Online курсеви по гитара во времетраење од 3 или 6 месеци!


Опции:

Со купување на овој ваучер добивате 14 "kupinapopust" поени.

Купи за 558 ден. Купи како подарок
    • Симнато од 12090 ден.
    • Попуст 95%
    • Заштедуваш 11532 ден.
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  12.02.2019  до  30.04.2019 

• 3 месечен Online курс по гитара - 558 ден.
• 6 месечен Online курс по гитара - 868 ден.

Појаснување:
• Курсот е спроведен од страна на директорот Нил Хоган, кој играше со многу познати личности од светска класа и добитници на наградите Греми и соработувал со изведувач на Платинум албум - Ал Стјуарт.
 Нил Хоган исто така беше претставен во музички списанија, национални весници и беше активен член на NAMM и BMI. 
• Има снимено 6 албуми.
• Нил е исто така основач и уметнички директор на Меѓународниот гитарски камп.
 По купување на купонот имате рок од 2 месеци да го активирате кодот за почеток на курсот.
 Кодот од својот ваучер го испраќате на e-mail: support@totallyguitars.com и по 48 часа со внесување на истиот на следниов линк го активирате курсот
• Проверка и актуелизација на кодовите се врши еднаш неделно.
• По активацијата на купонот добивате пристап до платформата и почнувате да учите.
• За сите дополнителни прашања обратете се на: support@totallyguitars.com
 Промо видео за курсот.
• Web страна

Government Rd, Charlestown, 
St Kitts & Nevis
Покажи ми го патот
е-маил: 
Info@TotallyElectricGuitars.com
WEB

 Задолжителна е претходна регистрација на следниов линк: Линк за регистрацијаOnline курсеви по гитара
Научете да свирите гитара на лесен и едноставен начин.

Може да ве интересираат и следниве понуди:


	Кулер (вентилатор) за Вашиот лап топ
- 92%
Kupinapopust.mk - нас.Центар
Кулер (вентилатор) за Вашиот лап топ
Уште 7 дена и 23 ч.
 

	Универзален полнач за лаптоп (со 9 конектори) во 'Megamobil'
- 63%
Kupinapopust.mk - нас.Центар
Универзален полнач за лаптоп (со 9 конектори) во "Megamobil"
Уште 7 дена и 23 ч.
 
Медицинска масажа на грб со ароматични масла - 55%
Салон за убавина „Refresh“, Капиштец
Медицинска масажа на грб со ароматични масла
Уште 8 дена и 4 ч.
 
Релакс масажа на цело тело - 32%
Салон за убавина „Refresh“, Капиштец
Релакс масажа на цело тело
Уште 8 дена и 4 ч.
 
Тандем релакс масажа на ЦЕЛО тело со ароматични масла по ваш избор - 63%
Салон за убавина „Refresh“, Капиштец
Тандем релакс масажа на ЦЕЛО тело со ароматични масла по ваш избо...
Уште 8 дена и 4 ч.
 
Термин - 01.07 - 31.08.2019 год.
Парк Хотел “Gardenia“ **** Банско
Термин - 01.07 - 31.08.2019 год.
Уште 7 дена и 9 ч.
 
Термин - 01.07 - 31.08.2019 год.
Парк Хотел “Gardenia“ **** Банско
Термин - 01.07 - 31.08.2019 год.
Уште 7 дена и 9 ч.
 
Термин - 01.07 - 31.08.2019 год. 
Парк Хотел “Gardenia“ **** Банско
Термин - 01.07 - 31.08.2019 год. 
Уште 7 дена и 9 ч.
 
Термин - 29.04 - 02.05 или 23.05 - 26.05.2019 год. 
Хотел „Mountain Paradise by the Walnut trees 3*“ , Банско
Термин - 29.04 - 02.05 или 23.05 - 26.05.2019 год. 
Уште 1 ден и 4 ч.
 
Термини - 11.07 - 25.08.2019 год.
Хотел „Jemelly“, Обзор
Термини - 11.07 - 25.08.2019 год.
Уште 7 дена и 9 ч.
 
Термин - 14.04 - 30.06.2019 год. - 38%
Апартмани „Никола“ Крушево
Термин - 14.04 - 30.06.2019 год.
Уште 7 дена и 9 ч.