слободна соба во рок од 24 часа го купувате ваучерот.
-Ваучерот го испраќате на е-mail на хотелот како доказ дека сте платиле и со тоа резервацијата Ви се потврдува. При check-in во хотелот потребно е да го прикажете ваучерот испечатен со единствениот код кој претходно сте гo испратиле на e-mail на хотелот.

Златни песоци
Бугарија
Покажи ми го патот
Тел: +389884058511
Тел.: +38952355810
Тел: +389885805911
e-mail:
info@hotelpreslav.eu
reservations@hotelpreslav.eu
www.hotelpreslav.eu

• Задолжителна е претходна резервација на телефон 0884/ 05 85 11, 0(52) 355 810, 0885/ 80 59 11 или на e-mail: reservations@hotelpreslav.eu или info@hotelpreslav.euХотел „Преслав“

Се наоѓа во најпознатото и најатрактивно туристичко место во Бугарија на Црно море, Златните песоци. Опкружен со густо зеленило, одалечен само 150 метри од плажата до која се стига преку патеката што поминува низ самиот парк. Центарот е одалечен 500 метри од хотелот и таму се наоѓаат сите клубови, барови и трговски центри.

Хотелот е составен од две крила кои се споени со лоби бар. Има три спрата и располага со 158 соби, лоби бар, рецепција, кат со удобен мебел на кој има сателитска телевизија, хотелски ресторан, два базени со бар, продавница, парк а исто така во целиот хотел има и wi-fi.

Собите се удобно наместени и можат да бидат со брачен кревет или со два единечни кревети. Во секоја од собите има можност и за дополнително легло. Во купатилата во собите има туш кабини. Секоја соба има балкон, сателитска телевизија, ладилник и телефон.

Во ресторанот има место за 300 луѓе, има богато мени од европската и бугарската национална кујна.

Лоби барот, бистрото и англиско уредениот двор прават дополнителна спокојна атмосфера на хотелот и го прават хотелот уште попривлечен за одмор.
На гостите им се нудат и индивидуално сефови, рента кар, билјард, фитнес, пинг-понг и масажи.
Одличното расположение на љубезниот персонал на хотелот и комфорот кој истиот ви го нуди, го прават овој хотел најатрактивен и најпосакуван за вашиот летен одмор.

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Екстерна батерија 5500mAh REMAX Mila RPP-35 во златна боја - 21%
Мега Мобил, нас. Аеродром
Екстерна батерија 5500mAh REMAX Mila RPP-35 во златна боја
Уште 5 дена и 13 ч.
 
Екстерна батерија 5000mAh REMAX Flinc RPL-25 во црна боја - 21%
Мега Мобил, нас. Аеродром
Екстерна батерија 5000mAh REMAX Flinc RPL-25 во црна боја
Уште 5 дена и 13 ч.
 
Индивидуална психотераписка сеанса со времетраење од 60 минути  - 59%
Центар за психотерапија и едукација
Индивидуална психотераписка сеанса со времетраење од 60 минути 
Уште 5 дена и 14 ч.
 18 Купувачи
Посета на Острошки Манастир / Термин (14.09 - 16.09.2018 год.) - 20%
Kupinapopust.mk - нас.Центар
Посета на Острошки Манастир / Термин (14.09 - 16.09.2018 год.)
Уште 12 дена и 13 ч.
 
28 Power Plate третмани со личен тренер со времетраење од 1 месец: 12 тренинзи Power Plate + 12 кардио вежби (со Orbitrek) + 4 антицелулитни масажи - 73%
Фитнес центар „Power Plate Studio MK“
28 Power Plate третмани со личен тренер со времетраење од 1 месец...
Уште 5 дена и 16 ч.
 
Екстерна батерија 2400mAh REMAX Lipmax RPL - 12 во сина боја - 25%
Мега Мобил, нас. Аеродром
Екстерна батерија 2400mAh REMAX Lipmax RPL - 12 во сина боја
Уште 4 дена и 20 ч.
 
Екстерна батерија 10000mAh REMAX Proda Jane V6 во бела боја - 25%
Мега Мобил, нас. Аеродром
Екстерна батерија 10000mAh REMAX Proda Jane V6 во бела боја
Уште 4 дена и 20 ч.
 
Развивање на 50 фотографии со димензија 10х15 цм + ГРАТИС 1 фотографија А4 формат по Ваш избор
Гифт шоп „Мс Медија“ - Нас. Волково
Развивање на 50 фотографии со димензија 10х15 цм + ГРАТИС 1 фотог...
Уште 5 дена и 16 ч.
 12 Купувачи
Печатење на фотографија - постер А4 формат
Гифт шоп „Мс Медија“ - Нас. Волково
Печатење на фотографија - постер А4 формат
Уште 5 дена и 16 ч.
 52 Купувачи
Екстерна батерија 5000 mAh GE 806 во бела боја - 25%
Мега Мобил, нас. Аеродром
Екстерна батерија 5000 mAh GE 806 во бела боја
Уште 4 дена и 20 ч.
 
Ранец High Sierra ELLITE 17 во црна, сина и црвена боја
Мега Мобил, нас. Аеродром
Ранец High Sierra ELLITE 17 во црна, сина и црвена боја
Уште 5 дена и 14 ч.
 
FM Transmitter H20BT
НКС
FM Transmitter H20BT
Уште 5 дена и 14 ч.
 
Класичен педикир + гел лак - 57%
Студио „Ин Малова“ - Карпош 4
Класичен педикир + гел лак
Уште 12 дена и 13 ч.
 
10 минутен турбо стоечки солариум - 80%
Студио „Ин Малова“ - Карпош 4
10 минутен турбо стоечки солариум
Уште 12 дена и 13 ч.
 1 Купувач