Превоз за Албанија со сигурна реализација! 10% попуст за билет во еден правец или повратен автобуски билет до Ксамил или Саранда - Албанија со Т.А. „BEST Travel“


Опции:

Со купување на овој ваучер добивате 21 "kupinapopust" поени.

Истечено Купи како подарок
    • Симнато од 2480 ден.
    • Попуст 10%
    • Заштедуваш 248 ден.
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  21.06.2018  до  11.09.2018 

• Превоз во еден правец - 2232 ден. (36 евра)
• Повратен билет - 2790 ден. (45 евра)

Појаснување:
 Тргнување од Македонија е секој непарен ден од месецот.
 Враќање од Албанија секој парен ден од месецот.
 Распоред на тргнување од Македонија:
20:00 - Куманово
- 21:00 - Скопје
- 22:00 - Тетово
- 22:30 - Гостивар
- 23:30 - Кичево
- 00:00 - Струга
 Распоред на тргнување од Албанија:
14:00 - Ксамил (пред хотел ЈОНИ)
- 14:30 - Саранда (прех хотел БУТРИНТ)
Доплати за деца 0-10 год.
 Превоз во еден правец, цена: 1953 ден. (31.5 евро)
 Превоз - повратен билет, цена: 2232 ден. (36 евра)
 Патничко осигурување за деновите за престој - Патничкото осигурување може да го извадите сами или да го добиете со 10% попуст на следниов линк: Еуролинк online патничко осигурување
 За сите подетални информации потребно е да се јавите на 02/ 3 133 378 или 071/ 221 068
Процедура за превземање на ваучерот:
 Пред да го купите ваучерот јавете се во Туристичката агенција на тел. 02/ 3 133 378 или 071/ 221 068 за да проверите дали има слободни места. Откако ќе Ви потврдат дека има слободни места, го купувате ваучерот и повторно се јавувате во агенцијата за да ги соопштите личните податоци. Не е потребно да одите лично во агенцијата. Доволно е да го покажете во автобус ваучерот од вашиот мобилен телефон или таблет.


 Ул. Битпазарска бр. 38 (стара чаршија)
Покажи ми го патот

 тел. 02/3133 378
071/221 068


 Раб. време: понеделник до петок од 08:00-19:00

сабота 08:00 -17:00


 e-mail: info@besttravel.mk

 Facebook

Задолжителна е претходна резервација на телефон 02/3133 378 и 071/221 068

Туристичка агенција „BEST Travel“

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Паметен часовник Nitro N-Smart Watch 1 Advanced - 75%
„НИТРО Компјутери“ - нас. Кисела Вода
Паметен часовник Nitro N-Smart Watch 1 Advanced
Уште 7 дена и 13 ч.
 
Термин - 12.01 - 31.01.2019 год. 
Хотел „Redenka Holiday Club“ Банско
Термин - 12.01 - 31.01.2019 год. 
Уште 6 дена и 18 ч.
 4 Купувачи
Еднодневна шопинг тура во Солун, посета на COSMOS и IKEA секоја САБОТА во текот на Јануари - 21%
Т.А „Идеал Превоз“, Скопје
Еднодневна шопинг тура во Солун, посета на COSMOS и IKEA секоја С...
Уште 13 ч. 56 мин.
 5 Купувачи
Држач за очила за во автомобил - 76%
Тесла Лед
Држач за очила за во автомобил
Уште 13 ч. 55 мин.
 3 Купувачи
Термин 09.01 - 31.01.2019
Хотел „Royal Plaza 3*** - Боровец
Термин 09.01 - 31.01.2019
Уште 11 ч. 46 мин.
 
Термин - 01.01 - 28.02.2019 год. - 48%
Хотел „Terra Complex 4*“, Банско
Термин - 01.01 - 28.02.2019 год.
Уште 11 ч. 46 мин.
 8 Купувачи
Ноќевање во студио за 2 лица во Апартмани „Бубамара“
Апартмани „Бубамара“ - Крушево
Ноќевање во студио за 2 лица во Апартмани „Бубамара“
Уште 13 ч. 55 мин.
 
Термини - 02.01 - 31.01; 10.02 - 28.02 или 04.03 - 31.03.2019 год.
„Seven Seasons Hotel&Spa“ - с. Бања, Банско
Термини - 02.01 - 31.01; 10.02 - 28.02 или 04.03 - 31.03.2019 год...
Уште 13 ч. 55 мин.
 
iGlove ракавици во боја по избор - 58%
Мега Мобил, нас. Аеродром
iGlove ракавици во боја по избор
Уште 13 ч. 55 мин.
 5 Купувачи