Барате работа? 25% попуст или 604 ден. (10 евра) за список на деловни компании „Класа А“ кои нудат вработување од далечина од „Special Skills Academy Inc.“

Со купување на овој ваучер добивате 20 "kupinapopust" поени.

Купи за 604 ден. Купи како подарок
  • Симнато од 806 ден.
  • Попуст 25%
  • Заштедуваш 202 ден.
 • Преостанато време
 • 1 Купувач
 • Ваучерот може да се искористи:
  од  02.04.2020  до  30.06.2020 

Добивате:
• Список на деловни компании „Класа А“ кои нудат вработување од далечина
• 30 дена ниво на пристап на УЈП - список на Remote Job Spy - листа на список на далечински баратели на работа „класа А“ поделен во 6 групи:
- Развој на софтвер
- Поддршка на клиенти
- Сите видови на дизајн
- Маркетинг и продажба
- Управување со производи
- Разно
 Информации за оддалечените работни места (remote работни места) преку е-пошта, важно е само да имате пристап интернет
Појаснување:
 Еден ваучер важи 30 дена од денот на неговото уплаќање!
 По истекот на 30 дена понудата веќе не може да се користи!
• Што е работа на далечина од А класа?
Работа на далечина од класа А е иднината на работењето. Ова се претежно работни места кои 100% се завршуваат на дистанца , со полно работно време (40 часа неделно), со добра плата, со развој и раст на кариерата, каде сите работници користат алатки за далечинска комуникација и поврзување, целите / мерењата на ефикасноста се јасни и компанијата е подготвена да развие култура на “работа од далечина”
- Значи, ова е најквалитетен тип од сите вработувања од далечина - и она кон што сите се стремиме. Нашата непрофитна организација I Love the Planet промовира свесност за животната средина, заштита на животната средина, помага во одржување на здрав живот низ океаните и морињата, но во исто време ги информира и едуцира луѓето низ целиот свет. Веруваме дека овој вид на вработување без сомнение ќе продолжи да расте експоненцијално и да има огромно влијание врз глобалната економија
 Повеќе информации за Remote Job Spy листа на работни места на далечина од ” класа А” може да најдете ТУКА
 Кодот од ваучерот заедно со Вашето Име и Презиме ги испраќате на info@remotejobspy.com
 Remote Job Spy ќе ве стави на листата на е-маил адреси за испраќање на сие тековни и новоотворени работни места во текот на месецот за кој сте купиле ваучер


Special Skills Academy Inc.
5348 Vegas Dr. #312
Las Vegas, NV 89108
USA
e-mail
mk@ilovetheplanet.ngo
Покажи ми го патот
WEB

• Задолжителна е претходно активирање на купонот.

Special Skills Academy Inc. e центар за едукација и обука, пионер во анализата на работната сила и спроведувач на специјализирани решенија за обука кои помагаат да се вработи денешната работна сила. Нашите иновативни курсеви за обука се лесни за употреба преку Интернет проценки кои се прилагодени да ги задоволат професионалните потреби на лицата кои бараат работа и работодавците додека се обраќаат на списоците за недостиг на работна сила во земјите на Европската унија, САД и Австралија.

Нашата мисија е да го подобриме учењето и да го претвориме во акција. Ова е нашата конкурентска предност - едукативна обука која одговара на потребите на современата работна сила денес. Нашата визија е да бидеме лидер во образованието и обуката на работната сила, додека ги одржуваме најисплатливите начини за ефикасно едуцирање на раширената работна сила во светот.

Ние се стремиме да бидеме лидери во образованието кои го поддржуваат потребите на индустријата за вработување со вистинска обука за работната сила со цел да се вработи квалификувана работна сила. Академијата за специјални вештини обезбедува балансирана мешавина од стручност, образовни насоки, студентски услуги и напредување во кариерата. Ние создаваме кориснички решенија што одговараат на вашите специфични потреби.


Може да ве интересираат и следниве понуди:

Женски тример - модел Veet Sensitive Precision
Kupinapopust.mk - нас.Центар
Женски тример - модел Veet Sensitive Precision
Уште 5 дена и 1 ч.
 
Nutri Blender од 800W со 10 делови
Online Shopping Mk
Nutri Blender од 800W со 10 делови
Уште 5 дена
 1 Купувач
Lazy Bag - воздушна софа - 7%
Online Shopping Mk
Lazy Bag - воздушна софа
Уште 5 дена
 
Flame Heater - мини греалка - 17%
Online Shopping Mk
Flame Heater - мини греалка
Уште 5 дена
 
Ever Brite LED ламба  - 50%
Online Shopping Mk
Ever Brite LED ламба 
Уште 5 дена
 
Монтажна закачалка за алишта - 13%
Online Shopping Mk
Монтажна закачалка за алишта
Уште 5 дена
 
Шиатсу масажер - перница
Online Shopping Mk
Шиатсу масажер - перница
Уште 5 дена
 2 Купувачи
М3 смарт спортска нараквица
Online Shopping Mk
М3 смарт спортска нараквица
Уште 5 дена
 2 Купувачи
Преносен блендер - 22%
Online Shopping Mk
Преносен блендер
Уште 5 дена
 1 Купувач