Online курсеви по гитара во времетраење од 3 или 6 месеци!


Опции:

Со купување на овој ваучер добивате 14 "kupinapopust" поени.

Купи за 558 ден. Купи како подарок
    • Симнато од 12090 ден.
    • Попуст 95%
    • Заштедуваш 11532 ден.
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  12.02.2019  до  31.05.2019 

• 3 месечен Online курс по гитара - 558 ден.
• 6 месечен Online курс по гитара - 868 ден.

Појаснување:
• Курсот е спроведен од страна на директорот Нил Хоган, кој играше со многу познати личности од светска класа и добитници на наградите Греми и соработувал со изведувач на Платинум албум - Ал Стјуарт.
 Нил Хоган исто така беше претставен во музички списанија, национални весници и беше активен член на NAMM и BMI. 
• Има снимено 6 албуми.
• Нил е исто така основач и уметнички директор на Меѓународниот гитарски камп.
 По купување на купонот имате рок од 2 месеци да го активирате кодот за почеток на курсот.
 Кодот од својот ваучер го испраќате на e-mail: support@totallyguitars.com и по 48 часа со внесување на истиот на следниов линк го активирате курсот
• Проверка и актуелизација на кодовите се врши еднаш неделно.
• По активацијата на купонот добивате пристап до платформата и почнувате да учите.
• За сите дополнителни прашања обратете се на: support@totallyguitars.com
 Промо видео за курсот.
• Web страна

Government Rd, Charlestown, 
St Kitts & Nevis
Покажи ми го патот
е-маил: 
Info@TotallyElectricGuitars.com
WEB

 Задолжителна е претходна регистрација на следниов линк: Линк за регистрацијаOnline курсеви по гитара
Научете да свирите гитара на лесен и едноставен начин.

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Термин - 01.03 - 31.03.2019 год. 
Хотел „Friends“ 3* Банско
Термин - 01.03 - 31.03.2019 год. 
Уште 18 ч. 17 мин.
 
7 или 9 ноќевања со вклучен автобуски превоз
T.A Фибула Травел, Скопје
7 или 9 ноќевања со вклучен автобуски превоз
Уште 1 ден и 13 ч.
 2 Купувачи
Термин. 18.02 - 31.03.2019 год. - 17%
Хотел „Finlandia“ - Пампорово
Термин. 18.02 - 31.03.2019 год.
Уште 18 ч. 17 мин.
 
25% попуст на сите фризерско - козметички услуги
Студио за убавина „La Sensa“ - Нас. Центар
25% попуст на сите фризерско - козметички услуги
Уште 1 ден и 13 ч.
 1 Купувач
 E-Table масичка за лаптоп
Mobi Smart
 E-Table масичка за лаптоп
Уште 1 ден и 13 ч.
 1 Купувач
24 Power Plate третмани со личен тренер со времетраење од 1 месец: 12 тренинзи Power Plate + 12 кардио вежби (со Orbitrek) + 8 антицелулитни масажи - 71%
Фитнес центар „Power Plate Studio MK“
24 Power Plate третмани со личен тренер со времетраење од 1 месец...
Уште 1 ден и 11 ч.
 17 Купувачи
Руски поларни машки хулахопки
Kupinapopust.mk - нас.Центар
Руски поларни машки хулахопки
Уште 1 ден и 13 ч.
 2/7 Купувачи
Никотин СТОП од 12 или 36 филтри
„Boerner - Germany“
Никотин СТОП од 12 или 36 филтри
Уште 1 ден и 13 ч.
 1 Купувач
Капуера фит тренинзи за деца и возрасни - 51%
Спортски боречки клуб „КАПУЕРА“ - Нас. Центар
Капуера фит тренинзи за деца и возрасни
Уште 1 ден и 13 ч.
 1 Купувач
1 час билијард + 2 пијалоци по избор
Билијард клуб „Hazard“
1 час билијард + 2 пијалоци по избор
Уште 1 ден и 13 ч.
 434 Купувачи
Кактуси во стаклен или дрвен сад - 41%
Radost We Kids
Кактуси во стаклен или дрвен сад
Уште 18 ч. 17 мин.