32% попуст или само 750 ден. на првата месечна членарина за курс по цртање, сликање, керамика и вајање за деца од 6 - 8 год. во најдоброто училиште за уметност „Galeria KOTI“

Со купување на овој ваучер добивате 15 "kupinapopust" поени.

Купи за 750 ден. Купи како подарок
  • Симнато од 1100 ден.
  • Попуст 32%
  • Заштедуваш 350 ден.
 • Преостанато време
 • 2 Купувачи
 • Ваучерот може да се искористи:
  од  07.02.2020  до  29.02.2020 

Добивате:
 Попуст на првата месечна членарина за курс по цртање, сликање, керамика и вајање за деца од 6 - 8 год.
 Теми на обработка се: цртање, сликање, керамика и вајање
 Сите материјали (освен четки за боење) се обезбедени од училиштето и се вклучени во вредноста и цената на ваучерот.
Појаснување:
 Бројот на ваучери не ограничен!
 Времетраење на еден час е 60 мин. секој петок од 16:00 - 17:00 часот почнувајќи од 07.02.2020 год.
 Овој ваучер обезбедува попуст само за првиот месец.
 Задолжително е прикажување на ваучер.
• Пред купувањето на ваучерот потребно е да се јавите на 071/ 502 030 за да ве информираат околу деновите и термините.
• За сите подетални информации, пратете маил на skulptorka@yahoo.com

 ул. Багдадска бр. 36, зграда 1
(позади кафе Ли, во зградата на Тинекс)
Покажи ми го патот


 e-mail:
skulptorka@yahoo.com


Потребна е претходна резервација по е-маил - skulptorka@yahoo.com

Училиште за уметност „Galeria KOTI“

Иднината им припаѓа на младите луѓе, да се образуваат и креативно да размислуваат. На тој начин се поттикнува и развива нивната имагинација и критичко размислување. а воедно се рафинираат когнитивните и креативни вештини кои се од витално значење за општеството.

Културно образовниот технолошки институт- КОТИ, од Скопје, во својата понуда воведе креативни работилници за деца од област на керамиката, сликарството, вајарството и цртање, следејќи ги креативните трендови во светот и кај нас. Курсевите се наменети како за почетници од најраната возраст од 6 години, така и за деца на возраст од 15 години кои имаат желба да го прошират своето ликовно знаење и да се испробаат во најразлични ликовни техники. Било да сте почетник, или веќе се имате здобиено со одредено ликовно искуство, во нашите работилници можете да научите и притоа да уживате во извонредно интересните предавања на нашиот искусен предавач.

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Ноќевање со појадок, ручек и вечера / Термин - 17.04 - 20.04.2020 год.
Хотел „Mountain Paradise by the Walnut trees 3*“ , Банско
Ноќевање со појадок, ручек и вечера / Термин - 17.04 - 20.04.2020...
Уште 7 дена и 3 ч.
 
Ноќевање на база All Inclusive - Термин - 16.04 - 20.04.2020 год.
Хотел „St. George Ski & Holiday“ Банско
Ноќевање на база All Inclusive - Термин - 16.04 - 20.04.2020 год.
Уште 7 дена и 3 ч.
 
Ноќевање со појадок и вечера / Термин - 06.03 - 08.03.2020 год.
Хотел „Mountain Paradise by the Walnut trees 3*“ , Банско
Ноќевање со појадок и вечера / Термин - 06.03 - 08.03.2020 год.
Уште 7 дена и 3 ч.
 
Апарат за чистење на лице - Derma Suction - 50%
NikMit
Апарат за чистење на лице - Derma Suction
Уште 7 дена и 3 ч.
 2 Купувачи
Депилација на цело тело со топол восок (раце, нозе, пазуви, интима и надусници) + педикир со гел лак - 50%
Салон за убавина „ТРЕНД АС“- К. Вода kај Рампа
Депилација на цело тело со топол восок (раце, нозе, пазуви, интим...
Уште 7 дена и 3 ч.
 
Четка за пеглање на коса - Fast Hair Straightener  - 29%
NikMit
Четка за пеглање на коса - Fast Hair Straightener 
Уште 7 дена и 3 ч.
 3 Купувачи
Пакет од 4 третмани за слабеење - 1 кавитација, 1 ултра, 1 мадеро масажа и 1 антицелулитна масажа - 59%
Салон за убавина „ТРЕНД АС“- К. Вода kај Рампа
Пакет од 4 третмани за слабеење - 1 кавитација, 1 ултра, 1 мадеро...
Уште 7 дена и 3 ч.
 
Влошки од мемори пена - 67%
NikMit
Влошки од мемори пена
Уште 7 дена и 3 ч.
 2 Купувачи
Соларна безжична ЛЕД ламба - Ever Brite - 70%
NikMit
Соларна безжична ЛЕД ламба - Ever Brite
Уште 7 дена и 3 ч.
 1 Купувач
Чорапи против проширени вени - Zip Sox - 70%
NikMit
Чорапи против проширени вени - Zip Sox
Уште 7 дена и 3 ч.
 4 Купувачи
Перниче за патување - Bestway
Kupinapopust.mk - нас.Центар
Перниче за патување - Bestway
Уште 7 дена и 3 ч.
 
Ножна пумпа
Kupinapopust.mk - нас.Центар
Ножна пумпа
Уште 7 дена и 3 ч.
 
GRUNDIG VCH3610 - мини правосмукалка
Kupinapopust.mk - нас.Центар
GRUNDIG VCH3610 - мини правосмукалка
Уште 7 дена и 3 ч.
 
Ламба за во автомобил
Kupinapopust.mk - нас.Центар
Ламба за во автомобил
Уште 7 дена и 3 ч.
 
Хидраулична дигалка - крокодилка
Kupinapopust.mk - нас.Центар
Хидраулична дигалка - крокодилка
Уште 7 дена и 3 ч.
 
Слушалки - TREQA EP-712
Kupinapopust.mk - нас.Центар
Слушалки - TREQA EP-712
Уште 7 дена и 3 ч.