94% попуст за онлајн курс по Шпански јазик за почетно и напредно ниво во времетраење од 6 или 12 месеци од "Cervantes Idiomas"


Опции:

Со купување на овој ваучер добивате 33 "kupinapopust" поени.

Купи за 1178 ден. Купи како подарок
    • Симнато од 18538 ден.
    • Попуст 94%
    • Заштедуваш 17360 ден.
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  11.02.2019  до  30.04.2019 

 Шпански јазик за почетно и напредно ниво во времетраење од 6 месеци или
• Шпански јазик за почетно и напредно ниво во времетраење од 12 месеци
Појаснување:
• Можете да учите во секое време и насекаде, бидејќи активирачкиот код што го добивате обезбедува пристап до платформата Cervantes Idiomas 24 часа на ден, 7 дена во неделата во текот на избраниот период.
 По завршување на курсот добивате сертификат кој ја потврдува вашата јазична компетентност.
• По купување на купонот имате рок од 2 месеци да го активирате кодот за почеток на курсот.
 Кодот од својот ваучер го испраќате на e-mail: office@cervantes-idiomas.com и по 48 часа со внесување на истиот на следниов линк го активирате курсот (купонот може да го активирате и курсот да го следите од Англиски, Шпански и Германски јазик).
 Проверка и актуелизација на кодовите се врши еднаш неделно.
 По активацијата на купонот добивате пристап до платформата и почнувате да учите.
 По завршување на курсот правите завршен тест којшто Ви гарантира дека успешно сте ја завршиле обуката.
• За сите дополнителни информации обратете се на: http://cervantes-idiomas.com/home.html

Cervantes Idiomas
Kaleidoscope Global LLC 
Long Point Road Horsford’s Business Centre 
PO Box 853, Suites 5 & 6 Charlestown, 
West Indies Saint-Christophe & Nevis
e-mail: 
office@cervantes-idiomas.com
Web

• Задолжителна е претходно активирање на купонот.

Cervantes Idiomas - 10 годишно искуство во изучување на Шпанскиот јазик од професионални шпански експерти.
Нивната програма е развиена во тесна соработка со Центарот за британски јазик - водечки центар за образование на возрасни јазици со повеќе објекти, како и официјален центар за тестирање на англиски јазик за Лондонската трговска и индустриска комора, TELC (Европски јазични сертификати) и од Пирсон - најголемата едукативна компанија во светот (Financial Times Group).
Студентот ќе добие Меѓународен сертификат за познавање на шпански јазик, кој е признаен од врвните меѓународни корпорации како што се BP, Volkswagen, Samsung, Toyota, Phillips, General Motors, LG, Allianz, Statoil, AXA, Hewlett-Packard, Фиат, Теско, ИБМ и многу други.Може да ве интересираат и следниве понуди:

Медицинска масажа на грб со ароматични масла - 55%
Салон за убавина „Refresh“, Капиштец
Медицинска масажа на грб со ароматични масла
Уште 8 дена и 5 ч.
 
Релакс масажа на цело тело - 32%
Салон за убавина „Refresh“, Капиштец
Релакс масажа на цело тело
Уште 8 дена и 5 ч.
 
Тандем релакс масажа на ЦЕЛО тело со ароматични масла по ваш избор - 63%
Салон за убавина „Refresh“, Капиштец
Тандем релакс масажа на ЦЕЛО тело со ароматични масла по ваш избо...
Уште 8 дена и 5 ч.
 
Термин - 01.07 - 31.08.2019 год.
Парк Хотел “Gardenia“ **** Банско
Термин - 01.07 - 31.08.2019 год.
Уште 7 дена и 10 ч.
 
Термин - 01.07 - 31.08.2019 год.
Парк Хотел “Gardenia“ **** Банско
Термин - 01.07 - 31.08.2019 год.
Уште 7 дена и 10 ч.
 
Термин - 01.07 - 31.08.2019 год. 
Парк Хотел “Gardenia“ **** Банско
Термин - 01.07 - 31.08.2019 год. 
Уште 7 дена и 10 ч.
 
Термин - 29.04 - 02.05 или 23.05 - 26.05.2019 год. 
Хотел „Mountain Paradise by the Walnut trees 3*“ , Банско
Термин - 29.04 - 02.05 или 23.05 - 26.05.2019 год. 
Уште 1 ден и 5 ч.
 
Термини - 11.07 - 25.08.2019 год.
Хотел „Jemelly“, Обзор
Термини - 11.07 - 25.08.2019 год.
Уште 7 дена и 10 ч.
 
Термини - 21.06 - 30.06 или 02.09 - 15.09.2019 год.
Хотел „Jemelly“, Обзор
Термини - 21.06 - 30.06 или 02.09 - 15.09.2019 год.
Уште 7 дена и 10 ч.
 
Термин - 14.04 - 30.06.2019 год. - 38%
Апартмани „Никола“ Крушево
Термин - 14.04 - 30.06.2019 год.
Уште 7 дена и 10 ч.
 
Термин - 09.04 - 13.06.2019 год.  - 47%
Хотел „3 Планини“ Разлог
Термин - 09.04 - 13.06.2019 год. 
Уште 7 дена и 10 ч.
 
Термини - 27.04 - 20.06 или 16.09 - 28.09.2019 год.
Хотел „Jemelly“, Обзор
Термини - 27.04 - 20.06 или 16.09 - 28.09.2019 год.
Уште 7 дена и 10 ч.