17% попуст или 500 ден. за Онлајн курс на македонски јазик за полагање за возачка дозвола.

Со купување на овој ваучер добивате 9 "kupinapopust" поени.

Истечено Купи како подарок
    • Симнато од 600 ден.
    • Попуст 17%
    • Заштедуваш 100 ден.
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  17.11.2023  до  30.11.2023 

Добивате:

Онлајн курс на македонски јазик за полагање за возачка дозвола.


Инструктор е видео содржина наменета за сите вас кои сакате да добиетеквалитетна подготовка и знаење, особено пред да започнете соофицијалната процедура за добивање возачка дозвола за Б категорија.

Долгогодишно искуство со кандидати е преточено во видео часови. Курсотможе да го гледате на телефон, таблет или лап топ.


Содржина на курсот:

90 минути видео материјал
Можете да го гледате од телефон, таблет или компјутер.
Курсот содржи 12 теми и 12 квизови.


Упатство за активација:

По купување на курсот, потребно е добиениот ваучер да го испратите на info@instruktor.mk со цел да се направи активација
ул. 


Телефони за контакт:


www.instruktor.mk
email:
info@instruktor.mk


Инструктор е видео содржина наменета за сите вас кои сакате да добиетеквалитетна подготовка и знаење, особено пред да започнете соофицијалната процедура за добивање возачка дозвола за Б категорија.


Долгогодишно искуство со кандидати е преточено во видео часови. Курсотможе да го гледате на телефон, таблет или лап топ. Цената е за 1 месец.

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Прегледи по системи (крвна слика, спирометрија, аудометрија, ЕКГ) - 64%
Спец. орд. по трудова медицина и биохемија „Лукс Медикус“, н...
Прегледи по системи (крвна слика, спирометрија, аудометрија, ЕКГ)
Уште 6 дена и 9 ч.
 
 Испитување на Helicobacter pylori IgG - 35%
Спец. орд. по трудова медицина и биохемија „Лукс Медикус“, н...
 Испитување на Helicobacter pylori IgG
Уште 6 дена и 9 ч.
 1 Купувач
Испитување на крвна слика, биохемиски и уринарен статус - 34%
Спец. орд. по трудова медицина и биохемија „Лукс Медикус“, н...
Испитување на крвна слика, биохемиски и уринарен статус
Уште 6 дена и 9 ч.
 
Led ламба во форма на месечина - 45%
OnlineShopping Mk
Led ламба во форма на месечина
Уште 6 дена и 9 ч.
 
Креативен сет за деца - 35%
OnlineShopping Mk
Креативен сет за деца
Уште 6 дена и 9 ч.
 7 Купувачи
Издавање на лекарски уверенија со испитувања и преглед - 47%
Спец. орд. по трудова медицина и биохемија „Лукс Медикус“, н...
Издавање на лекарски уверенија со испитувања и преглед
Уште 6 дена и 9 ч.
 
Сигурносен ранец - 35%
OnlineShopping Mk
Сигурносен ранец
Уште 6 дена и 9 ч.
 
Преносен блендер - 33%
OnlineShopping Mk
Преносен блендер
Уште 6 дена и 9 ч.
 
Голема торбица за патување - 25%
OnlineShopping Mk
Голема торбица за патување
Уште 6 дена и 9 ч.
 15 Купувачи
Магична табла - 42%
Kupinapopust.mk
Магична табла
Уште 6 дена и 9 ч.
 
Lifting на лице - 50%
Козметички салон и центар за едукација „Tropic Belleza“,Карп...
Lifting на лице
Уште 6 дена и 9 ч.
 
Кислороден третман на лице - 45%
Козметички салон и центар за едукација „Tropic Belleza“,Карп...
Кислороден третман на лице
Уште 6 дена и 9 ч.
 
Блендер и скоковник RAF - 18%
OnlineShopping Mk
Блендер и скоковник RAF
Уште 6 дена и 9 ч.
 
Масажер за истегнување на грб - 20%
Kupinapopust.mk
Масажер за истегнување на грб
Уште 6 дена и 9 ч.
 
Кристална Led столна ламба - 38%
OnlineShopping Mk
Кристална Led столна ламба
Уште 6 дена и 9 ч.
 11 Купувачи
Електрична тава за палачинки - 33%
OnlineShopping Mk
Електрична тава за палачинки
Уште 6 дена и 9 ч.