Станете пивар и вработете се во Германија, Ирска или ЕУ! 67% попуст или 15.500 ден. (250 евра) за online курс за пивари со сертификат за вработување во ЕУ од „Special Skills Academy Inc.“

Со купување на овој ваучер добивате 516 "kupinapopust" поени.

Купи за 15500 ден. Купи како подарок
    • Симнато од 47430 ден.
    • Попуст 67%
    • Заштедуваш 31930 ден.
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  02.04.2020  до  30.06.2020 

Добивате:
• Online курс за пивари со сертификат за вработување во ЕУ
• Курсот трае месеци (12 недели)
• Виртуелна училница (интернет страница за самообука и самооценување со пристап од 0 - 24 часот)
 Програмата за образование за пивар од Special Skills Academy се состои од следниве наставни единици:
- Историја на пиво
- Основни процедури за производство на пиво
- Делумна и напредна ферментација
- Разбирање на пиво
- Формулација на рецепти
- Ale рецепти
- Lager рецепти
- Рецепти за специјални пива
- Тежини и мерки со формулата
- Практични совети со видео од приватна пиварница
• Целокупниот курс можете да го поминете од Вашиот дом или било која локација каде имате интернет пристап
Појаснување:
• Пивар или „Brewer“ тримесечен курс со диплома за во Велика Британија. Тоа е релативно оскудна професија за која има и недоволни специјализирани образовни програми во училиштата. Особено ако размислувате да одите на работа во Германија или Ирска, оваа квалификација веднаш ќе ви отвори многу врати за да добиете работа која што е подобро платена!
 За време на траењето на курсот достапна Ви е онлајн помош преку е-маил: mk@ilovetheplanet.ngo
• Курсевите се на англиски јазик
 Можете да учите во секое време и насекаде, бидејќи активирачкиот код што го добивате обезбедува пристап до платформата 24 часа на ден, 7 дена во неделата во текот на избраниот период
 Добиениот ваучер од наша страна го препраќате на e-mail: mk@ilovetheplanet.ngo и во рок од 48 часа ќе ги добиете кодовите за активација.
• Активацијата се врши на следниов линк: Активација
 Кликнете на кошничката со име Brewer за да го одберете курсот, потоа во полето Coupon ID внесте го кодот од ваучерот и кликнете Checkout. Доколку нешто не функционира пишете на mk@ilovetheplanet.ngo
• По завршувањето на курсот, го положувате испитот преку Интернет и добивате сертификат со кој се отвораат многу врати за недостаток на пивари во земјите на ЕУ.
 Напомена: Попустот за оваа онлајн едукација е остварен преку програма помогната од непрофитната организација I Love The Planet.
• За сите дополнителни прашања обратете се на: mk@ilovetheplanet.ngo


Special Skills Academy Inc.
5348 Vegas Dr. #312
Las Vegas, NV 89108
USA
e-mail
mk@ilovetheplanet.ngo
Покажи ми го патот
WEB

• Задолжителна е претходно активирање на купонот.

Special Skills Academy Inc. e центар за едукација и обука, пионер во анализата на работната сила и спроведувач на специјализирани решенија за обука кои помагаат да се вработи денешната работна сила. Нашите иновативни курсеви за обука се лесни за употреба преку Интернет проценки кои се прилагодени да ги задоволат професионалните потреби на лицата кои бараат работа и работодавците додека се обраќаат на списоците за недостиг на работна сила во земјите на Европската унија, САД и Австралија.

Нашата мисија е да го подобриме учењето и да го претвориме во акција. Ова е нашата конкурентска предност - едукативна обука која одговара на потребите на современата работна сила денес. Нашата визија е да бидеме лидер во образованието и обуката на работната сила, додека ги одржуваме најисплатливите начини за ефикасно едуцирање на раширената работна сила во светот.

Ние се стремиме да бидеме лидери во образованието кои го поддржуваат потребите на индустријата за вработување со вистинска обука за работната сила со цел да се вработи квалификувана работна сила. Академијата за специјални вештини обезбедува балансирана мешавина од стручност, образовни насоки, студентски услуги и напредување во кариерата. Ние создаваме кориснички решенија што одговараат на вашите специфични потреби.


Може да ве интересираат и следниве понуди:

Nutri Blender од 800W со 10 делови
Online Shopping Mk
Nutri Blender од 800W со 10 делови
Уште 4 дена и 23 ч.
 1 Купувач
Lazy Bag - воздушна софа - 7%
Online Shopping Mk
Lazy Bag - воздушна софа
Уште 4 дена и 23 ч.
 
Flex Glue - супер јак лепак
Online Shopping Mk
Flex Glue - супер јак лепак
Уште 4 дена и 23 ч.
 
Flame Heater - мини греалка - 17%
Online Shopping Mk
Flame Heater - мини греалка
Уште 4 дена и 23 ч.
 
Ever Brite LED ламба  - 50%
Online Shopping Mk
Ever Brite LED ламба 
Уште 4 дена и 23 ч.
 
Dust Daddy - додаток за правосмукалка - 43%
Online Shopping Mk
Dust Daddy - додаток за правосмукалка
Уште 4 дена и 23 ч.
 
Апарат за нега на пети
Online Shopping Mk
Апарат за нега на пети
Уште 4 дена и 23 ч.
 
Монтажна закачалка за алишта - 13%
Online Shopping Mk
Монтажна закачалка за алишта
Уште 4 дена и 23 ч.
 
Шиатсу масажер - перница
Online Shopping Mk
Шиатсу масажер - перница
Уште 4 дена и 23 ч.
 2 Купувачи
NOVA 3 во 1 - преса, пегла и фигаро
Online Shopping Mk
NOVA 3 во 1 - преса, пегла и фигаро
Уште 4 дена и 23 ч.
 1 Купувач
М3 смарт спортска нараквица
Online Shopping Mk
М3 смарт спортска нараквица
Уште 4 дена и 23 ч.
 2 Купувачи
MX-9 Android WI-Fi TV Box уред
Online Shopping Mk
MX-9 Android WI-Fi TV Box уред
Уште 4 дена и 23 ч.
 
Преносен блендер - 22%
Online Shopping Mk
Преносен блендер
Уште 4 дена и 23 ч.
 1 Купувач