Научете англиски на лесен и едноставен начин и добијте меѓународен сертификат! До 95% попуст за Online курс по англиски јазик со времетраење од 6 или 12 месеци од ,,Oxford Langugage Institut"


Опции:

Со купување на овој ваучер добивате 22 "kupinapopust" поени.

Истечено Купи како подарок
    • Симнато од 14198 ден.
    • Попуст 95%
    • Заштедуваш 13454 ден.
  • 11 Купувачи
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  27.03.2018  до  30.04.2020 

 6 месечен online курс - 744 ден.
• 12 месечен online курс - 1178 ден.

Појаснување:
По купување на купонот имате рок од 2 месеци да го активирате кодот за почеток на курсот.
• Активацијата се врши на следниов линк: Активација
 Имајте го отворен Вашиот kupinapopust купон. Ќе ви биде потребен единствениот код кој го внесувате во полето 
" Provide coupon code ". Доколку нешто не функционира пишете на office@oxford-institute.biz
 Проверка и актуелизација на кодовите од страна на центарот се врши еднаш неделно. Затоа Ве замолуваме за трпение.
 По активацијата на купонот добивате пристап до платформата и почнувате да учите.
• По завршување на курост добивате и сертификат за истиот.
• За сите дополнителни прашања обратете се на: office@oxford-institute.biz
 Промо видео за курсот.
• За бенефициите од овој начин на совладување на англискиот јазик кликнете Овде


6 Bickerton Rd, Oxford OX3 7LS, UK
Покажи ми го патот
e - mail
office@oxford-institute.net
WEB

• Задолжителна е претходно активирање на купонот.

Oxford Language Institut - Нашата програма е развиена во тесна соработка со Центарот за британски јазик - водечки Центар за образование на возрасни јазици со повеќе објекти, како и официјален центар за тестирање на англиски јазик за лондонската трговска и индустриска комора, TELC (Европски јазични сертификати), и од Пирсон - најголемата едукативна компанија во светот (Financial Times Group).

Нашиот основен едукативен консултант има Делта (највисокото достигнување) во образованието за возрасни јазици од колеџот Тринити Лондон - еден од најпрестижните универзитети во Обединетото Кралство - или во светот!Може да ве интересираат и следниве понуди:

Апарат за нега на пети
Online Shopping Mk
Апарат за нега на пети
Уште 4 дена и 19 ч.